trip-krainetrip-ukraine-dark
Puerto Rico ja NY

Tere!

On kellegil kogemusi omal käel San Juanist vihmametsadesse(El Yungle)või siis Bacardi rummi tehasesse minemisel? Tuurid on kallid,olen lugenud, et omal käed mitu korda odavam minna, kuid sooviks kellegi kogemusi, millega ja kuidas.

Lisaks veel küsimus NY kohta, plaan siis silmapiirile vaadata, kas Rockerfeller center või Empire State building, kumba soovitate? Ühel ju klaas ümber,teisel raudvõre. Kumbast saab paremaid pilte?

Tänan ette vastuse eest:)

väga tore blogi,aga pean silmas just kohaliku bussiga vms vihmametsadesse minemist:)ja siis siuke küsimus ka,et kas enne Puerto Ricot peaks mingid kaitsesüstid tegema?

Mindki huvitaksid samad teemad, mis kolmepunktigi... Ei oska keegi oma kogemustest rääkida? :)

Käisime Empire State Buildingu otsas ära, pilte teha on seal küll päris hea, eriti korraliku tehnikaga, kuna maja ise on suhteliselt Manhattani keskel,veits kõrgem Rockefellerist, klaas ei sega,trellid ka mitte, kui, siis ainult ilm. Kaasa tuleks võtta nii lainurk kui pikk toru, tegemist on mõlemaga. Muidugi on all põhjalik turvakontroll, aga mis sest ikka. Edu! P.S. Tasuks mõelda ka õhtuse külastuse peale!

Paistab, et aradal sõidab katus korralikult peale ESB otsas käimist ;) Minu arust on PRis linnavälise bussitranspordiga lood väga nadid. Kui Fayardosse minekuks soovitati ainult takso, siis suund on sama ja ma järeldaks, et takso ongi variant. Topelt käriseb natuke - mõni mode ehk kustutab ära.

Ühistranspordiga puuduvad igasugused kogemused. Sai ise auto renditud ja neis kohtades ära käidud. Lisaks mingit piletiraha ei pidanud kuskil maksma. Ekskursiooniga minnes oleks asi ikka väga kalliks läinud.

Ehk seletaksid, millest selline mürgine märkus?

Pr-s ja nt. Floridas liiklemiseks on ikka rendiauto- oled enda peremees aga samas pead oskama ka sõita, see ei ole naljaasi, kui ühes suunas nt.7 sõidurada või kui Puerto ico tasulistel teedel Ponche poole pead vältima löökauke keset asfalti. Meenutas tee kangesti kodulinna Tallinna. Aga peaks mainima, et estravelile tuleks ka anda aasta tegija tiitel- no El Yungosse miines kohtasin vähemalt 4 eestlaste seltskonda, lisaks oma suvalises San juani hotellis paari seltskonda, neid oli igas outleti poes üksteise võidu hilpusid sobramas ja ka rendiautot tagastades kohtusime eestlastega, kes just rentisid autot. Ja ponche koleda ranna peal kohalik pensionär oli juba jõunud paljudele eestlastele oma kodusaart tutvustada.