trip-krainetrip-ukraine-dark
Priceline kaudu saadud hinnad

Keda huvitab Priceline, siis võin öelda, et tegin oma esimese õnnestunud ostu läbi priceline'i ja sain 112$/öö Hilton New York 4*, et tundub, et tasub ikka seda Name Your Own Price süsteemi kasutada :)

Ehk räägid natuke lähemalt kah... Näiteks kui palju aega ette tegid ja kas see on siis kahese toa hind?

Jah, Priceline'is ei saagi inimeste arvu valida, on öeldud et toad on Double toad ehk siis kahele inimesele maksimaalselt ja kuupäevad on 2-4.märts.

Seal hetkel ikka tulevad eriti soodsad hinnad New Yorki kohta.

http://www.betterbidding.com/index.php?showforum=123&

Sealt foorumist on näha et New Yorki kesklinna hotellid enamasti 120-150 $ / öö

Cheers, optimus, hea hind. Anna teada, kas oli korralik tuba? Proovi küsida kõrgemat korrust check-inis.

Kuidas saaks Eestis läbi Priceline osta , kui krediitkaartiandmete sisestamisel ei saa valida aadressiks Eestit. Valikus on ainult USA ja Kanada.

Enne country sisestamist on aken outside USÀ/Canada, kliki seda.

Vaatasin ka seda probleemi. isegi mukikassi vihje järgi talitades probleem vähemalt minu puhul säilus, kuna seal ei ole Estonia valikus, on vaid ca 20 suuremat riiki.

betterbidding.com'st lugesin ja talitasin nii, et panin riigiks USA ja State'iks New York ja zipcode panin 99999 ehk siis see ei oma tähtsust, ilusti läks krediitkaart läbi (VISA).

Ja lisaks veel see, et ärge siis Priceline tavalist saiti kasutage, vaid ikka Name Your Own Price varianti:

http://www.priceline.com/promo/hotels_half_off.asp?refid=CO10395953SID&refclickID=1492259

Kuidas see süsteem seal toimib? Paned oma hinna ja siis nad majutavad su lihtsalt suvalisse hotelli valitud piirkonnas?

See on üles ehitatud nii, et sa pakud hinna ning siis hotellid ise vaatavad, kas nad on nõus sind sellise hinnaga majutama. See käib muidugi küll siis automaatselt, et ootama ei pea tulemust. Aga piirang on see, et 24h jooksul uuesti proovida ei saa. Seega võid pakkuda küll 80$, aga sellega ei pruugi sa saada 4* ning pead ootama 24h et uuesti proovida kõrgema/sama hinnaga. Hotellinime saad teada peale maksmist.

Kuidagi kahtlane on see, et enne maksmist ei tea mille eest maksad. Samas kui sa oled piirkonna ja tärnid määranud siis mis vahet sel on.

Kui nüüd panna suvaline linn ja riik, mitte maja ja tänavalt, kas siis tuleb kinnitus meilile ja kõik?

Seal valid piirkonna(d), kus sa tahad, et hotell asuks, tärnid ja kuupäevad. Seega ära vali piirkondi ja tärne, mida sa ei taha. See on väga lihtne.

Siit saad siiski ülevaate, et kuidas paremini pakkuda ja mis hotellid mis piirkonnas on: http://www.bidontravel.com http://www.betterbidding.com http://www.biddingfortravel.com

Hotellinimi avaldatakse pärast seepärast, et hotellid ei soovi näidata, et neilt saab ka odavamalt tube. Seega jääb see, et sa nt Hiltonisse 100$ said, teistele kaudselt salajaseks (paljud ikka foorumeid ei loe, et teiste kogemusi uurida). Ja nii on kõik häppid - hotell saab müüa oma tube ka kõrgema hinnaga ning sina saad üksikpakkumise. Teiseks võibolla kui sa hotellinime kohe näeks, siis sa ei maksakski.

Eks ma 2.märtsil näen siis kas lastakse hotelli või mitte, kui ei, siis magame Central Parki pingil :D

ei aga tõsiselt see on betterbiddingu soovitus, kui sa ei saa oma aadressi panna, siis paned suvalise ja saad kinnituse maili peale, prindid välja ja toimib tavalise voucherina millega hotellis check-in'i teed.

Mis puutub sellesse, et saab teha ainult ühe pakkumise päevas, siis betterbiddingus on head biddims strateegiad. Kuna mul endal oli suva kas olen Times Square'il või Midtown East või Midtown West siis tegin nii:

108$ 4* Times Square + Midtown East - Ei aktsepteeritud 110$ 4* Times Square + Midtown East + Madison Square Garden - Ei aktsepteeritud 112$ 4* Times Square + MTE + Madison + MTW - Aktsepteeritud

ehk siis piirkondade lisamisega saad edasi pakkumisi teha, kui siiski tahad 4* hotelli näiteks Times Squareile siis pead samuti lisama piirkondi aga lisad lihtsalt piirkonnad kus polegi 4* hotelle (seda näed alguses piirkonda valides, kui valid näiteks ainult Brooklyni siis näed et seal polegi 4* hotelle). Seega lisad piirkondi ja saad teha lisa pakkumisi, kuid samas pakud kindlalt ainult oma soovitud piirkonda ehk Times Square'i

Omavahel öeldes näeb see hotell välja nagu viiskümmend aastat tagasi remonditu ning omaaegne ilu on miljonite jalgade-käte ja tagumikkude poolt kõvasti kulutada saanud. Lisaks õnnestus seal check-innis tund aega järjekorratada enne kui neiu jutule sain. Positiivsema poole pealt olles neiule otsesõnu avaldanud, mida ma sellisest seismisest arvan koliti mind excecutive levelile ehk siis vist isegi kõige kõrgemale korrusele. Ühtlasi kaasnes edutamisega ka hommikusöök mida ma küll mitte kellelegi ei soovita (vähemalt oma raha eest). 8m pikkune laud kaetud erinevate magusate saiadega pluss veidi õuna. Õnneks leidsin midagi kodujuustu sarnast ühest väiksest topsist ja veidi vähem magusa saia ka.

Mulle üldjoontes meeldis. Koht hea ja magada sai ka.

112 usd on igatahes hea hind selle kandi kohta, väga hää kohe.

Kuna tegemist soodsa asjaga, siis pajatan ka oma kogemusest, et kellelegi otsustamiseks julgust anda. Alustasin oma otsinguid Chicago hotellidest, plaanin seal olla 2 päeva aprillis. Minu tingimused olid, et võimalikult odav, võimalikult kesklinnas ja vähemalt 3*. Lugesin ka erinevaid taktikaid, mille põhiline soovitus oli võrrelda hinda Hotwirega ja seal olevast hinnast pakkuda 15% alla. Olgu öeldud, et enne priceline otsisin erinevatelt saitidelt ja tulemuseks sain kõige odavama 4* hotelli kesklinnas ~90$ (tingimus: kohene väljaost ja vähemalt 2 kuud ette) ning 2* hotelli kesklinnast 5 km kaugusel (samas metroo lähedal) 65$, viimase ülevaadetes selgus, et igasuguste satikate oht on samas suur. Hotwirest leidsin siis 4* viimase hetke pakkumised kesklinnas (Navy pieri lähedal) u 77-80$ eest. Mõtlesin, et seega alustan pakkumisi netuke rohkem kui 15% ning tegin pakkumise 65$. See läks ka läbi minu üllatuseks ning hotelliks anti Fairmont Chicago (http://www.fairmont.com/chicago/). Tundub, et tegemist on väga hea diiliga. Saatsin fairmontile e-maili, et nad kinnitaksid toa olemasolu, seda nad ka tegid niiet kõik tundub ok olema. Ei tea, vahest oleks pidanud veel väiksema pakkumise tegema, aga kuna oli esimene kord, siis sellised on minu kogemused.

Ise sain NY 4* Hiltoni ca 115$ öö. Chicagos vaatan veel, aga mingi 4* peaks saama jah 60-65$ öö kohta.

Kust te teada saate, kas teises piirkonnas on 4* hotelle või ei ole? Ma saan aru, et oma hinna nimetamise hotellide ja tavahotellide (otsingu) puhul on erinevused priceline sees. Lugesin siit taktikaid ning vaatasin, mis hinnaga inimesed on ühe või teise hotelli saanud - samas mul sama või kõrgema hinnaga antud hotelli saamine ei õnnestunud - ei tahtnud ka piirkondi juurde lisada, sest plaan rendiauto tagastada Bostoni lennujaama ja hommikul on lend. Seega oleks mul x piirkonnas see hotell täiesti mõttetu. Kas on mingi vahend, millega ma saan teada, et priceline antud x piirkonnas 4* hotelle ei oma?

betterbidding bidontravel vms lehtedelt saab selliseid asju kontrollida. Aga väike risk jääb alati sisse. Võid ju ka lihtsalt oodata 24h ja siis uuesti pakkuda.

Ma olen siin igasugu lehtesid uurinud. Aga ütleme juhul, et kui linnas on mitu piirkonda ja ma näen, et ma ei saa panust teha 4* hotellile teatud piirkonnas, siis on okei kui ma kasutan seda piirkonda koos piirkonnaga, kus on 4* hotell. Teoreetiliselt ei tohiks siis selles teises piirkonnas ühtegi 4* hotelli olla?