Öösel laeva Helsingis

Tagasilend saabub Helsingisse öösel kell 24. Esimene laev Tallinnasse väljub hommikul kell 7.30. Mida teha vahepealne aeg- kas tukkuda lennujaamas, kas sadam on öösel lahti või mis kell see avatakse- äkki sõita öösel sinna tukkuma? Kas öösel laeva ei lasta- võtaks kajuti? Tallinki kodulehe info põhjal lastakse laeva kuni 23.15, kas hiljem pole enam mitte mingit varianti? Mida soovitate?

Avatakse minu teada 6.15

0
0

Huvitab, et kas saite laeva ööbima? Endal sama mure. Sain aru, et Eckerö Line müüb ööbimiskajuteid ja ka kell 2 öösel lastakse laeva, kui helistada ette.

0
0

Ma olen korra ses laevas ööbinud ja niipea kui viimane soomlane oli laevast maale astunud, suleti kõik baarid, keerati lukku kõik uksed ja meid kupatati isegi ühiskajutist minema, kui tahtsime seal veidi telekat vaadata. Nii me siis lõpuks istusime omades kongides, õnneks oli keegi taibanud viina kaasa võtta. Jäi küll mulje, et sadama pool oli täielik vaikus, võibolla tõesti mingi valvurimutt tuleb etteteatamise korral uksi avama, aga väheusutav.

0
0

Endal sama olukord, hiline lend saabub Helsingisse(okt. keskel). Uurisin Eckerö Line'st, et laeva saab küll öösel. Kui ostad pileti(ööbimiskajutiga), siis nad annavad sulle miski valvemadruse telefoninumbri ja siis öösel kui tulla sadamasse, siis lastakse laeva/kajutisse.

0
0

Jõudsime 23.50 Vantaasse ja sealt umbes 2.00 sadamasse. See tel.nr. küll ei vastanud, aga sadamahoone uksel öökella nupp olemas ja lasti broneeringu alusel sisse. Laeva sisenemisel ka uksekell olemas ja nimelises ümbrikus piletid ootamas. Puhtad valged linad voodis ja kuum vesi tundusid jumalikud peale pikka lennureisi.

0
0

Meil hilines lennuk Tenerifelt 3 tundi ja samuti saime tänu uksekellale ilusti laeva kell 4 öösel.

0
0

Paistab, et viikingitest pole abi.

http://www.vikingline.ee/soiduplaan_hinnad/liinihinnad/kajut/ Ööbimiskajuteid müüakse suunal Hel-Tal kell 21.30 (pühap. 20.00) väljumisele. Kajut on kasutada kuni järgmise hommikuni kl. 07.00.

http://www.tallink.ee/ee/trips/routeTrips/hel-tal/cabins/ Ööbimiskajuti hinda kuulub hommikusöögipakk, mis sisaldab saiakest, puuvilja, jogurtit ja mahla. Kajuti hinnale lisandub reisijapilet vastavalt väljumise värvikaardile.

http://www.eckeroline.ee/et/document.aspx?docID=487

Tegelikult ei leia sel erilist mõtet, kui sa pole just randlane ja laine loksu kuulmine pole uinumiseks hädavajalik. Ümbruskonnas on öömaju küllaga. http://www.travellerspoint.com/hostels-en.html

0
0

Kas keegi teab, kuidas on Helsingis varahommikul taksode saadavusega lugu? Kas saab Länsisatamast lennujaama sõiduks takso kella 5-6 paiku varahommikul? Või on seal mõni taksopeatus, kus number, kust taksot tellida?

0
0

Ise lähme Põhja SSoome suusatama. Plaan on ka Ecerö Line-i peal ööbida.

Hind tuli - kaks autot, 8 inimesti 475.- näkku. Edasi tagasi ning ühes suunas ööbimiskajut.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased