Nordic Aviation vs Airbaltic -Nizzasse

Tere!

Pole varem Nordic Aviation/Adria'ga lennanud, ega tea statistikat nende lendude täpsuse, ärajäämise, lennukite jms. kohta.
Plaan suveks Nizzasse sõita, teine valik oleks Airbaltic. 2015 aastal muudeti mul nendega lennuaegu enne reisi 4x! Praegustel lendudel Tallinnast Nizzasse Riias ümberistumistel vahed väga lühikesed kui nüüd muudavad aegu jälle, kardan olukorda kus jätkulennule Nizzasse ei pruugi jõuda (Riiast reisi alustamine ka ei sobi)

Samas Nordicu/Adria'ga täielikult kogemus puudub, plussiks on neil otselend Tallinnast.

Keda eelistaksite ja kas julgeksite Nordic aviation/Adria piletid praegu Juuliks ära osta?

Tänud! :-)

Ma usun et selle suve peab NAG ikka vastu ja julgeks osta küll nende pileteid. Seda enam, et hind suht sama võrreldes airBalticuga aga NAGil ka check-in pagas hinna sees. AB kipub jah miskipärast oma lennuplaaniga mängima jube tihti...endal ka sama kogemus.

Kuna lendan seda otsa regulaarselt, siis on minu jaoks ainumõistlik kasutada LH teenuseid. Ok, ümberistumine Frankfurtis on vbla lisamiinus, aga turvaline kohalejõudmine usaldusväärsete lennuaparaatide ja mõistliku olmekvaliteediga ja täiesti ok ooteaegadega on üldjuhul olemas (muidugi, kui välja arvata sakslaste perioodiline streikimiselembus ;)). Kui bronnid lennud varakult, ei maksa väga haigeks ka end.
PS! teinekord saab päris mõistlikke pakkumisi ka Marseille'sse.
Ma pole senini tarbinud meie värske rahvusliku lennukompanii teenuseid, kuna olen piisavalt palju näinud nende lennuparki - akrofoobina ma pmst selliste antiiksete munakoortest Carpatair'ide ja krt teab mis veel ettevõtete rontide istmete peale oma kallist tagumikku :) ei usalda.
Air Baltic'uga olen 2 x elus lennanud...ja ma ei armasta pedereerimist pagasiga, käsipagasiga ja lennukis ulmehinnaga kräpptoidu ostmisega.

Hiljuti lendasin Viini Air Baltik-ga ja oli kõik jumala ok. Söögid ei olnud ulmehinnaga, täitsa mõstlikud lausa ja maitsvad. Parda personaal oli hästi sõbralik ja abivalmis.Kuna valida oli Lufthansa, NAG ja Finnairi vahel, valisin AB kuna see oli ainukene otselend. Kokkuvõtteks: jõudsin kohale ilma tõrkedeta, pagas tuli ka, kõik oli tipp topp, mulle meeldis, raudselt valiks neid NAG asemel. Uskuge mind, ma olin väga kriitiline AB kohta minevikus, kuna kuulsin väga palju negatiivset tagasisidet ja alati proovisin vältida reisimist nendega. Aga vist midagi on muutunud ja on näha seda. See ei juhtunud loomulikult päeva pealt ja möödas mitu aastat enne, kui need muutused tulid. NAG on alles selle tee algusel ja kui nad ei kao lähiaastadel, siis võib olla kunagi ma julgeksin nendega lennata. Aga kindlasti mitte praegu, mitte sellel aastal ja pole ka kindel, et järgmisel.

Ma pole NAG kindel. Nad suutsid kogu meie reisiplaani ilka täiesti ära rikkuda, kuna suvatsesid kõik sama päeva reisid ära annulleerida.
Lennupark vana ja väsinud. Mingid vananenid ja kohutavad välismaised stjuardessid tahasilennul
Ei muuda meeldivamaks mitte teps ka tasuta soe vesi ja kohvi.
Vähemalt 7+ reieijat on selle lennukompanii mista listi pannud

Ma eelistaks kui juba valida Air Balticu. Kuigi seal omad bead

Seni truu olnud Finnairile ja Qatarile

Qatar ei lenda Tallinnasse, väga lihtne.

Need täiesti kindlad eitajad vôiksid veidi pôhjendada ka oma vastuseid, ajate lausa hirmu nahka nii...
Varasemalt olen JP lennule sattunud küll, mingit hullu kogemust ei mäleta, NAGi operaatorina nendega puudub, aga eelolevaks suveks on mitmed piletid ostetud.
Kuna vôrreldes BTga on neil otselennud- väiksem ajakulu, suurem mugavus ning pagas hinna sees (antud juhul oluline ning 4 inimese korral suur hinnavôit)
Nii et miks siis nendega lennata ei tohiks?

Minu põhjendus on see, et AB-ga on kõik väga ilusti sujunud, olen istunud ümber, pagas pole kaotsi läinud, kõik check in-d on sujunud ladusalt lennujaamades, isegi kui tegelikult oleks vist pidanud selle eest maksma, kui teed letis, siis meie saime selle tasuta tehtud igal pool.
Mis puutub nüüd sellesse teise lennufirmasse, omal kogemus puudub, aga mõned tuttavad on kirunud.

Mul jäi AB lend 2 tundi hiljaks, nii et jäin täpselt jätkulennust maha :(

Õhtu viimase lennu AB lihtsalt annulleeris ning majutas mind Tallinnasse hotelli, et hommikuse lennuga edasi sõidutada. Tühistavad ja hilinevad ka suhteliselt palju.

No eesti oma välistaks kindlasti. Kui keegi neist millegiparast eksib võiks peaks tekkima jama on see just meie nordic.