Puhkus soojale maale märtsis/aprillis

Tere!
Palun soovitusi rohkem reisinud inimestelt puhkuseks märtsi viimastel või aprilli esimestel nädalatel reisiks soojale maale.Reisi pikkuseks võiks olla umbes nädal.Kuhu tasuks minna,et oleks kindlasti soe?Egiptusest pole väga huvitatud ,sest tahaks kindlasti näha ka ilusat loodust peale päikese.
Ette tänades.

Tegelikult on soojad maad mõnusad -mitte, et külmadel midagi viga oleks-, mina nädalaks ei läheks.

Hea meelega läheks pikemaks ajaks,kes meist ei sooviks pikemat puhkust :) Aga kahjuks väikese lapse ja töö kõrvalt hetkel pole võimalik väga palju rohkem aega napsata.

Ega peale Kanaaride Eestist mõistlikul kaugusel midagi ei ole, kus märtsi lõpus soe oleks ja nädalaks sõita tasuks.
Norwegian lendab küll Helsingist ka Dubaisse, aga ilusa loodusega on seal nagu on.

Vist ainuke koht on kanaarid . Mujal euroopas on külm .

Aasia nädalaks on liiga kaugel ja jääb lühikeseks .

Maroko. Kohapeal head hinnad ja piletid ka odavad

Lapsega soovitaks Gran Canariat, rannad paremad kui Tenerifel. Just nimelt edelarannikul- Puerto de Mogan, Amadores, Anfi del Mar. Eriti see viimane! Elamise võib muidugi võtta Playa del Inglesis või Maspalomases. Mööda kiirteed eelpool mainitud kohtadesse 15- 20 minutit.

Reis on siiski seekord plaanis ilma lapseta.Kuidas mõistlikum,kas võtta paketireis kõik hinnas või omal käel lennupiletid ja hotellid?Kas oma käel süüa liiga kulukas?

Kui ilma lapseta ja loodus tähtis siis hoopis Tenerife. Seal olles võib võtta ekskursiooni Gomerale. Omal käel lend ja elamine tuleb odavam, söök sealmaal mõnevõrra odavam kui meil. Lend näiteks Norwegianiga, kas Tallinnast või Helsingist, tagasitulek Ryanairiga läbi Bergamo. Elamise kohta uuri www.tenerifesiesta.com, sealtkaudu saab ka auto rentida.

Juhul kui tekis selline k[simus siis kindlasti paket .
Kanaridel AI ei ole nii palju levinud .

Topsuke , ei ole odavam .
Esiteks tal on nädal aega. Seega odavad pileteid ei ole nii lihtne leida mõitliku lendamise ajaga.
Teiseks Kanaarid on suht täis bronnitud , ja lühikese ajaga. Maspalomas booking näitab näiteks 385 kõige odavam hind .
Lisa sinna veel auto rent , kuhu on mõistlik võta kindlustus plus paak pensu .
Seega kokkuhoid on olematu , jamasi kordades rohkem .

näiteks Tenerifele Norwegianiga sinna helsingist (18.03 käsipagasiga hind näiteks 80e) ja Ryanairiga tagasi Tallinna 24.03 läbi Milano (72+78e). Auto Pluscar 83e. bookingust leiab ööbimise alla 200e. Omal käel söömine õhtul väljas keskmiselt 30e kahele :-)

Ei leia bookingus 200 euroga , ärge ajage lolli juttu . Ma vaatasin esimesed mis on 300 - 400 , 200 saad kusagil mägedes .
Helsinki on samuti vaj omajagu sinna ja tagasi seigelda.
Pane sinna juurde auto kasko .

Nii lühikeseks ajaks omal käel minu arust ei ole mõttet seigelda .
Kanaarid on suht täis hottelid samuti

Paket on näiteks 600 kanaarid AI .

Pluscari autorendil ei ole kaskot, maksadki selle hinna, millega kodulehelt auto broneerid.
Omalkäel tasub minna, kui saad soodsad lennupiletid ja siis oma soovidele vastava elamise.
Aga kus see 600 € AI pakett Kanaaridele on? Näita palun.

Dima, Toomasel siiski õigus, arrvata, et ta peab silmas ööbimise hinda inimese kohta. Ja kui võtta auto PlussCarist siis seal kõik kindlustused ja maksud hinnas. Ja ei pea lendama Helsingist, Norwegianiga saab ka Tallinnast sinna lennata. Muide Vantaa lennujaama Tallinnast minna on väga lihtne ja mitte kallis kui takso hind mitme peale jagada. Muidugi nii lühikeseks ajaks minnes pole hinnavõit kuigi suur. Muide kus kohas sa oled näinud Kanaaridele paketti AI ja 600? Ega sa Egiptusega segi aja?

topsuke
nuh 100 sinna 100 tagasi juba 200 .
Auto rent on mingi 30 tankimine plus 20 euri plus 50 euri kasko ., ja 900 deposiit .
See teeb juba 300 euri .

Ma ennem vaatasin gran canaria bookingut 1 nädalaks 300+ oli single .

Ma ei räägi et vanta on keeruline sõita ,kuid see on aeg , tallinn + helsiki olus vanta on juba mingi 5 tundi jammist plus lend .

AI kanariidel https://www.lastminute.ee/?form=reisid&q=Hispaania&algpunkt=Tallinn&reisipikkus=&reisialgus=&plusmiinus=0&reisihind=&liik=P&majutusliik=AI

Ma eelmise aasta alguses olin enam vähem sama valiku juures , tahtsin sooja minna ja päris korralikult kaalusin kaanaridele minekut . Ja tulemuseks oli valitud tai piletid ja seal seiklemine .

dim123, et kust nagu Pluscaril 900 deposiiti tuleb ?

Toomas vabandus , nedel vist tõesti ei ole (olen harjunud doyouspaini kaudu otsida) , nüüd olen targem selles osas .
Kuid see ei muuda juu olukorda :)

Sa Dim vist ei loe eelnevaid arvamusi läbi enne kui kirjutad. Ära pane pahaks aga su viimane jutt on ikka väga mööda. Viimase hetke pakkumised tõesti hea hinnaga, aga paraku inimene soovib reisida märtsis.

ja bookingus on alla 200e tube täitsa saadaval ja hind on toa mitte inimese kohta :-) ,aga eks sõtlub mis on majutuse eesmärk , kas hotelli basseini ääres päikest võtta või on see koht kus peale tuuritamist magada