Novembri keskpaigas soodsalt puhkama, kus on keskmiselt 20 kraadi sooja

Tere,

Soovin novembri keskpaigas minna puhkama soojemasse kohta, kus päike paistab ja on keskmiselt 22 kraadi sooja päeval :)

Mida soodsamalt ja lihtsamalt, sõidu ja majutuse, toidu saab, seda parem :)

Või peaks ära ootama detsembri ja Egiptuse pakkumised?

Ette tänades :)

Aga miks novembrikuine Egiptus ei sobi? Hurghada päeva keskmine +26c. Soodsamat ja lihtsamat varianti ju pole.

Ise soovitaks muidugi Kishi saart Iraanis, temperatuur nii päeval kui öösel 26-27 kraadi, lend Teherani Lufthansaga 310€ ja mõnikümne euro eest Kishi edasi. Hotellid 20-30€ öö. Alkoholile ka raha ei kulu :)

Randa suurt asja pole, kuna mis sa seal burgas ikka haudud ning jääb ka päiksepõletus saamata ;) 

Kokkuvõttes kõik mida üks eestlane talvisest soojamareisist ootab: päevitada ja juua ei saa, aga soe on :D

@atomik, eks ma natuke viskasin villast :) lihtsalt infoks et Iraanis veedetud 10 päeva jooksul ei näinud ma ühtegi burkakandjat, see rohkem saudide komme. Pea peab naistel kaetud olema küll, aga see oli ka Eestis veel üsna hiljuti kombeks. Ja päevitada saab samuti, seal lausa naiste rand olemas ;) https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g644373-d6715464-Reviews-Ladies_Beach-Kish_Island_Hormozgan_Province.html

Tundub, et fotole on otse Saudist mingid burkakandjad saabunud koloriiti lisama :)

Tingimusi arvestades Kanaarid. Euroopa, odav, soe, päike. Küpros ehk ka, Madeira. Jah, lisaks veel Egiptus ja Iisrael, Jordaania, Dubai.

Need Iraani siselennud on toredate lagunevate uunikumidega, fyi.

Iisraeli kahjuks ei saa minna, oleks isegi läinud

Tyrgis,Alanyas...novembri kuus  temperatuur kogu aeg yle 24-25 kraadi päeval,oosel...20 C. kyll aga sajab vahest vihma. Merevesi alla 22 kraadi ei ole.  Mina puhkan naiteks iga aasta okt.keskpaigust nov. keskpaiguni Alanyas.

Soodne, lihtne ja soe - sobib Türgiga ja Alanya tundub kuurortitest kõige soojem - päeval 20-22, öösel 11-12. https://www.accuweather.com/en/tr/alanya/316940/november-weather/316940  Vaata, kas Coraltravelil on mõni sobiv pakett, nad kasutavad Turkishi lennukeid ja lennuajad on paremad. Ise käisin küll hiljuti Novatoursiga ja Smartlynxiga, arvestasin oma töödega, et tagasilend võib Smartiga päevakese hilineda, aga läks õnneks. Coralil ei olnud mulle sobiva asukohaga hotelli, aga eraldi hotelli broneerides oleks ainult lend Coralilt koos transfeeriga 435 eur/in olnud. Kontrollisin ka liinilennu võimalust, aga see ei oleks ei soodne ega lihtne olnud. Maskivärk oli Türgis ka mõistlik.

Afganistaan on turismile avatud või mis olukord seal on? Küsimus täitsa tõsine!

@improved, tasub prille puhastada, ühtki burkakandjat piltidel pole. Hijabikandjaid küll ;)

@Tur1st, ametlikult pole, mitteametlikult võib-olla. Lendad Teherani kaudu Mashhadisse (alates 23.10.2021 saab taas lennujaamaviisaga Iraani: https://www.bolnews.com/coronavirus/2021/09/iran-to-restart-tourist-visa-service/ , Tallinn-Teheran-Tallinn Lufthansaga novembriks 316€, Tehran-Mashhad ca 40€ ots www.1stquest.com lehelt ostes), teed kas Afganistani Teherani saatkonnas (FB lehekülg https://www.facebook.com/AfghanistanInIR/ ) või Mashhadi konsulaadis (https://old.iranintl.com/en/iran-in-brief/afghan-embassy-consulates-iran-re-open-sunday , FB lehekülg https://www.facebook.com/AfghanistanInMashhad ) viisa ja lähed üle ca 150 km eemal asuva Dogharooni piiripunkti (https://en.mehrnews.com/news/177780/Iran-Afghanistan-trade-returns-to-normal-condition ) Heratisse, piirilt ca 100 km.

Peab siis ootama veel. See aasta nagunii plaanis ei ole aga kunagi tahaks ära käia küll. Mitmete afgaanidega kokku puutunud ja sõbralikud inimesed. Ainuke oluline asi, austa nende kultuuri ja kui küsitakse kas jumalat usud, siis mõistlik on vajadusel valetada.