Omal käel Tenerifele

Tere,

Vastan hetkel lende Momondost Tenerifele ja kui hakkan bronnima, siis viskab vahendajate peale. Küsimus kas lol.travel ja tickets ee ja mytrip on usaldusväärsed?

Ja võib olla on Teil häid soovitusi heade otselendude leidmiseks või üldse kuidas kõige soodsamad lennud leida. Olen väga palju googeldanud ja päeva lõpuks suurt vahet hindades ei märka kui pagas juurde lisada. Plaan minna jaanuari teises pooles.

Ette tänades

1
2

Tere!

Kui otse tahad minna siis soovitan vaadata napsu.fi äkkilähtot saab umbes 75-100euroga edasi tagasi otse lennud. Muidu kõige odavam on Eestist minna umbes nii, et Ryanairiga Milaanosse või Inglismaale Liverpool näiteks ja sealt Tenerifele ka umbes 100 EUR edasi tagasi.

1
0

100 euroga edasi-tagasi ei ole küll reaalne. Põhimõtteliselt muidugi õige. SAS lendab ka Tenerifele läbi Arlanda. Ryanairiga siis läbi Bergamo sinna ja läbi Berliini tagasi. Aga piletid soovitan osta lennufirma kodulehelt, on kindlam.

1
0

Momondost võid vaadata hindu, aga ostud tee vastava lennufirma enda kodulehelt. Jäta kõik need lolid, ticketsid jm vahele. Kirjutad otsingusse Momondos näidatud lennufima nime, vaatad, et see on ikka päriselt ka nagu antud lennufirma leht, ja siis seal hakkadki ostma.

3
0

Sas, Ryanairi või Finnairi lehelt saad osta piletid, SAS-il on vahel kampaaniad, Ryanairi lehel saad valida soodsamaid kuupäevasid, Finnair on kallim, aga kindla peale firma, tühistab ja vahetab harva kuupäevasid ja lende. Kui valid vahendaja ja võib juhtuda, et lennuajad muutuvad, tühistatakse lend või toimub streik, siis otse lennufirmaga asjaajamine on märksa lihtsam ja saad kiiremini raha tagasi kui vahendajaid kasutajaid. Vahendajat mina ei kasutaks üldse, otse lennufirmalt on lihtne osta.

3
0

Võib vaadata ka Helsinki-Tenerife lendusid.

1
0

Helsinki Tenerife (sur) Norwegian jaanuaris üks suund 120.-

2
0

Soovitame otsida Tenerife lende näiteks otsingumootorist tutipluti.com, otsingumootor on eesti keeles ja lehelt leiab lausa eraldi Tenerife diilidega nupu. Samuti saab soodsalt saarele ka näiteks Riia kaudu, mitu korda nädalas käivad juba otselennud Tenerifele ja tagasi, neid tasub AirBalticu lehelt vaadata. Siit leiab veel mõningaid soovitusi kust Tenerife lende otsida ja leida: https://www.tenerife24.ee/lennupiletid-tenerifele

Päikest!

1
0

@topsuke mis ei ole reaalne,? Isegi odavam on, Liverpoolist ja barcast ja milanist läheb Ryanair olematu hinnaga sinna, ja nagu ütlesin siis äkkilähto diilid koguaeg sinna soomest

2
0

Täiesti reaalne, kui trehvad odavlennufirmadel (Wizz, Ryanair, Easyjet) mingile heale hinnale peale, võib saada ju 20 euroseid pileteid, vahel on ka mõni pilet 10 eur, nii leiadki nt 4 otsa kokku ja ongi täiesti hea pilet koos

2
0

No mis te inimesele asjatuid lootusi tekitate. Alla 100 euri praegusel ajal Tallinnast- Tallinnani pilet saada on super vedamine. Ise hoian sel värgil kogu aeg silma peal, et ehk saab odavalt. Saage aru, mõni võidab ka lotoga! Ja teeme nii, et vaheööbimine hotellis läheb ka reisi kulu sisse. Ja takso arve. Jah, Helsinkist võid saada 100 euri edasi-tagasi, aga sa pead hoobilt sinna ka saama, näiteks kella 6 hommikul. Kas see on tasuta? Oliveril muidugi ses suhtes õigus, et superhinnad on täiesti reaalsed, ainult ülivähe tõenäolised.

Tooge siis vähemalt mõni konkreetne näide, mis oleks ikka reaalselt kasutatav.

5
1

Meie oleme kõik viimased korrad lennanud Ryanairiga koos vahemaandumiste ja ööbimistega, pikk lend on väsitav. Vahemaandumine koos ööbimisega annab hea võimaluse näha ka muid linnu (Berliin, Bergamo, London jne) ja tavaliselt oleme leidnud sellise hinnaga lende, et isegi ööbimisega vahemaandumine on soodsam kui punnitada ühe päeva sees ennast kohale. Ka sellel aastal novembris lendame Tenerifele üle Bergamo koos vahemaandumiste ja ööbimisega nii sinna kui tagasi. Ei pea kuhugi kiirustama ja kui lennuk hilineb või läheb varem siis on sellest suht ükskõik. Piletid alati otse Ryanair kodulehelt, lennud annab hästi sättida Azair.eu lehel. Kindlasti saab odavamalt ja ka kiiremalt kuid meile sobib nii.

1
0

Otse peaks ainult smartlyn lendama (puhkuselennud, mida müüvad reisikorraldajad, aga nende lennud on ikka päris kirved. Kui viitsid veits seigelda, siis ryanairiga või Wizzairiga lennates näiteks Bergamosse, Viini või Barcelonasse ja sealt edasi, võib kokkuvõttes päris hea hinnag asaada. Tavaliselt muidugi need ajad paraku kõige paremini ei klapi ja siis tuleb võtta ööbimine, plus taksod lennujaama j atagasi ja söök jms niiet siis ei pruugi see hind lõppkokkuvõttes enam üldse soodne olla. Aga nagu keegi eelpool kirjutas, siis samas võib. Teine asi on ka muidugi see, et näiteks kui nädalaks minek, siis ei tahaks ilmselt nii mitu päeva jälle sõidu peale ära kulutada. Lufthansa muidu tegi ka eelmisel aastal Tenerifele päris häid pakkumisi, tasub nende hindadel ka silm peal hoida. Me ise ostsime siis Gran Canaria piletid neilt. Vahendajaid ei soovita kasutada. Sellest on siin väga palju ka juttu olnud. Pigem maksa veidi rohkem, aga sul on hingerahu, et kui miskit juhtub ja vaja mingeid muudatusi teha puhkusepaanides, siis saad seda otse lennufirmalt ostetud pileti puhul alati lihtsamalt teha.

2
0

Tänud, väga hea arutelu ja soovitused. Muuseas olen igasugu variante googeldanud, uurinud, erinevad lennufirmad läbi vaadanud jne. Praegu olen pidama jäänud SAS lennule läbi Arlanda, aga sees ümberistumise peatus on tagasitulekul 40 min, kas selle ajaga reaalselt jõuab lendu vahetada!? Ja muuseas hetkel vaatamegi , et suurt seiklust selle SAS lennuga poleks ja hinnavahe otse nende kodukalt või näiteks Estraveli lehelt on nii väike. Natuke odavamalt pakuvad seda SAS lendu need Momondo vahendajad aga ei tea, kas saab usaldada neid . Vaatame jaanuarisse ja igapäevaga hind vaid kerkib. Paar nädalat tagasi oli umbes 400 euri soodsam kolmele kui praegu aga oma otsimisega jäin sellest hinnast ilma. Praegu pagasiga 3le 1300€

0
0

Kindalsti osta lennufirmalt otse

Kui lennud ühel piletil, siis tõstab SAS kohvrid ise ümber järgmisele lennule ja kui esimene lend ei hiline, siis võib saada 40 minutiga hakkama (muidu nad ei müüks seda), kuigi jah on 40 üsna miinimumaeg. Kui aga maha jääd, siis SAS vastutab

3
0

Arlandas väravad praktiliselt kõrvuti, peaks jõudma. Ja nagu Oliver ütleb- SAS vastutab.

2
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased