Puhkus hotell Titanic Palace

Tere, Kas siin mõni veel mõtleb selle hotelli valimist puhkuseks, või eelistate lastega puhkamiseks midagi muud. Lähen lastega 11.04.2017 sinna ja tagasi tuleme 26.04.2017. Kuna reis plaanitud kaks nädalat, valime 2 hotelli nähtavasti. Hetkel vaatan et hinnad muutuvad koguaeg ja arvan et ei pea valikuga veel kiirustama. Kas on veel mõni pere lastega siin ja läheb sel ajal sinna, oleks tore muljeid vahetada. Lapsed vanuses 8 ja 18.

Jungle Aqua Park -käidud korduvalt lastega vanuses 4-18

Tervitus!

Lähme perega (2 täiskasvanud ja kaks last - 3a ja 4a) novembri lõpus (23.11) Titanic Palace hotelli! Kas keegi veel sellel perioodil minemas?

Oleksin ääretult tänulik kui mõni hiljutine seal viibinu annaks hotelli kohta tagasisidet (toit, teenindus, tubade olukord, mis rahvusest puhkajad jne jne)

S.

Suht rõve hotell nagu nad seal kõik muidugi ongi. Vana, kulunud. Rämpstoit, vähemalt buffet. Lisatasuline a la carte veidi parem, aga lihatooted on ilmselt ikka maitseparandajaid täis. Tripadvisorist võid lugeda, et paar nädalat tagasi oli basseinis surnud kass, muidu oleks tahtnud öelda, et vähemalt bassein on olemas. Kui oled naisterahvas, siis päevitada bikiinides seal muidugi sünnis ei ole. Belle Vista oleks veidi parem valik ma pakun. Seal on vähemalt paarkümmend eurot tippi andes võimalik veidi paremat teenindust saada.

Käisime perega veebruari lõpp/märtsi algus Hurghadas Titanic Palace hotellis.. meri oli ilus, veepark oli äge, aga.. Aga on mitu suurt aga. Novatoursi kaudu tellisime kahe eraldi magamistoaga peretoa. Kohale jõudes raiuti, et meil tavaline tuba ehk lapsed magavad meiega samas toas (küll eraldi 1 in voodites) ja kogu moos. Vaidle siis nendega seal registratuuris ise reisist väsinud, tahaks kiiresti päikese alla peesitama ja no nende inglise keel - jookse või peaga vastu seina. Toad oli muidu puhtad. Siis "puhtad" Egiptuse mõistes mitte Eesti mõistes! Vana ja kulunud, Egiptuse mõistes vb isegi päris hea. Tube koristati iga päev, jätsime muidugi igaks juhuks iga päev euro-paar tippi teki serva alla. Selle eest mingeid imetegusid ei tehtud, voodipesud vahetati ja imeõhukest vetsupaberit pandi vääägagi jao järgi. Coca, Sprite ja vesi oli alati külmikus. Seif töötas vahelduva eduga. Reisiseltskonna ühele toale ootasime 2pv et keegi tuleks infost seda nullima ja tööle panema "Right away"- tüüpiline vastus ja jäädki ootama! Ahjaa.. ükspäev oli ühe meie seltskonna toa öökapi peal see sama lihumärg kalts millega nad igal pool põrandaid pesevad - eriti huvitav leid. Söök hakkas 3. päeval ära tüütama. Lõpuks tundu nagu tehakse eelmise päeva ülejääkidest "uus toit", kahtlane. Sama sama sama, koguaeg söögid kordusid. Puuvilju sai harva 2x nädala jooksul ehk, banaani või melonit.. toit oli ühesõnaga üksluine. Snäkid-värgid olid kindlatel kellaaegadel, aga talutavalt head. All-in alkohol mitte meie maitse järgi, paremaid oleks saanud makstes, palju makstes. Cocat ja mahla saadaval pea iga kell. Veepark.. lastel oli tore, kuigi ainult mittetöötav lainebassein ja madal lastebassein oli soe. Veepark pandi mäletamist mööda kell 16 v 17 kinni, peale seda ujuma ei saanud, ka mitte sisehoovis olevasse basseini. Aa seal oli ka vaid üks bassein soe, muud kohutavalt külmad. Õhtud - väljas in kottpime, rand kottpime ja midagi kuskil ei toimu. Teise korruse hallis on siis nö istumine, lastel pole seal miskit teha. Lastedisko oli vist iga õhtu, meie 7 ja 9a jaoks liiga titekas ja meeletult umbne. Hallis inimesed suitsetavad, kole kole kole. Aga selle vastu seal ei saa. Vahet pole mis restorani õhtul valid - söök tuleb kõik samast köögist. Sama söök, erineva kuju, vormi ja nimega.

Midagi positiivset? Veepargi töötajad on meeletult abivalmid. Valvavad ja hoolitsevad et lamamistooli oleks. Lastega lõbusad ja vahvad, teevad nalja aga nad pole nilbed. Esmaabi on kiire ja korralik, väga tublid olid! Rannabaari snäkid olid head, kuigi järjekord oli pidevalt ja ootama pidi vahest päris kaua.

Lõppkokkuvõttes jäime reisiga rahule tänu päikesele, veepargile ja merele. Hotelli tagasi ma ei läheks. Tuuribussi teised eestlased rääkisid teiste hotellide kohta imelugusid, puuviljad ja esinemised ja organiseeritus.. kuivõrd seda uskuda saab, aga selles hotellis oleks asjad võinud palju paremad olla.

Räägiti et tänu venelaste puudumisele hoiavad täiega kokku, et vanasti olevat se superluks hotell olnud ja nüüd täiega ära vajunud kõik.

Tripadvisorist tuleb ca. 80% positiivseid või siis isegi ülivõrdes kommentaare (sekka mõni väga negatiivne). See nii kummaline kuidas samal ajal puhkavad inimesed hindavad täiesti vastupidi - üks kiidab taevani teine ei soovita isegi vaenlasele sinna minna! Meil paraku enam taganemisteed ei ole, broneering kinnitatud. Eks ma siis hiljem annan teada mis seis seal on!

Mari ja bdsm, palju te personali tipiga "meelitada" proovisite? Kas sisseregamisel paljuräägitud 10 USD oli passi vahel? Mis oli valdav rahvus teie külastuse ajal?

Meile kõigile meeldis see hotell, suur veepark, kenad toad, normaalne söök.

Meie jätsime tavaliselt dollari, proovisime kahega ka, aga mingit mõju polnud. Valdavalt oli.. ee.. ei oskagi öelda. No eestlaseid natuke, saksa keelt kuulsime, vene keelt ja inglise keelt. Otseselt miski rahvus silma ei hakanud. Tegelikult jäi lõppkokkuvõttes reisist hea mulje. Lapsed miskeid pisiasju ei märka ja tähele panna ei oska. See rohkem meie, täiskasvanute probleem. Lastel oli meeletult lõbus ikkagi. Sõid nii palju kui lapsed söövad, kõht tühi ei olnud, jäätist ja cocat sai piisavalt. Eks eurooplasel on raske aafrika mandril kohaneda ka, eriti meie perel kellel üldse kõigil esimene päikesereis oli. Meie jäime tegelikult rohkem rahule kui need kes meie seltskonnas ka Türgis olid käinud. Kui AUSALT ütlen, siis läheksin ehk millalgi tagasi, aga mitte terveks nädalaks. Veepargi ja ranna pärast läheksin. 10 dollarit passi vahel. No meil ämm ja äi panid 20 ja said tavatoa asemel swim-up toa. Aga sellest polnud peale ühe Facebook pildi mitte mingit kasu kui bassein oli jääkülm. Kalliks läks neil see üksik pilt seekord!

Ja pea meeles - ärge nende oranši-siniste taksodega sõitke. Parem juba jala (turvalisim ehk siiski hotelli takso)! Meid oleks peaaegu ära röövitud seal või vähemalt teab-kes-kuhu viidud. Lapsed ka autos ja.. oli ikka väga hirmutav kogemus, huh! Hotellis suured hoiatus-sildid üleval, neid meie muidugi ei märganud. Aga nad lasid jah 120ga suvalt tee keskel sõeludes, turvavööd autos ei toiminud. Järgmine kord naudiksin reisi oluliselt rohkem, oleksin palju targem.

Aitäh Mari, et võtsid vaevaks kaks nii pikka kommentaari kirjutada.

Kolm korda lastega seal hotellis olnud. Mujal ka muidugi ja mitu korda. Jungle on jah vingem, aga ka palju kallim. Samas, kes mere ääres tahab olla, on titanic ok. Saab isegi snorgata. Buss viib ja toob sinna kaugelemale mööda seda puidust silda. kui ise ei viitsi kõmpida. seal küll koralle vähe, aga ilusaid kalu küllaga. Söök tüütab kõikjal nädalaga ära. Ikka tekib tunne, et alles oli. Oliive anti peale seda, kui ise senzost tõin ja lauale panin. said vihjest aru. meie aeg on alati olnud õhtuti tegevus, palaci poole peal, seal üleval. Samuti toimetab nn.ööklubi. Ma ei saa nõustuda, et seal nii halb on, kui eespool kirjeldatud. Mingi 9 korda hurghadas vist käinud ja taksodega on probleeme olnud, aga kui oskad parajal ajal parasjagu ähvardada ja ise nõudlik olla, ei juhtu midagi. Turvalisusest nii palju, et viimastel reisidel liikusime kohalike bussidega. Milleks maksta, kui saab odavamalt. Kaks blondist naisterahvast ja vahel ka kell 23.45 linnast tulles.

Ei taha küll hirmutada, aga- võib ka parimates juhtuda. Jungle aquapark- meie lemmik, söök, jook, toad, fantast, aga korra läksid meie ja naabrite toa vahelises seinas elektrijuhtmed põlema. See oli juhus, et kella 2 aeg öösel silmad lahti tegin . Tuba oli üleni juba suitsu täis. rabasin ruttu lapsed, õnneks bungalo ja jooksime bassu poolsest uksest välja. mustad juba õiendasid seal ukse ja seinte kallal,aga ega siis keegi meid üles ei ajanud. Äratasin ise ka inglastest naabrid. Väike tulekahju sai paari tunniga kustutatud, niikaua istusime muidugi õues. D.,siis sai oma haisvasse tuppa tagasi. Järgmine päev saime suure õiendamise peale uue, puhta toa ja kompensatsiooniks tasuta kõrbereisi.

Te siis vist juba tagasi aga me lähme 2 lapsega (2 ja 5) 05.12 sinna.

Hinnatakse samal ajal sama asja nii erinevalt sest inimesed ongi väga erinavad :D

Jep, me 30.11 juba kodus tagasi :) eks me saame siis vahetu tagasiside teile anda :)

Käisime veebruari keskel seal. Mõni täpsustus meie silmade läbi. Registreerimisel pandi ette tubade tutvustav album. Millist tuba tahate. Nagu juhuslikult jäi administraatori sõrm toa pildi all oleva markeriga kirjutatud numbrile. Pidasin seda algul pildi järjekorra numbriks. Kaaslased tahtsid tuba bassu äärde. selle pildi all oli 20. Kaaslased pakkusid 10$, mille peale öeldi, et te vist ikka ei taha seda tuba. Küsimusele ,palju siis maksab vastati et midagi ei maksa , aga kui soovite midagi anda , siis ju võib. Kuna kõik toimus ebamäärases vene-inglise pobinas, siis lõpuks ta tüdines ja andid toa 10$ eest. Toa eeliseks hommikune soe päike terrassil, samas jääkülm bassu hommikuseks karastuseks. See ,et rannas ei saa bikiinides päevitada on arusaamatu väide. Meie sealoleku ajal küll midagi sellist polnud. Veebruari keske oli korallideni viiv sild betoonist. Väide ,et veebruari lõpus oli puust.... Kiired poisid need egiptlased :) Oranzi taksoga sõitsime neljakesi õhtupoolikul Senzo Malli 1$ (loe üks dollar) eest. Eelnevalt näitasin juhile dollarit ,selgitasin ,et see on kõigi nelja eest ja istusin ,raha näpus, juhi kõrvale. Kohale jõudes tegi hirmsat kisa ja nõudis 4$. Me ei teinud väljagi. Hilisõhtul tagasi tulles ühest dollarist keelduti, kahe dollari nimel läksid omavahel karvupidi kokku. Hotell jõudes jälle tahtis 2$ igalt ,aga loobus kiiresti ja rahulikult. Söök on nii nagu seal ikka, aga kebabi ja friikad õllega rannas sobisid mulle küll. Kohvisõbral peab oma jahvatatud kohv kaasas olema. Raha panime meie seekord 1$ ülepäeva. Selle raha eest midagi ei saanud ,aga mingeid sigadusi ka ei tekitatud. Külmikus olid karastusjoogid kenasti kogu aeg olemas. Väikelastel on väga turvaline eriti rannas. Selleks ,et meres märjaks saada, peab kõndima peaaegu pool kilomeetrit.

Tõesti tore riik, kus peab raha maksma, et sul toas mingeid sigadusi ei tehtaks.

Tervitus,

Naasesime eile Titanicust, eks ma varsti kitjutan ka pisut pikemalt aga hetke emotsioonid on laes! Läheks võimalusel homme sinna samasse tagasi.

S.

Snorgeldamis huvilistele soovitan! Väga hea snorgeldamispaik on sillalt vasakule poole ca 200-300m mere poole.Seal on veeall ca 15 meetrine kalju, kus võib kohata selliseid kalu või koralle, mida kalda pool ei kohta.Ettevaatust paatidega, asub mereteel!

Tere! Viibisin Hurghadas samas hotellis 23 nov-st nädala. Suur vaikne territoorium on ilus, samuti suur ja avar, väga kaunis peamaja. Lobby baaris õhtuti eraldi ala ka suitsetajatele. Väga palju basseine, üks küttega, milles oli tõesti soe vesi. Meres vesi oli soe aga ujuda sai ainult silla lõpust, rannast sobib vette minna lastega kuna seal vesi üle põlve ei tõuse, võib jalutada ma ei tea kui kaugele merre. Pidevalt oli vali tuul mis tegi õhtuti ja hommikuti olemise suht kõledaks, territooriumil oli nagu tuuletõmbus pidevalt. Hotelli territooriumilt välja minnes oli igatahes õhk palju soojem.Toitu piisavalt, valik eriti ei muutu aga puudu pole ka midagi. Täiesti ok, Jäätis iga päev samuti tasuta ka kohalik alkohol. Animatsioon nõrk. Veepark olemas, ise seal ei käinud, see pole ka eriti suur. Kleopatra basaar jalutuskäigu kaugusel ca 2.3 km, Senzo Mall teist niipalju edasi. Tube koristati hästi, toateenijale jootraha jätmine on vägagi kasuks, teenindaja rõõmustab väga ja saate voodile kauni kuju käterättidest. Eelmisel aastal olime Sunraise Garden Palase-s see oli palju parem koht lastega puhkamiseks. Lastega tegeles animatsioonitiim nii rannas, kui õhtusöögi ajal väga aktiivselt, võimaldades vanematele hingetõmbeaega, iga päev oli väliterrassil elav muusika ja ühistants. Kleopatra basaar kohe üle tee. Rand korralik ja puhas.

Soovitan soojalt - Steigenberger Al Dau Beach Hotel 5*, oma rand ja üle tänava sama hotelliketi õuel veepark. Alacarte õhtud ja meeldiv teenindus. kui territooriumilt ei välju, siis naudid :). Lapsed on olnud õnnelikud!

kui territooriumilt ei välju, siis naudid :). See lause iseloomistab koike ,see minumeelest kehtib kogu hurgada kohta,mis on mottetu paik keset korbe,koos oma vastikute moslemidega.

Titanicus mina ei ole käinud. Kui Sharmi vastu midagi ei ole, siis lastega soovitan käia siin: Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh. Selle aasta kevadel avatud hotell, kus on äge aqua park ja täiskasvanute jaoks on õhtuti imeilus show Alf Leila Wa Leila "1001 öö". Saab tasuta kasutada kahte hotelli (+Albatros Aqua Blu 4*) territooriumit ja restorane. Söök on normaalne, valik on suur. Mereni viib regulaarselt buss, on olemas korallid kaladega.