Pagas Ryanair

Tere!

Kui lennujaamast osta käsipagas (Ryanair), kas see kehtib ka jätkulendudel? Mis võib olla hind?

1
2

millised jätklennud?  Neid üldiselt ei ole odavlennufirmadel,

5
0

Tallinn- London (Ryanair)

London - Las Palmas (Ryanair)

Tagasitulek samamoodi. Tekkis küsimus, et juhul kui ostan Tallinnas käsipagasi juurde, siis kas saan reisida sellega Las Palmasesse välja või pean Londonis uuesti tasuma pagasi eest?

0
0

jah, pead uuesti tasuma. Miks sa netist juurde ei lisa pagasit?

3
0

Sul ei ole jätkulennud, vaid kaks täiesti eraldi lendu. Seega jah, pead käsipagasi juurde ostma mõlemale lennule. Aga ära lennujaamast küll osta, see on reeglina umbes 2 korda kallim, kui netist ostes. Mine oma broneeringule ja lisa sealt pagas juurde. Kuna sul on vaja osta pagas juurde kokku 4 lennule, siis hinnavahe netist vs lennujaamast ostes tuleb ilmselt üüratu.

6
0

Tasub tähele panna, et kuna Ryanairi lennud pole jätkulennud vaid kõik eraldi lennud siis nad ei oota ka mingeid hilinejaid ja Londonis peaks lendude vahel olema vähemalt 1,5h aega, parem kui 3-4h. Seal nüüd ju passi jm. koroona dok kontroll ka sest enamus Ryanairi teenindavaid lennujaamu ei oma ka transiittsooni vaid pead vahepeal välja minema (enne äraabtava pagasi välja võtma) ja siis uuesti sisenema ning uuesti pagasi ära andma. Me oleme võtnud Priority boardingu siis saab võtta 1 koti + väikese kohvri kuid need kohvrid korjatakse tihti enne lennukisse laskmist ära ja viiakse ikka äraantavasse.

3
0

Kuidas Ryanairi piletid ostetud on, kas lihtpiletid või priority bording?Prioritiga ongi käsipagas juba ostetud. Ja priority tuleb osta kõigile lendudele eraldi. Ja nagu Lumimumm kirjutas, Londonis alla 3 tunni on riskantne, kas jõuab järgmisele  lennule.

0
0

Kas keegi, kes päriselt on käinud ja kursis, teeks puust ja punaselt selgeks, kui ma tahan Tenerifelt Manchesteri kaudu Riiga lennata Ryanairiga, siis mis koroonapabereid mul selleks vaja on. Lendude vahe ca 5 tundi. ( jah, ma tean , et siin on sellest juttu olnud )

0
1

 Check-innis  naitad ette vaksineerimistöendid ja lenda ! Kui oled vaksineerimata,siis  neg.testitöend alla 72 tunni kehtivusega .

0
0

bosser, kas Riiga sisenemiseks ei ole vaja lisaks täita ankeeti? Hetkel reisitargalt.ee lehel selline info: 

  • Kõik Lätti reisijad (ka transiidi, kaubavedude puhul) peavad kuni 48h enne piiriületust täitma elektroonilise ankeedi. Ankeedi täitjad saavad QR-koodi, mis tuleb esitada piirivalveametnikule
1
0

Kui sa Lätist edasi ei lenda vaid sõidad autoga siis vaja võibolla ka komandanditunni leht täita.

0
0

Koik riigid nouavad sisenemis deklaratsiooni täitmist...seda saab teha  juba interneti teel,lennukis jne. Seal kysitakse kus riikides olete olnud viimase 2 nadala jooksu ja oma andmed ja kinnitus,et pole selles koroonas  mingisuguse aja jooksul....

0
0

Hea bosser, millal sa viimati Uk sse sisenesid/ümber istusid ? Ka sDay2 test broneeringut nõuti lühikese ümberistumise järel samas lennujaamas ? Teooriaga olen kursis ja netis lugemisoskus on olemas. Huvitavad praktilised kogemused. PS! Läti covid pass on elementaarne, sellega olen kursis.

0
0

@Enno Kaukver

Kas lendate äraantava pagasiga või ainult käsipagasiga? Kui lühike on teie lühike ümberistumine?

Kui ainult käsipagas, lend samal päeval ning olete vaktsineeritud, siis pole UK transiidiks hetkel midagi vaja, tingimusel, et te passikontrolli ei läbi.*

Kui vaktsineeritud, aga äraantava pagasiga, peate transiittsoonist väljuma, ning selleks tuleb mitte varem kui 48h enne saabumist täita PLF. Samal päeval edasi lennates Day2 testi vaja ei ole.* NB: IDkaardiga UKsse siseneda ei saa, vajalik on pass.

Kui olete vaktsineerimata, tuleb lennule eelneva kolme (mitte 72h, nagu paar postitust ülevalpool kirjutatud) päeva jooksul teha test, mille tulemus peab olema negatiivne.

* Et FR ei müü jätkulende, on TFS-MAN ja MAN-RIX eraldi piletitel. Seega võib check in'i või väravatöötaja Tenerifel otsustada, et teie lõppsihtkoht on MAN ning nõuda nii PLFi kui ka Day2 testi. Kui sellisel juhul vaidlemine tulemust ei anna, on lihtsam PLF ülaltoodud lingil kiiresti ära täita ning broneerida odav test siit.

Mida Läti UKst saabujatelt nõuab, ei oska kahjuks öelda.

PS: Seoses uue tüve avastamisega hoiavad valitsused sõrme päästikul ning lennukeelud on lihtsad tulema, kui kuskil peaks uue tüve juhtumeid leitama.

@bosser

_Enne piletiostu naitad ette vaksineerimistöendid ,ostad pileti ja lenda _

Kellele neid tõendeid internetis pileteid ostes näidata? Pileteid võivad osta kõik, küll aga kontrollitakse dokumente enne lennukisse lubamist.

_Koik riigid nouavad sisenemis deklaratsiooni täitmist...seda saab teha juba interneti teel,lennukis _

Riigid, kes ankeeti nõuavad, tahavad enamasti, et see oleks täidetud enne lendu, seega lennukis täitmise peale lootma jäädes võib lennust üldse maha jääda.

7
0

Lisaks tuleb jälgida, kuidas Omikroniga rapsimine mõjutab lendamist. Algul tehakse mingid võimatud reeglid, siis keegi kisab, kuni hakatakse reegleid mudima transiidile ja muule mõeldes.

https://maailm.postimees.ee/7395706/suurbritannia-karmistab-koigi-riiki-saabujate-koroonareegleid

Ryanair aga teatavasti pole isegi transiit, vaid 

lend Ühendkuningriiki

riiki sisenemine

lootus, et korjad pagasi üles ja lahkud kohe riigist järgmisele lennule, mitte ei torma linna peale ega ostnudki seda 5-naelast järgmise lennu piletit petteks, et kergema vaevaga riiki saada

0
0

Jah, näpud päästikul võpatasid. Nagu juba neil kombeks - ütle enne, kui mõtled. 

Ei mingeid detaile praegu, mis ajast see kehtima hakkab, kuidas see transiitreisijaid puudutab, eriti näiteks neid, kel üks öö hotellis broneeritud ja edasilend järgmisel päeval.

Lisaks sellele muutuvad maskid poodides ja ühistranspordis kohustuslikuks.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased