Odavaim viis lennata Vietnami, Vietnami viisa.

Soov minna veebruar- märts 2004 umbes kolmeks nädalaks Vietnami. Kuidas saaks kõige odavamalt sinna lennata?

Eestis ju vist Vietnami saatkonda pole, nii et kuskohast siit lähedalt peaks viisad saama?

sama küsimus, hetkel on võimalik lennata Vietnami Türklastega, hinnaks ala 530 per nägu edasi-tagasi. ka on ok hind või on mõtted veel oodata? alternatiivsed variandid? Lennuaeg veebruar. Jagage oma kogemusi/soovitusi ja tänud ette!

me käisime 2015 Aeroflotiga üle Moskva ja hind oli Riiast 485 (kust teie reis alguse saab, sa ei maini). Kui nt Helsingist, siis liida otsa veel reis sinna. https://trip.ee/foorum/uldfoorum/transiidireisijad-taehelepanu
Eriti alla selle 485 pole ma ka hiljem näinud, ehk 5 eur on veel odavam olnud.
On ka 500 olnud. Muidugi on ka kallimaid, aga need pole mulle meelde jäänud. Tavaliselt on Riiast ikka lennud odavamad Tallinnast olnud. Alati lisandub sul piletihinnale mingi kaarditasu, nt +15 eur. On piletimüügiportaale, kes deebetkaardi kasutamisel tasu ei küsi.
selle 530 kohta ütleks, et nii ja naa, Kui sa viimast taga ei aja, osta ära. Ajad viimast taga, võid saada 30 eur odavamalt (aga mis on 30 eur võrreldes kogu reisieelervega? Midagi!), aga võid veel kallimalt lõpuks saada.

Vietnami e-viisat saad netist osta, guugelda. Me saime selle vist mingi 5 päevaga.

p.s. Kui juba sinnakanti lähed, soovitan Siem Reapis ka paar päeva peatuda, tasub ära!

pluss siin tripis Vietnamist nii palju juttu, et arvatavasti saad iseseisvalt kõigile oma tulevastele küsimustele vastused

Vietnamis on kaks suuremat rahvusvahelist lennujaama - Hanois ja Ho Chi Minh Citys. Kuna üks asub põhjas, teine lõunas, mõjutab juba valitud lennujaam reisi ülesehitust küllalt palju. Loomulikult on võimalik ka lend ühte, tagasilend teisest linnast, aga algatuseks võiks vaadata lennujaama sobivust plaanitud reisikava ja reisi toimumise ajaga (nt. põhja pool mägedes ei pruugi talvel väga soe olla).

Igasuguseid alternatiive võib ju välja pakkuda, aga kuna ajaline vabadus või piirangud pole teada, siis pole neid mõttet välja käia, et pärast teada saada, et, oi, aga tahaks selle ühe puhkusenädalaga kogu Vietnami ära näha ja lisaks ka Kambodžasse põigata.

Eelmisel sügisel oli tripi lendude soodukates mitmeid pakkumisi aasta alguseks Vietnami hinnaga 450-470€.
Arvesta veebruaris reisimisega, et kogu Kagu-Aasia ning sealhulgas ka Vietnam on Hiina turiste täis. See viib ka majutushinnad üles.
Üks alternatiiv on veel lennata mõne sooduspakkumisega Bangkoki ning Bangkokist edasi kas Hanoisse või Saigoni. Bangkoki ja Vietnami kahe suurema linna vahel lendavad väga mitmed odavlennufirmad ja return piletid suuremate müükide ajal on 50-70€.

AndresK siin tuletas meelde, et jah, pead arvestama ka nende uusaastapidustustega ja minu arust on see liikuv püha, seega guugelda jälle, et teada saada, millal see 2018 on.
Arvesta ka, et Põhja-Vietnamis on meie talvel pigem külm: Sapas nt vaid +10C, Hanois oli vist mingi +20C "vaid". Sapa oleks jälle must be koht, Hanoi samuti. See-eest Lõuna-Vietnam, nt Phu Quoci saarel, temperatuur mõnusad +25-30C

Tänud vastamas kõikidele.
Tegelt plaan endal on selge, Tallinnas läbi Istambuli Saigoni, sealt Phu Quoci, 7-10 päeva seal, siis Kambodza, Sihanoukville sama palju ja lõpus Siem Reapi ja seal tagasi Saigoni ja koju. Plaan tutvuda kogu Vietnamiga ei ole - tahaks ilusat ilma, sooja merd ühe sõnaga ranna puhkust;) Uus aasta on 2018 vist 16-17 veebruar, aga ehk elame üle, üle eelmine aasta sai samal ajal olla Boracay-s ja jäime ellu:) Tahaks lennata turkishairlines-ga., ja kevadel oli võimalus ara osta sama suund mingi 475.., nüüd 540+veel maksud Masterkaardi eest..
Kas on lootus et veel teevad kampaaniad?
Tänud vastamas!

Tere. Kas kellelgi on kogemusi HaNoi´st Ho ChiMinh´i öörongi kasutamisega?

Triixu. Siselennuga lennata on ilmselt odavam. Momondo annab hinnaks 35 €.
Pjotr1962, kui mina osin mingeid konkreetseid lennupileteid, siis käin ma paar korda nädalas Momondos katsetamas, võib saada hea hinnaga piletid ilma kampaaniatagi.

Me kasutasime öörongi Ao Nang(?)-Hanoi. Rong, nagu meil enne "porgandeid", olime 4 kupees, hilines mingi 2 tundi, tasuta wifi, lõppkokkuvõttes 4+

Inbox, millal sa nägid sellist hinda Momondos. Mul just vaja Hanoist Saigoni lennata,aga leian ainult väga kalleid pileteid Momondos Vijetair veel ei müü jaanuariks.

Jaanuari ma ei vaadanud, aga augustis-novembris üheotsa piletid olid alates 35.- ja edasi-tagasi 67. Proovisin nüüd uuesti. 1.jaanuarit pakub nii, et valid mitte otsereisi, siis andis. Aga 91€ on "kallis". Ilmselt oleks môistlik mitte liiga vara osta. Aga ülehomseks saanuks pileti 71€ eest.

Inbox, ma käin päevas vähemalt paar korda:), üllatus oli kui proovisin ka amadeus kaudu, tuli isegi 2-3 kümpsi odavamaltki..

Keda huvitab rongidega sõitmine, siis siin üks informatiivne leht inglise keeles: https://www.seat61.com/Vietnam.htm