Palun soovitage ilusaid hotelle Krabil ja Phi-phil

Oleme minemas neljakesi Taisse veebruaris 2019. Üks meist on käinud 10 aastat tagasi kuid nüüd ju seal palju muutunud. Oleme rannas vedelejad ja väga matkata ei soovigi. Reisiaeg oleks meil kaks nädalat ja sooviks targematelt infot kui pikalt kummal saarel viibida oleks mõistlik? Enamuse aja veedame nagunii lihtsalt puhates. Ise oleme mõelnud, et kahe nädala ööbimine võiks olla max 1000 eurot kahe peale. Kas selle hinnaga saaks mõnusat ja ilusat hotelli? Kus olla pikemalt ,kus vähem?Viimane peatuspaik võiks olla Krabil , et jõuda ilusti lennujaama .Tänan kõiki kaasamõtlejaid.

Krabil,täpsemalt Ao Nangis randa pole ollagi,soovitan minna Koh Lantale.Seal leidsime hotelli,mis oli küll keskusest eemal,aga hotellja toit hotellis super hinna ja kvaliteedi suhe.Hotelli peaksite võtma kindlasti basseiniga.Ao Nangis olime Anyawee Ao Nang Bay resordis ,asukoht ja hind ok.Ao Nangis üle paari kolme päeva pole midagi teha.Käisime ka Phi phil,meeldis ja pole seal nii hullumoodi kära.Tasuks olla paar ööd.Long peach fantastiline.

AoNangi rand on ise paras p.... Aga paadiga 5-10 mintsa Railayle ja voilaa kena rand nagu omast käest võtta. Ise olime perega esimesed 3 päeva sellises kohas nagu Green View Village Resort ja ülla-ülla päris ilus oli arvestades seda, et kogu reis sai üles ehitatud põhimõttele, et hotellid lähevad järjest paremaks. Peretuba oli miski 70-80 EUR, kaks vannituba, rõdu ja hommikusöök. Samuti tasuta mereäärde transport.

Head randa  pole Krabi linnas ,kuid Ao Nangis on  küll piisavalt Lisaks sõidavad sealt rannast paadid teistesse randadesse .Phi phil võib korra elus käia ,kuid rohkem küll mitte. Puhkuseks sobib Ao Nang kenasti. Meil oli ka hotellis bassein ,kuid 10 päeva jooksul ujusime selles ainult  2 korda. Hotelli konkreetselt soovitada nii raske, vaadake näiteks agoda lehelt ,valik ,hinnangud olemas .

Tänan kes vastasid. Mõtlemegi kus pikemalt viibida, sest osad soovitavad väga olla pikemalt just Phi Phi saarel. Midagi veel ostetud ei ole aga tahaks ilusat ja lõõgastavat puhkust. Nagu juba ütlesin siis olemegi sellised imelikud, et sõidame võõrale maale, kaugele aga väga midagi teha ei viitsi vaid pikutada ja lõõgastuda. 

Tere! Ao Nangis julgen soovitada Aonang Hill 11/1 hotelli ja just nende väikseid cottage majakesi. Peatänavale lähedal, ometi piisavalt vaikne ja privaatne, puhas ja ilus. Samuti kaaluge Koh Lanta saart, väga chill. Eelpool soovitatud Railey Beach tundus peale Koh Lantat üsna mõttetu turistilõksuna.Aga e ks kõik on maitse asi ja eesmärgid, reisistiilid erinevad. 1000 euri kahepeale enam kui küll. Edu ja häid elamusi!

Soovitan minna Koh Lantale.Krabilt käib sinna laev.Meie olime Clean Beach Resort is.Rand kohe ülee tee.Ei ole väga ülerahvastatud.PhiPhi on tegelikult väike saar.Ei ole seal pikalt midagi teha.Plu ss hinnad ka kõrgemad.Rannast Koh Lantal saab tellida päevast snorgeldamist kaatriga väikesaartele. Kaater sõidab piki rannikut ja korjab inimesed randadest peale.Ühtlasi näete saart merelt.Meie käisime Koh Rok il,väga meeldis.Olime märtsi alguses.

Railey poolsaare piirkond on mõnus, ainult tuleb arvestada, et ühendus mandriga toimub paatidega. Olime Railey Viewpoint resortis, superior toas. Asus liiga kaugel nurgas, aga tuba oli mõnus, söök talutav, aga kuna ainus söök, mida seal sõime, oli hommikusöök, ei oska rohkemat mainida. Turistilõksust rääkides: ei tasu lõksu astuda, koosta endale ise tegevuskava ja mõnule ning naudi!Väga mõnus ja lihtsalt puhkuseks on ideaalne Koh Yao Yai. Täielik väljalülitamine, eriti Läänerannikul. Liiklus rahulik ja olemas rollud, millega julged sõita. Nii Railey kui ka Yao Yai piirkonnast saab väljasõite teha kaunitele randadele. Otsi mõni mõistlik kohalik ja teeb sulle tripi missuguse! PhiPhi on suht tilluke, aga ka Yao Yailt pääseb sinna tripitama. See suuremalt jaolt pidusaar, kuigi on ka väikseid nurgakesi leidub.

Mulle tundub, et tänu teie soovitustele valimegi Ao Nangi ja Koh Lanta ööbimiseks. Sealt siis saab edasi trippima juba minna :) Tänan

Ma tahtsin ka just Koh Lantat soovitada. Ma ise olen enamasti Klong Nin beachil olnud, rahulikum kui Long Beach, samas ikkagi piisavalt palju kohti, kus söömas käia. Majutus kindlasti otse randa ja väga mõnus on. Kui midagi veel rahulimat tahta, siis lõunapool on Waterfall Beach, seal ainult paar resorti ongi, aga korralikumad maksavad üle 100 euro öö.

Hei. Mul ka minek Ao Nangi detsembris. Esialgne plaan on 2 ööd Ao Nangis, siis Koh Yao Noi le vaikust ja rahu nautima paariks päevaks, edasi Phi Phi 3 ööd, et ikka pidu ja möllu ka oleks. :) Sealt Ko Lantale kuni eelviimasel õhtul Ao Naningi tagasi, sest tagasi koju stardib lennuk üsna vara ja sealt mugavam lennujaama minna.  Ko Lantal elame Baan Rabieng Resordis ja Phi Phi l JJ Residence.  Soovitada ma siiski midagi ei oska, sest pole veel isegi käinud. :D Natuke pelgan saartevahelist liiklemist, aga seni leotu põhjal peaks kõik toimima. 

AoNangis julgen soovitada hotelli Golden Beach Resort.Väga korralik kohtja kohe rannapromenaadi ääres.Mõnesaja meetri kaugulel on pikasabaliste paatide lähte-saabumiskoht,kust saab lähisaartele ning imeilusatele Railey ja Phra Nang Cave Beach-idele.

Phiphil Viking Natures Resort, olime traditional toas e kõige odavamas, ruumi pole küll aga resordi ala mega mõnus. Kui pidu iga õhtune eesmärk ja paadiga igapäev trippida ei viitsi siis soovitan linna jääda. Viking resort on linnast umbes 10 mintsa long tailiga. 

MinnuMannu-see kõlab nagu meie plaan.  Kui tagasi oled anna teada kuidas see plaan toimis. Kuna meil veebruaris minek siis jõuab veel plaane muuta kui vaja.

Phi-phit ei soovitaks üldse, see on kui suur sipelgapesa. Inimene inimese otsas, orus muusika kostub ja kajab kõikjal kuni kella 4-5 hommikul. Kui seda saart näha tahad, siis võta paat ja lase ennast sinna sõidutada, 3-4 tundi on küll. Aga see on sinu valik. Koh Langil on mõnus bungalote koht Coral Beach Resort. Lihtasad toad , kuid oled keset loodust, ahvid jooksevad ringi, väga ilus. Sealt saad rentida motika ja saarel ringi sõitta.Oleneb mida tahad , kas loodust või inimkära ja lärmi.

Britkin, annan teada. :) Mul on veel endal ka mitu kuud aega ümber mõelda.  Nimelt pelgan ma liiga tihendat graafikut. Ehk peaks ainult kahe saarega piirduma, muidu läheb vast tormamiseks liiga? Sõidu peale läheb ju palju aega.... 

Me tahaks Villa rentida aga nüüd mõtlengi, et kus saarel seda teha. Ao Nangis on super hinnaga ja väga ilusaid. Lebotaks seal mingi aeg siis külastaks Phi-Phi saart ja läheks Koh Lantale lebosse. Kui lennuki aeg tuleb siis tagasi Ao Nangi mõned ööd. Me üle kolme ööbimiskoha ei tahaks.Pidutsejad ja rolluga sõitjad me pole. Pigem kuskil paigas ilusas kohas ja siis päevaseid trippe ise paatidega teha. 

Kui osadel väga väga soov Phi-Phil olla , võtke alguses 2 ööd  ja vaadake kas meeldib, sõltuvalt hotelli asukohast te kas tahate seal olla või mitte. Saare nn pudelikaela osas pole isegi norm randa. Pead laskma ennast paadiga vedada et kuhugi teisepoole randajõuda. Me leidsime ühe koha kus veidi snorgeldada sai.Käisin Phi-Phil 4 kuud pärast seda siis kui tsunami oli üle käinud, siis oli ilus koht isegi purustustest hoolimatta.Märtsis 2018 oli asi ikka jube, kuna hotell ja laevapiletid olid kinni pandud siis pidasime vastu see 3 päeva.

Ahjaa : Britkin Sul teises postituses oli ju selline jutt: Tore lugeda kõigi plaane, meie lähme jaanuaris kaheks nädalaks Krabile. Peatume ühes hotellis millel on oma rand, väga kiidetakse.Sealt siis tripime ise erinevatesse randadesse kui soov.Millal te lähete ja kas 2 inimest v 4 inimest... saa siis sellest aru, et mida sulle vastama peab :)  ?

No vot, keeruline värk eks Mart T? Poole aastaga ikka plaanid muutuvad ja kuna läheme hoopis kahekesi ja jaanuaris siis tulid jah teised plaanid.Ei pea minu pärast väga muretsema kuigi olen tänulik. Lähen ja naudin oma reisi ja kui soov võin tagasitulles muljeid jagada :)