Netipank - konto tegemine USA panka üle neti

Kas mõnda usa panka on võimalik ka neti teel endale konto saada, et oleks võimalik internetti kasutades rahaülekandeid teha?

Päikest!

Märt.

Isiklikku kokkupuudet ei ole, kuid eeldan, et päris nii ei saa. Tänaseks on palju erinevaid rahapesu tõkestamist käsitlevaid rahvusvahelisi kokkuleppeid ning seega eeldan, et konto tegemiseks pead ikkagi panka kohale ilmuma ning ka siis võib välisriigis konto avamine küllaltki keeruline olla.
Üks artikkel, mis ette tuli sellega on siin: http://bkpk.me/how-to-open-a-us-bank-account-as-a-tourist/

Teine variant on alati mõni riiuliettevõte osta, millel on konto juba olemas, aga tihti rakenduvad sel juhul kõikvõimalikud kohustused, mis on vastavas riigis ettevõtetele ette nähtud - maksud, deklaratsioonid jne, muutudes seega üsna kalliks ja tülikaks.

Kui sul juhtub muidugi olema ettevõte, mis sellele kontole kohe ka suure summa paigutab, siis on uksed igas pangas avatud :)

USA pangad???
Ükskõik mis, aga mitte need.

Kuhu ja kui palju sa neid ülekandeid teed?
Miks tavaline Eesti pank ei sobi?

Või PayPal?
PayPal on mitmel viisil vastik, aga tema olemasolu PÕHJUS ongi see, et USA pankade arusaam internetist (ja ülejäänud USA-välisest maailmast) on täiesti... täiesti perses.

Paraku on asi just Paypalis, selleks, et ma saaksin sealt raha oma kontole tahavad nad nüüd us panga andmeid, et mul seal konto oleks. Koostöö mingisuguse ettevõttega lõpetati ära, et enam lihtsalt Eesti mastercardiga ei saa raha. Visasid Eestis naljalt ei väljastata, nagu ma aru olen saanud. Mul on Paypali kontol vahendeid mida tahaks nüüd Ahvenamaal olles kasutusele võtta.

Päikest!

Märt.

Mul oli ka Visa kaarti vaja, pidin pangast eraldi küsima. Aga kohaliku American Expressiga peaks küll ju Paypalis toimetada saama?

Valikutes annab võimaluse küll American Express, aga enne kui selle kaardi taotlust täitma hakkan ehk keegi teab kas siis on vaja ülekannete teostamiseks us pangakontot Paypalis või mitte?

Päikest!

Märt.

Olen USAst raha saamiseks kasutanud viimasel ajal sellist keskkonda nagu Payoneer. Ma ei ole kindel, et kas Paypalist selle kaudu saaks raha kätte (internet väidab kord nii, kord naa), kuid tavajuhtudel toimib see süsteem ideaalselt. Rahad jõuavad USAst Eesti pangakontole paari päevaga ja suhteliselt olematu tasu eest.

Mina olen viimasel ajal Paypalist raha kätte saamiseks kasutanud SEB-i virtuaalset krediitkaarti, see ka VISA nimelt. Ilusti töötas :)

Nõus flid-iga, SEB pangast väga lihtne VISA-t saada.

Reaper, flid,

Kas selle SEB virtuaalse krediitkaardiga on miski lisatrikk, et tööle saada - proovisin, aga ei õnnestunud paypalis registreerida?

Ei oska öelda, mul töötab.

Proovisin just: wallet --> link a card --> täitsin väljad, save --> olemas