Online broneerimissüsteem Eestis?

Millised on teie kogemused, et mis on parim teie arvates? Millistega on hea/halvad kogemused ja siis mis konkreetselt välja saate tuua?

Mina leidsin sellised lehed, võimlaik, et on ka teisi:

Wris- http://online.wris.ee/et/index.php Bookinghouse- www.bookinghouse.net Estonian Holidays- http://www.holidays.ee/banners/broneeri.html Reisiekspert- http://www.lennupiletid.eu/ Aves- http://566v.flynet.lv/(S(x53qa3f3d01pod55ice2giuu))/start.aspx Mainor Meelis- http://www.meelis.ee/online.php Kaleva Travel- http://www.kalevatravel.ee/116504 Con Ex- http://www.lendama.ee/page/9 Baltic Tours- www.lennujaam.ee Go Travel- http://flights.gotravel.ee/et/index.php Estravel- http://estravel.symphony.cz/et/index.php Matkapunkt- http://5xt0.flynet.lv/(S(3jfps4bhfjpe4n55x13a4crs))/start.aspx Atlas- http://791m.flynet.lv/(S(l44la055r3ehcb3tvccptw45))/start.aspx

Kui teate veel mõnda online lehte, siis postitage.

expedia on enamasti parem kui kõik need kokku.

0
0

sa ei loe küsimust, küsin et milline oleks parim eestis olevatest Expedia on kindlasti hea, kui ärme hetkel neil paku

0
0

Olen tihtipeale kasutanud bookinghouse'i lennupiletite broneerimisel ja väga rahule jäänud. Nii lühimaa (Euroopa) kui ka pikamaa lennupiletite ostmisel. Samas viimasel ajal olen täheldanud teatavat muutust süsteemides, mis on pannud mind sellel aastal tellima enamus pileteid Estravelist. Nimelt on just Euroopa suundadel bookinghouse'i otsingumootorist pakutud tihtipeale palju vähem lennuvariante või siis samu asju selgelt kõrgema hinnaga. Teine probleem tekkis hotellikohtade broneerimisel - kuna soovisin kahest tuba, siis kinnitamisel korrutas bookinghouse toa hinna kahega! Igaks juhuks tšekkasin üht välismaist mootorit (kelle nime ma siis ei nimeta) ning sealt selgus, et kahese toa hind on ikka see ühekordne summa. Huvi pärast proovisin erinevaid ja riike ja hotelle ning igal pool sama jama. Võib-olla on nad nüüd vea parandanud, kuid ca kuu aega tagasi oli selline probleem. Veidi võib kritiseerida ka Estravelit. Nimelt puudub seal kreditkaga maksmise võimalus - ainult ülekanne või kaardimakse kontoris. Mitte et see raha ülekandmine keerulisem oleks, kuid viimase kuu jooksul olen ostnud lennupileteid 2 korda ja täpselt kahel korral viskas süsteem sellel hetkel errorisse kui internetipanga koodid sisse lõin. Ja tagasi ekraanile seda broneeringut manada ei saa. Siis tuleb helistada klienditeenindusse, oodata kui nad su bronni üles leiavad, siis tehakse mingil ajal arve ja alles siis saad ülekande ära tehtud. Tülikas. Bookinghouses pole sellist jama veel tekkinud, Mastercardiga bronnimine on imelihtne. On-line broneerimiskohtadest oleks aga välja pakkuda meie lipuvedaja - http://www.estonian-air.ee/ Siiamaani pole sealt pileteid ostes millegi üle nuriseda olnud. Ahjaa, olen korduvalt testinud ka enamust nendest teistest Eesti reisibüroode broneerimissüsteemidest (niikuinii Amadeus vms), kuid kunagi ei ole suudetud hinnas Estravelit või bookinghouse'i lüüa. Tihtipeale on vahe ikka oluline.

0
0

see et, täitsa ilma irooniata, aga miks need eesti omad paremad on?

0
0

Enamusel neist pole mingit vahet, kuna kasutavad ühte ja sedasama (Amadeusi?) mootorit, mis on lingitud oma kodulehele ja erinevates värvides. Bookinghousil on teistsugune mootor ja loomulikult lennufirmadel endil otse. Võibolla kellegi veel, pole kõiki läbi tuhninud. Aga enamus klassikalisi reisibüroosid kasutab ühte ja sedasama mootorit.

0
0

On keegi seda broneeringusüsteemi kasutanud? Toimib probleemideta?

0
0

Ei ole seni kasutanud ühtegi eelloetletud broneerimissüsteemi Eestis. Ei saa aga aru, miks on oluline nimelt eesti broneeringusüsteem?

Kahtlustan, et tegemist on kellegi kursusetööga või uuringuga eesti broneerimissüsteemide kohta. Kui nii, siis oleks seda ilus öelda. Siis on ka vastajad ehk vastutulelikumad.

0
0

Kui usaldusväärne on hotell broneerida hotellid24.ee kaudu? Hinnad ona seal kahtlaselt odavad ja enamusel sealsetel hotellidel kohta otse küsides kohti saada ei ole. On kellegil mingeid segadusi olnud?

0
0

Kui tahad usaldusväärsust siis www.booking.com pakub seda.

0
0

Täiendan ka, hotellide puhul saab kasutada hotellide broneerimissüsteemi www.balticbooking.eu – 100% ettemaksu alusel, maksmine võimalik pangalingiga, väga madalad hinnad. Saadab meilile broneeringu kinnituse.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased