Poola teed 2017

Eelkõige huvitab olukord Leedu piir-Varssavi trassil? Kas kiirtee Varssavi ja Ostrow Mazowiecka vahel on valmis saanud? Kas väljasõit Varssavist Leedu poole ümber Marki on valmis? Kas kevadel on alustatud Varssavist Leedu poole mingeid uusi suuremaid teetõid?

1
0

Mu TomTom-i APP näitab ca samasuurt teede ehitust Bialystok - Lublini suunal kui on Warszavi poole. Kas keegi on liikunud sealkandis?

0
0

Tere, kas on värskemat infot, et mis seisus on Torun-Gdansk tee? Kas Ostroda- Augustow teed on paremaks tehtud või mis seisukorras on?

0
0

Mis koht on Warszavi?

0
1

Nõus! Warszawa inglise keeles - Varssavi eesti! Google annab sellised variandid, kuid Warszawa on minu teada tõesti poola keeles.

1
0

See on tegelikult poolakeelne nimi. Inglise keeles on Warsaw. Aga see selleks. Minu lugupidamine igal juhul!

0
0

Hommik! Raivo, äkki annad siis teada, kuidas kiirteemaksudega on. Kui märtsis suusatamas käisin olid Varssavist Berliini suunal kõik tasulised lõigud likvideeritud sõiduautodele, Isegi putkad maha võetud. Jube hea oli sõita seda kiiret lõiku nüüd. Muidu oli koguaeg öösel vaja maksta ja ikka ärkas terve seltskond üles. Kuna 30 juuni jälle ees sama teekond, siis huvitab küll just Poolas toimuv. Maps suunab Augustowist Lomza peale ja sealt siis Ostrow Mazoviecka juures E 67 peale tagasi. On see OK, või peaks üldse S8/ E67-st hoiduma? Peale Varssavit on suund Katowice poole (eesmärk jõuda Eagles Nest'i) või peaks hoopiski liikuma Saksamaa (Dresden- München) kaudu. Kuidas see lõik on?

1
1

Laupäeval stardin Euroopast Eesti poole. Aga altpoolt, mööda A4 maanteed. Wroclaw-Lodz-Varssavi-Lomza. Sealt mööda 61. maanteed läbi Augustowi Leedu poole. Eelnevalt kommenteeriti, et E67 läbi Bialystoki on väga palju teetöid. Ise olen harjunud ja mulle meeldib 61. maantee. Sätin alati sõidu nädalavahetusele ja siis on seal hea rahulikult kruiisida. Mul kiiret pole. Kui ükskord Bialystoki kiirtee valmis saab, siis võib seda ka proovida. Kümne aasta jooksul, mis ma seda trassi sõitnud, olen sealt vahelduseks paar korda tulnud ja mõlemad korrad endale lubanud, et rohkem ma sinna oma nina ei pista. Kui kiirtee täies ulatuses valmis saab siis vast küll, aga sinna on veel aega. TomTom suunab ka alati läbi Lomza ja seda ma usaldan. Varssavi-Berliin maantee kohta ei oska midagi kosta. Pole sealt 5 aastat sõitnud. See on aga tore uudis, et maksmist enam ei ole. Teetööd on muidugi suvine paratamatus ja nendesse tuleb suhtuda filosoofiliselt. Varuda aega, olla kannatlik ning teha autos olemine meeldivaks. See on pika autosõidu üks osa ja tõmblemine ning ümbersõitude otsimine ei aita kiiremini kohale jõuda. Eestisse jõudes või tee peal annan teada kuidas olukord on.

1
1

Mõnus naised saunas jutt.. Poola kiirteel A2 Warssav-Berliin on maksuputkad täiesti alles . Isegi täna hommikul olid .Nagu vanasti- sõida ja maksa. Inimesed logistavad saastade navidega kuskil külateel ,mis Eestlase mõistes kiirtee.

1
1

Peepmeez, ole hea ja täpsusta palun oma väiteid. Igapäevase Saksamaa autobahnil sõitjana ei saanud ma aru milline külatee on eestlase mõistes kiirtee? Ja saast navi? Kas mõtlesid garaažis sumpsi poleerides midagi TomTomist paremat välja? See on siis küll hea uudis! Kus kohast seda osta saab?

0
1

Raivo, mis seal täpsustada, kui sõideti Warsawa - Berliin ots ilma teemaksuputkasid nägemata siis oldi kas koomas või kruiisiti vana trassi pidi

0
0

Ma sõitsin siis ka kui seda kiirtee ei olnud ja Tom tom kauge tulevik. Need maksuputkad on siiani alles . Osad inimesed ei saagi navidega hakkama ja lõpetavad Saksamaa reisi Kaliningradi piiripunktis...

1
1

Selles osas on sul õigus.

0
0

Kommenteerimaks siin mõnesid mehi, kes viitavad küll koomas olemisele, võimetusele naviga sõita ja kui naiste saunas jutule, siis mägedesse suusatama minnes sõidame seda lõiku alati!!! öösel. Esimesest kolmest reisist mäletan maksuputkasid ( 2015 märts, 2015 detsember ja 2016 veebruar) . Viimasest kahest mitte ( 2017 jaanuar, 2017 märts) Küll paraku ei mäleta ma enam seda gps marsruuti. Esimesed kolm reisi oli kindlalt suunaga Berliinile. Vaadates teekonda, mille praegu mulle garmin annab, siis see viib tõepoolest suunaga Lodzile ja Wroclawile. Ju me siis viimased kaks korda seda teed pidi läinud- talveööl ei saa ausalt öeldes suurt muhvigi aru, sõidamegi navi juhendamise järgi- sest ühtegi teemaksu me enam maksnud pole. PS Peepmehele teadmiseks, saan siiamaani päris hästi navidega hakkama. Kaliningradi pole kunagi Austria asemel jõudnud ja tänu navile eksinud vaid korra, kui see mind eelmisel aastal suunal Austria- Rumeenia teeremondi tõttu visalt suunas sama lõiku uuesti läbima. Panin navi kinni ja sõitsin lihtsalt suunaviitade järgi. Rohkem ei eksinud.

4
0

Noo jah ,aga maksuputkad Poola A2 on tänaseni alles .Navil saab panna marsruuti ,mis väldib maksulisi teid .Siis logistadki kõrvalteel ja ei näe.... Sa võisid ju korra A2 peal sõita ,aga navi juhatas nagunii maksuputka saabudes sind kiirteelt kõrvale. Nimelt Peale Warssavit ongi üks lõik kus Hakati putkasid ehitama ,aga jäeti pooleli.

0
0

Austriasse sõidetakse tavaliselt kuni Lodzini ja sealt alla A1 peale, ükski loll ei lähe üle Berliini https://www.autostrada-a2.pl/

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased