trip-krainetrip-ukraine-dark
Öömaja Puerto Ricos

Oleksin väga tänulik kui keegi jagaks majutusinfot Puerto Rico kohta. Internetis surfates pole leidnud midagi, mis oleks alla 70-80 USD ööpäeva kohta. Appi!

Ega ei leiagi alla selle! Kui sa sellise hinnaga leidsid, siis parem broneeri ära! See on väga hea hind Puerto Rico kohta. Majutus on seal väga kallis!

Lonely Planet Thorn Tree foorumi abiga soovitati mulle sellist kohta, väga mõistliku hinnaga PR kohta, ise pole käinud aga pidi norm olema, ise kavatsen seal ka ööbida vist 2009 märtsis 1-2 ööd:

http://www.casadelcaribe.net/

Üldiselt neid inimesi, kes praeguseks juba Puerto Ricos käinud estraveli kampaaniaga peaks olema juba päris hea hulk, huvitav, et väärtuslikke soovitusi keegi siin eriti ei vaevu jagama. Interneti abiga leiab kõik info kätte, kuid tore oleks kuulda soovitusi ka kallitelt kaasmaalastelt.

Mina broneerisin selle öömaja http://www.perfectplaces.com/vacation-rentals/17316.htm , kolm ööd on 210 dollarit ja hinna sees on ka lennujaama transfeer.

Puerto Ricos käidud, ööbitud sai Marrioti hotellis. Kõik otsivad võimalikult odavat ööbimist, seega pole hakanud eriti reklaamima. Ise ei olnud eriti odava ööbimise peal väljas, sellest ka selline valik. Täpselt ei mäleta aga umbes 150 USD oli öö.

tere,

majutusest ja muudest teemades PR kohta on foorumis palju postitusi, aga kas keegi osakaks soovitada ka mõnda head majutust väljaspool San Juani.

Plaan olla pool puhkusest San Juanis ja siis teise poole kuskil mujal PR linnas.

Mis on ilusad kohad/linnad mida kus võiks veel ööbida?

Lisaks küsimus maksmise kohta: paljud kohad tahavad 100% ettemaksu, kas olete teinud?

Tänud ette!

Meie ööbimispaik asub Humacaos. Koha valisime netikommentaaride põhjal. Meilt küsiti 50% ette, kauplesin selle 33% peale.

Ma kavatsen samuti osa ajast ööbida El Yunque vihmametsa lähistel, et saaks sealt ilusti dzhunglisse trekkima minna, kohta veel pole välja vaadanud, kuid vrbo.com , perfectplaces.com ja homeaway.com abiks kindlasti... lisaks El Yunque kohe Fajardo lähedal, et saab ka paariks päevaks hüpata Culebrale või Viques'i

Tsekka trip.ee sissekannet http://trip.ee/node/47714 . Käidud nähtud ja väga super koht. Edu!

Vaata eraldi kesk-ameerika alt PR-i kirju, siis saad rohkem infi. on tõesti ära käidud, ütlen veelkord 5 päeva ikka väga vähe ja ühtki koledat linna ei näinud ( või ei jõudnud neisse) ööbimine oli San Juanis 2 ööd, Gasa Grandes 1 ja Patilla lähistel otse veepiiril 2 õõd. hinnad 70-100 usd.

Head reisihuvilised ja trip.ee kasutajad.

Oleks vaja abi. Oleme 17. kuni 24. märts St Thomase saarel, kas keegi võiks soovitada head ja odavat ööbimist antud saarel neljale inimesele ja ühele 2,5 aastasele lapsele!?

Teine mure on transport St. Thomase ja Puerto Rico vahel. Kas keegi oskab siin midagi soovitada, et antud kohas on vesilennuk, kuid ma ei suuda leida, et nende kahe saare vahel oleks ühendus. Küll aga võid antud lennukiga lennata teistele saartele, mis seal lähedal.

Kolmas mure on see kui saame lahendatud teise mure, et ööbimine Puerto Ricos ja soovitavalt seal lähedal, kus on antud lennuk maandub ja hiljem reisijad St. Thomase saarele tagasi viib.

Oleme küll nädalakase seal, kuid pole midagi teha ja Puerto Ricos tahaks ära käia. Aega jääb küll napiks.

PS! kui keegi teab St. Thomasel veel sukeldumisest midagi ja soovib oma infot jagada andku teada mailile rando ( at ) minek.ee

Tänud kõigile.

Kui keegi tahab veidike vähem turistilikku Puerto Rico kogemust ja natuke ka seiklust väljaspool San Juani, siis tasub vaadata lehele http://www.gobeyondsanjuan.com. Koduleht on küll alles valmimisel, aga kõik mis lubatud, on ka väga tore ja neid võib usaldada. Kolm või viis päeva korralikku seiklusretke toredate giididega. Ja eestlasi nad juba teavad hästi :)

Olime GoBeyondSanJuan.com giidiga Vieqesel kolm päeva ja jäime väga rahule. Praktiliselt inimtühjad rannad ja uskumatu biobay ning mangroovivõsa. Ööbisime telkides õhkmadratsitel, samas oli ka võimalus magada rannas palmide vahele tõmmatud võrkkiiges. Telkimisplatsil on WC ning väliduššid. Kuna tegemist on endise USA sõjaväe territooriumiga, kuhu turismiarendajad jõudnud ei ole, on telkimine suhteliselt ainus võimalus saare võlusid nautida.

http://www.prvacationrental.com/

Rinconis, $75 öö. Käidud ja oldud, igati soovitan. Aga koht on populaarne, tuleb pikemalt ette bronida.

Kes on käinud, siis millises San Juani linnaosas soovitate ööbimist vaadata? Oleks hea, kui asuks keskuse vahetus läheduses.

meie ööbisimse seal (www.trespalmasinn.com

mina kavatsen märtsikuus viis päeva veeta selles hotellis: http://www.marriott.com/hotels/travel/sjumr-courtyard-san-juan-miramar/ kahese toa hind ühe öö kohta ilma maksudeta oli $79. Kaks sellist tuba viieks ööks kokku läks 11140 krooni - mis teeb siis öö hinnaks inimese kohta 557 krooni. Ja tegu 3-tärni hotelliga. hotell saadud priceline.com kaudu

Paistab "populaarne" hotell olevat sealkandis. Sain samuti priceline kaudu sinna 17-19.02 75$+ maksud kahese toa.

Minu San Juani majutuse, http://www.perfectplaces.com/host_view_dtl.cfm?ref_num=17316 (kust juba mitmed eestlased läbi käinud ja kuhu neid peale meie veel palju pidi tulema) perenaine Christiane palus kõigile teda veel mitte leidnud eestlastele =o) edasi öelda, et eelpoolmainitud apartment jäi 25-28.03 ootamatult vabaks ja ta ootab rõõmuga järgmiste eestlaste broneeringut. Omaniku otsemeil siento7[ät]gmail.com

motellis "Las Palmas". Jääb San Juanist Luquillo poole, maantee ääres suur teeviit. Täiesti korralik koht. 25 dollarit on 8 tundi, kui magad kauem, maksad teise 25 juurde. Kirjutasin sellest paar teemat tagasi pikemalt. Telkimiskohad on Luquillos ja Fajardos mere ääres, 10 dollarit öö.

Peatusime nädala eest St Thomasel B&B Galleon House's - www.galleonhouse.com. Hotell on mäe nõlval, maksime toa eest ca 150 USD ringis (4 inimest) koos hommikusöögiga. Tore pererahvas, mõnus koht! Saarel on võimalik lisaks taksodele ringi sõita ka kohaliku transpordiga (2 USD), auto soovitan broneerida enne reisi, sest kohapeal on keeruline (meie jäime ilma). Puerto Ricost tulime praamiga (Caribian Way), väljus Fajardo sadamast k. 7.30 ja sõit kestis ca 2 tundi, pilet 70 USD.