Peruu siselendude piletid

Oleme juunis kuu aega Peruus ja Boliivias. Oskab keegi jagada oma kogemusi Peruu siselendudele piletite ostmisel? Kas ja kui pikalt oleks tark need ette osta? Hetkel on mõte lennata otsad Lima-Arequipa; Arequipa-Cuzco; La Paz-Lima. On kellelgi kogemusi piletite ostmisel saidilt https://bookex.bootsnall.com/web/(bkmqdtvjnmwgl24530uvg345)/air/default.aspx . tänud ette, Raili

1
2

Lan Airlines pakub hetkel soodushindu Peruu siselendudel: http://www.lan.com/promociones/data/europa/todo_europa/pe/vuelos-en-ue.html?Email_PageName=20090420_tm_tarifas_REU&Email_OID=lim_cuz Näiteks Lima-Cuzco-Lima 322.- euri kõigi maksudega. Ma ei ole leidnud üheltki lennufirmalt otselendu Arequipa-Cuzco

0
0

5000 EEK kui sooduspakkumine lendude eest, mis on lühemad kui Tallinn-Kopenhaagen? Mida monopoli...

0
0

ARQ-CUZ otselende tegelikult ei olegi vist. On läbi Lima. Samas võrreldes bussiga annab see ikka ajavõidu. Kaalume hetkel erinevaid võimalusi ja püüame teha kompromisse lähtudes ajasurvest ja rahakoti võimalustest. Aga küsimus on eelkõige selles, kas on lootust, et ka kohapeal saab osta lennupileteid paar päeva ette või tuleks need eelnevalt osta, võttes arvesse, et sel ajal on alanud juba turismihooaeg.

0
0

Regulaarliinide puhul kehtib 99% rusikareegel - mida lähemale sõidukuupäevale, seda kallim. See pole sulle charter, kus viimasel hetkel paanikas dumpinghinnaga müüakse.

0
0

Tänud vastuste eest! tegelikult on mul eeltöö erinevate alternatiivide osas (st transpordivõimalused, kestvus, hinnad jne) tehtud. Küsimus on pigem selles, kas on kogemusi, mille alusel oskaks soovitada, kas soovitav oleks planeeritavad lennud ette broneerida/osta juba enne Peruusse lendamist või ei ole probleeme lennupiletite saamisega ka kohapeal olles ja saab paar päeva pileteid ette ostes. Ette ostmine annab kindlasti hinnas võidu, samas kohapeal ostmine võimaldab paindlikumalt ringi liikuda seadmata kindlate lennupäevadega piiranguid.

0
0

Olime Peruus poolteist aastat tagasi ja ostsime kõik siselendude piletid kohapealt. Polnud mingeid probleeme. Ma ei oska kommenteerida hinnavahesid, kui piletid varem ära broneerida. Võtsime, mis oli ja millise hinnaga olid. Me olime küll jaan.-s, mis pole turismi kõrghooaeg, seega ei tea, kuidas tippaeg võib olukorda mõjutada.

0
0

Mina ostsin oma lennud käesoleva aasta Jaanuaris kõik koha pealt. Lendasime LIM-Cuzco ja LIM-Iquitos-LIM. Pileteid on mõtekas osta varem, meie muidugi ostsime teinekord samal päeval. Firmad, mida kasutasime olid LAN ja StarPeru. Kasutasime ühte kohalikku reisibürood, sest millegi pärast ei õnnestunud neid netist ise osta. Ja veel, kui sa vaatad LAN-i lehte inglise keelsena on sealt kõige odavam hinnaklass puudu Peruu siselendudel! Keerates lehe hispaaniakeelseks ilmuvad veel odavamad hinnad...

LIM-Cuzco ots maksis 118 USD kui ma õieti mäletan LIM-Iquitos-LIM maksis vist 130 USD edasi-tagasi.

0
0

x

0
0

Juunis on tegelikult talv, nii et ei tea, kas just see neid pileteid kergitab. Alles hiljuti sai ostetud kohapealt sooduskampaaniaga Lima-Cuzco lennupilet 70 dollari eest. Jah, see oli kampaania ja muidu nii odav ei ole, kuid tegemist oli lihavõtteajaga, mis paneb inimesi palju reisima. 322 EURi selle otsa eest on muidugi liig mis liig.

0
0

Tänud info eest! Võtame arvatavasti ette piletid suunal LIM-ARQ kuna mõte saabumisel kohe edasi lennata ja edasi vaatame, mis kohapeal saab.

Aga teine küsimus veel teie kogemuste kohta-kas olete raha(dollaris) siit kaasa vahetanud ning kohapeal kohalikuks rahaks vahetanud? Kuivõrd toimib kohapeal raha välja võtmine (pangas, sularahaautomaadist)? LP väidab, et suuremates asustustes (linnades) on maksevahendina aktsepteeritud ka dollar, vaiksemas piirkonnas vaid kohalik raha. Millised on teie kogemused selles osas?

0
0

Meie arveldasime kohalikus rahas. Kohapeal sai raha sularaha automaatidest välja võetud küll need annavad sulle valida, kas võtad välja dollareid või solesid. Algselt võtsime kaasa dollareid ja siis Limas vahetasime, tingisime kursi üle etc. pärast oli lihtsam kohe kohalikku välja võtta.

0
0

Kui Limast Arequipasse lendate, siis soovitaks paar päeva linnas rahulikult võtta ja kõrgusega kohaneda. Colca kanjonisse ei ole järgmisel päeval mõtet minna, siis virutab siruli. Nägime oma grupis selliseid vendi, kes olid näost päris rohelised, kuna olid otse Nazca ööbussilt tuurile hüpanud. Näha ja teha on Arequipas paar päeva küll. Ja süüa saab hästi.

Kui vähegi toidust olete huvitatud, siis Limas soovitan külastada mõnda Astirdi ja Gastoni asutust. Kui restoran tundub liiga peen, siis peale restoranide on neil ka mõned loungeíd, kus hea pisco soureid libistada ja toitu nautida. Üks selline on Lima keskväljaku lähedal.

Boliivias La Pazis ärge minge mööda kohast La Comedie Art-Cafe Restaurant. Prantsuse toit, aga kohalikud toorained. Õhtusöök kahele maksab sama palju kui praad Tallinna sama taseme restos. Teine pärl on Pronto Dalicatessen.

0
0

Tänud vihjete eest! Arequipa ongi mõeldud nö kõrgusega harjumiseks - paar päeva lennuväsimusest puhkamiseks. Omame varasemat mägede kogemust kahel korral Kaukaasiast ja teame, et see on teema millega kiirustada ei saa :) Aga edasi Colca kanjon, Cuzco, La Paz, Uyuni ning siis madalamale tagasi kogemaks reisi lõpetuseks ka sooja suve :)

0
0

Nüüd saan siia lisada vastused ise enda küsimustele, et lennupiletite ostmisel kohapeal ei olnud mingeid probleeme, hinnad olid osaliselt isegi soodsamad kui kodus ette ostes oleks olnud. Arveldasime üldjuhul nii Peruus kui Boliivias kohalikus rahas, mida võtsime välja ATM-idest (linnades leidus kõikjal, isegi Uyunis - 2007 Lonely Planeti info kohaselt seal ATM'i ei ole, aga oodatavat selle paigaldamist st nüüd on see kohal:). La Paz'is tekkis tõrge SEB'i deebetkaardiga ATM'ist raha kätte saamisel, aga krediitkaart toimis igati. Soojad soovitused kõikidele neisse riikidesse reisimiseks :)

0
0

Kas kellelgi on kogemusi piletite ostmisega StarPeru kodulehelt? Meil minek juunis, mis on teatavasti kõrghooaeg, ning sooviks kõik piletid osta võimalikult palju ette ja võimalikult soodsalt. StarPeru hinnad on 92 USD (see hind muutus kõrgemaks minu katsetuste järel) ja nüüd 125 USDi.

Üritasin osta pileteid otse StarPeru lehelt, ei tohiks ju tuumateadus olla. Kuid paraku ei ole ükski mu tehing läbi läinud ning pärast krediitkaardi andmete sisestamist tuleb ette teade, et tehing ebaõnnestus. Seejärel on hilisematel otsingutel piletid näiteks ka kallimaks läinud - kuid ka kallima hinnaga ei saanud pileteid kätte. No ei toimi see asi.

On keegi otse StarPeru kodukalt pileteid soetanud ja oskab jagada kogemusi? Call Center´iga ei saanud ühendust ja meilile pole muidugi vastust ka tulnud.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased