Probleemid Tickets.ee-ga

Kas Ticket.ee on mingi skämm? Olen viimastel nädalatel üritanud korduvalt Momondost leitud lendudele (Tai, Vietnam) pileteid osta. Mõistliku lennuaja ja hinna puhul on tihti pakkujaks ainult Ticket.ee. Ning kui seal olen kõik reisijate ja krediitkaardi andmed sisestanud ning teen nö. viimase klahvivajutuse, saan vigases eesti keeles teate: "Kahjuks, me ei saanud kinnitamist vabu kohti saadavusest valitud reisil."

Juhtuks see korra või paar, saaksin aru. Aga nädalate kaupa sama jama erinevate pakkumistega jätab mulje, et tegu on lollitamisega. On kellelgi sarnaseid kogemusi või selgitust?

Kahtlustan, et probleemiks on Momondo!

Kui siin otsingut kasutad, siis leiad ka teema kus firmast rohkem juttu. Minumeelest seal on pikalt kirjutatud kuidas ainukese tsuta võimaluse, st VISA puhul asi läbi ei lähe ja pead miskit muud kasutama ja kõik toimib:)
834arr, vaevalt, et momondo põhjuseks on, seda on lihtne kontrollida, proovides samu pileteid osta mõnelt teiselt saidilt.
Ise kasutasin just 2 eri reisi ostmiseks budgetair.lv d ja VISA gold deebet krediitkaardiomadustega läks ilusasti tasuta läbi. Seega soovitan teemaalgatajal proovida neid, tihi ei ole suurt hinnavahet ka juba algselt,
PS kui seal osta 8.99 juurde spets teenus, et saadavad sms ja maili kui miskit muutub, siis arvestaga, et seda 15 eurost allahindlust järgmisest reisist tegelikult kasutada ei saa, sest see kehtib AINULT kui otsingut alustada nende lehelt, mitte lingina momondost ja sel juhul on jälle hind kallim, seega mõttetu.
Vähemalt nende kienditeenindus vastab korralikult kirjadele, vähemalt kui see 8.99 kamba peale juurde makstud.

Mõnikord Momondo säilitab konkreetseks hetkeks aegunud hindu ja kuvab neid uuesti. Kui minna Tickets.ee või mõne muu pakkuja lehele, siis on hinnavahet näha. Aga ...

Kui sa oled saanud hea hinna edasimüüjalt kätte ja alles pärast kõikide andmete sisestamist kuvatakse veateade, siis on see pigem konkreetse portaali probleem, mitte Momondot puudutav küsimus.

Tänud, norsu!
Küll seda otsingu-funktsiooni andis siin alles otsida... aga nüüd on ta käes ja edaspidi tean kasutada.

Aga teema juurde - Ticketsi poolt Mastercardi eest küsitav 50€ teenustasu on mu meelest pisut üle võlli. Teisi kaarte kahjuks ei oma. Ja kuigi olin valmis seda maksma, siis reaalselt osta ei saanud, sain eelmainitud veateate. Mitme erineva lennu puhul, mitu nädalat järjest. Praegugi.

Avien, antud juhul näitab Tickets sedasama head hinda mille Momondo pealt olen saanud - ainult et osta ei saa... Ja ükski teine edasimüüja neid ei paku. Äkki siis reaalselt polegi võimalik neid lende osta (ümberistumise ajaks on Helsingis ainult 45 min., äkki sellepärast)?

Mis on Ticketsi/Momondo motiiv selliste trikkide tegemiseks? Klikkide saamine (kliendi negatiivse emotsiooni arvelt)?

See Tickets .ee on firma millelt Eestist pileti ostmine käib läbi Venemaa. Firma ise asutatud Ukrainas.Pole turvaline sellest ka siin palju juttu olnud. Need head hinnad Taisse mujale Aasiasse on tihti kellegi poolt ostetud ja tühistatud piletid. See momondo ei puutu siin ültse asjasse .Tasub vaadata palju see pilet konkreetse lennufirma lehel maksab.Kui hinnavahe on märgatav siis on see esimene märk et asi pole õige.

Sa ei ole üksi selle probleemiga! Püüan juba teist päeva broneerida lendu Filipiinidele - Manilasse, kus ainsaks normaalse hinna ja lennuaegadega pakkujaks on samuti Tickets.
Pole vahet, mis kaardiga/arvega vms maksta sooviksin saan iga kord veateate, et vabu kohti pole saadaval.

Kuna ma katsetasin aga igasuguseid kuupäevi eri kuudel ka ja ikka ei saanud broneeritud, siis kirjutasin Ticetsisse - nad uurivad asja ja on juba 2x jõudnud ise mulle helistada täna.
See muidugi ei tähenda, et sellest midagi muutuks.

Ja kui paljud ei soovita läbi Ticetsi broneeringuid teha siis broneerisin eelmise aasta USA reisi ka läbi nende ja kõik läks ilma probleemideta.

Terv,
Marilin

Mul oli sarnane probleem. Proovi browseri cache tühjendada, teise browseriga, Ilma momondota (otse tickets.ee lehelt) või läbi momondo aga mingi teises keeles (nt mitte momondo.ee vaid momondo.ie). Kui miski ei aita siis võid suppordiga ühendust võtta (online chat). Suhtlevad inglise keeles.

Aasta tagasi ostsin tickets.ee kaudu piletid ja kõik oli norm.
Nüüd novembri algul ostsin ka nende kaudu ja piletid on meilile saadetud. Raha ka muidugi maha läinud. Mul oli pileti teenustasu 23€ kanti.

Ostsin piletid Tickets.ee kaudu mõned päevad tagasi ja Mastercardiga. Teenustasu oli vist 8.99, aga kviitungi järgi arvestati hinnast maha soodustus 13.32 (ma ei tea, kust see tuli, aga teretulnud igal juhul). :) Tasumine toimus kohe ja mõne minuti pärast nägin oma ostetud pileteid ka Aerofloti lehel.
Täiesti rahul praegu.

Tickets.ee teenustasud on kohati ebanormaalselt kõrged ja muidugi see tasuta VISA maksevõimalus pole iial toiminud. Aga siiski olen neilt mitmeid kordi pileteid ostnud, sest pärast mitmetunniseid erinevate riikide saitide läbikammimist olen ikka jõudnud järeldusele, et Tickets.ee-s on isegi selle teenustasuga koos odavam.
Reaalselt probleeme pole piletitega seni olnud. Mitmed lennud on juba ära toimunud ja mitmed veel ees. Pärast maksmist on alati kohe kaardil raha broneeritud ja siis alati kohe tulnud ka piletid e-mailile. Igaks juhuks olen alati broneeringukoodi kontrollinud ka lennufirma kodukalt ja alati piletid kenasti olemas olnud. Kasutanud erinevate lennufirmade piletite jaoks ja kenasti toiminud.
Ülal kirjeldatud probleemiga pole isiklikult kokku puutunud.

Olen neilt 2 pikamaalendu ostnud ja kõik alati hästi toiminud. Korra muutis KLM lennuaega, aga kõik sujus. Nende kaudu ostsin põhiliselt sellepärast, et jõulud/uusaasta ajaks tulevad seal saidil piletid kõige varem müügile ning õnnestus selle perioodi kohta ikka väga hea hinnaga piletid saada. Oli valida ka kas maksta neile või lennufirmale, riskide maandamiseks valisin viimase.

Oktoobris otsin läbi tickets.ee piletid USA-sse ja ei olnud mitte mingeid probleeme.

Kuidas neid pileteid nt Aerofloti lehel näha saab?-Juba leidsin ise ja piletid olid ka olemas kenasti.

Oleme ostnud 1X ja kõik toimis... samas tean tuttavaid kes küll said info et piletid on kuid reaalsus oli teine... Jube jama oli küll ja proovisime visa / master ... kuidagi sai ja mingi 20+ raha läks ekstra.
Hetkel tundub ticket.fi? sama hea aga turvalisem... ülehomme proovime

Mina sain täna läbi Ticketsi oma reisi lõpuks broneeritud.

Suvel üritasin läbi Ticket.fi osta lennupileteid Mehhikosse. Neile ei kõlvanud mitte ükski Eesti pangakaart. Ostu sooritasin nii, et Soome tuttav ütles läbi telefoni oma Soome panga paroolid ja kohe kõik toimis. Ilmselt nende jaoks täiega arengumaa, kellele ei kõlba müüa. Minu teada Norra firma Rootsi kaasusega.

Harv juhus, kui õnnestub läbi Momondo piletid osta kõige odavama pakkuja hinnaga -- tihti on selle pakkuja lehele minnes hind juba teine. Minu kogemusel on pidevalt mingi jant käinud küll hinna või maksmisega. Viimati lobusin ja ostsin hoopis Estraveli Sky24.ee kaudu. :)

Proovisin nüüd Mytrip.com
Kõik toimis, hind nagu momondos kuigi oli 2. päevaga tõusnud veidi. 2-he pileti peale lisandus kaardimakse tasu ca. 27.-€.
Piletid olid ka hetkepärast Qatar airi lehel näha .

Ostsin eelmine nädal Dubaisse sealt piletid. Algul ei lasknud telefon numbrit panna ja ega lõpuks ei saanudki korrektset numbrit. ütleb et liiga lühike number. Klienditugi küll võimles aga asja ei saanudki. Maksta VISA gold kaardiga ei õnnestunud. Tegin siis SEB virtuaalkaardi ja algul läbi ei läinud, kuid teistkordsel proovimisel töötas ja piletid tulid ka meilile.

Eriti ei ole neid kasutanud, aga hiljuti oli kiirelt ühte piletit vaja ja tickets.ee hind osutus parimaks. VISA esimesel korral läbi ei läinud, aga teisel katsel kõik toimis ja lennukisse lasti samuti:)