Otsin soodsat lendu Hiinasse.

Kuidas leida kõige soodsamat lendu Hiinasse märtsis/aprillis? kas teab keegi eriti häid variante, ise ei leidnud. Pole oluline millisesse linna seal..

http://www.oasishongkong.com/gb/en/home.aspx

Lennutab Sind Londonist Hong Kongi ja tagasi ~£360 eest. Üks ots odavaima piletiga paistab olevat napilt alla £200.

360 GBP = 7700 EEK, lisandub veel miinimum 2500 edasi-tagasi londoni ots, lennujaama vahetus (Easyjeti puhul), uus checkin, pikad ooteajad lennujaamas ja muu tüli.

Finnairiga on märtsis-aprillis kohati 10466 EEK Tallinn-Peking.

Aga isiklikult ma ootaks Finnairi sooduspakkumist Hiinasse või HongKongi kevadistel Stocki hulludel päevadel või ka varem, reaalne on saada 8000ga, kõik muidugi sõltub ka naftahinnast, mis on räigelt tõusnud viimasel ajal.

No alles see müüdi Tallinn-Guangzhou 6500.- edasi tagasi. Ise sai see pakkumine ära kasutatud ja ei kahetse. Viisast jäi teistkordne sisenemine kasutamata ja oleks teadnud oleks kevadeks ka kohe teise otsa selle hinnaga ära ostnud.

Millal need hullud päevad on siis?

Samas tuleb arvestada, et Hiina elab järjest rohkem olümpiamängude rütmis ja soodukaid sinnapoole jääb kõigi eelduste kohaselt vähemaks.

Polegi vaja Sockmani hulle päevi oodata. Sel nädalavahetusel siis võimalik osta Finnairi kampaaniapileteid. Kas keegi teab mida teeb ilm jaanuar veebruar? Tänud igatahes ette!

jaanuar on ka Lõuna-Hiinas jahe.
Üldse- ning kuna ilmasaite on palju, siis võiks ilmateema uurimisel neid ka kasutada. Saaks kiirema vastuse ka ;-)

Hainanil on 20-28 sooja hetkel, seega täitsa rannailm...

Niipalju veel ilma kommentaariks Pekingist, et enamusjaolt on talved väga väheste sademetega, mis tähendab seda, et õhk on väga kuiv, päike paistab ja tunne oluliselt soojem, kui Eestist kraade vaadates võiks tunduda. Suureks boonuseks ka see, et turiste on kümnetes kordades vähem kui suvel. Elamus mille saab kui õnnestub Badalingis hingelistki nägemata kilomeeetrine lõik Hiina müüril jalutada on väärt jaheda ilma trotsimist! :)