Odavad piletd Münchenisse või Viini?

Vaatasin ise ka erinevate lennufirmade kodulehelt palju läheksid lennupiletid juunis maksma nt Münchenisse või Viini. Sain ikkagi 5000.- keskeltläbi. Palun seletage, kuidas on võimalik, et jutud pileti hinnast alla 1000 krooni on võimalik?

Lehel on Münchenisse juunis hetkel piletid võimalk saada nii 3200 eest ju, kui kasutaksid ehk ka naistepäevasoodust, mis eeldab vähemalt kahte reisijat saaksid ehk veel alla.

Aga proovi näiteks bookinghouse.ee kaudu lennuaegu. Ma siin vaatsin Tln-Viini otsa, sain ka 3000kr. Lennufirmade lehtedelt ostas on hinnad tavaliselt kõrgemad (leidub ka meeldivaid erandeid :).

Euroopas ilmselt odavaim airBaltic, Riiast lennates veelgi soodsam, võid proovida otsida ka siit www.expedia.com. Tavaliselt pakub ka google variante..

Kui palju aega enne tuleks broneerida piletis, et saada veel nö odavalt (3000.-). On praegu viimane aeg?

sõltub ka sihtpunkti massiüritustest jne. Meil näiteks septembriks Münchenisse piletid juba kuu aega tagasi võetud.

Helsingist võib saada Lufthansaga otse Münchenisse 100 euro ehk ca 1500 krooni eest (edasi-tagasi). See neil konstantne pakkumine, lihtsalt kuupäevadega peab joppama.

Lennukiga Münchenisse

Tervist, plaan sellel suvel nädalaks Saksamaale minna kahekesi, täpsemalt Riia – München lennuliiniga. Uurisin bookinghouse lehelt, et koos maksudega tuleb odavaim pilet 90€ nägu. http://www.bookinghouse.ee/…/2/chd/0/inf… Probleem selles, et pole kunagi lennuteenust kasutanud ja sooviks teada mis lisatasud tulevad juurde, kui suure väljaminekuga pean arvestama kokku Riiast – Münchenisse lendamisel.

Jään vastuseid ootama, Reisihuviline

Kui Sul on lennupilet broneeritud ja tasutud, siis:

  • Normaalse lennukompanii puhul ei tule rohkem mingeid lisatasusid, kui pagasireeglitest kinni pead.
  • Odavlennukompanii puhul uuri nende koduleheküljelt pagasi-, check-in-i jne lisatasude määrasid.

Kui Riiast minek siis ilmselt AirBaltic, millel on äraantav pagas lisatasu eest. Ja kas AirBalticu kodukalt otse ostes odavam pole?