Praha

Tere. Minemas siis 14.5-17.5.2016 Prahasse...lihtsalt väikesele puhkusele sõbrantsiga. Teadjamad võiksid vastata, et kust oleks soodsam autot rentida 3 päevaks.Või kui palju maksavad yhistranspordi piletid, taksod...? Äkki keegi teab ka outlettidest midagi? Tänud vastamast

Prahas on väga vale mõte autoga liigelda, kõik kohalikud püüavad liigelda ühistranspordiga. Ummikud ja parkimisprobleemid. Autoga võite linnast välja liigelda, kui rongid ei sobi. Ühistranspordi pilet on 24 krooni (90 senti) pooleks tunniks ja 32 krooni (1,20 eurot) 90 minutiks. Taksod on kallid. Uber on 27 krooni (1 euro) sisseistumine ja kilomeeter 11 krooni (40 senti). Taxify umbes sama. Enne tellimist saab hinnangulist hinda vaadata äpis.

2
0

72h pilet 310 krooni (€11,5), kohe lennujaamast osta ja linna poole sõitma hakata.

2
0

Tänud vastamast, kes teadjamad. :D...Ma lähen esimest korda Euroopasse ilma autota, sellepärast kysingi. Alati olen sõitnud siis Eestist juba autoga ja kõik paigad läbi käinud...Vot , Prahas pole veel käinud, kuigi Tšehhist läbi sõitnud. :)

0
0

Fashion Arena Outlet, kodukas on neil ka, kus on ilusti kirjas, kuidas kohale saab.

1
0

Tere,

Jaanipäeva paiku minek neljaks päevaks Prahasse.Äkki keegi Prahas käinu viitsiks mõne sõna kribada et mida veel kindlasti võiks külastada peale Praha lossi,Karli silla, vanalinna.Kas keegi on näiteks külastanud õllespaad.Meil viiene punt ja ma vaatasin kodukalt,et tund viiele õlle-spad maksab 348.-EUR. Tundub suht kallis, aga võib-olla on unustamatu elamus või siis mitte !? Palun muljetada,kes käinud.

0
0

Pastakas, vt tripi otsingut Praha kohta: just kiikasin, seal mitu teemat, mida linnas teha ja kus käia... just see, mida vajad! Õlle-spa kohta aidata ei oska, kui vaid youtube'i videodega: https://www.youtube.com/results?search_query=prague+beer+spa

0
1

Õlle-spa: http://www.pivnilaznebernard.cz/en Ise pole raatsinud minna aga kommentaarid on üldiselt ikka head...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased