Qatari soodukad

Tervist, reisihuvilised!

Kas keegi teab, millal täpsemalt võiksid jaanuaris Qatari soodsad piletid müüki tulla ja kas ka sellel korral on see Kids Club pakkumine?


Kui kõik reisisõbrad teaksid, millal täpsemalt on lennufirmade soodukad, siis oleks see biznes omadega mudas.


Kas Qatar'i soodukad tulevad jaanuaris, veebruaris, märtsis jne., seda meist ei oska keegi öelda. Seega  lihtsalt varuda kannatust, liituda Qatar'i uudiskirjaga ning jälgida trip.ee pakkumisi. Muud nõu on raske anda.

hetkel on Qatari soodusmüük, hinnad pole väga atraktiivsed lihtsalt.

Jaanuaris on olnud küll neil suurem kampaania korduvalt ja VISAga makstes lapsed (oli vist 2 mitte 1) tasuta kahel täiskasvanul - olen kasutanud. Aga uue tulek on muidugi ennustamine.

Kui see, mida nad praegu pakuvad on soodushind, siis ....

Tänud vastamast

Minu arust 2018 seda laste soodukat ei tehtudki või magasin ma selle maha.

Veidi filosoofiliselt lähenedes: miks Trip.ee neid Qatari soodukaid ignoreerib?  (vihje: polnud ka eelmise aasta jaanuaris). 

17 jaanuar algab neil suur soodukas.

Palju vahele paned, et  meid see suuremat ei puuduta :) Ma loodan, et eksin.

Kahtlustan, et Sul on õigus! :) Ei hakka riskima.

Kuna mul oli juba 1 pilet ostetud siis jälgisin ka mis lennuki täituvusega toimus. Tagasi tulles oli pool lennukit tühi, aga hind ikkagi hüppas üles-alla.

no mis jama on selle lehega. Ei salvesta jälle pikka teksti ära :(

Päris ok soodukas, eriti arvestades, et Stocki saab 60 EURiga.

Qatar Airwys is currently offering a EUR1400 business class fare from Stockholm to Singapore.  It is widely available for much of 2019 at SEK 14,700.  On some dates I saw it as low as SEK 14,308.

Kui kannatab oodata, siis ilmselt tuleb häid kampaaniapakkumisi, kui Qutar Tallinnast lendama hakkab (millagi 2019), sest uuele turule tulles on lennufirmal vaja  soodukate läbi reisijaid leida.  Ise ootan neilt Tallinn-Kathmandu pakkumist! :)

Eksid, Qatari revenue management tarkvara on üles ehitatud vastupidi, päris uue liini puhul proovitakse maksimumid ära, eriti turistiklassis ja siis soodushinnad tulevad tasapisi edaspidi (kui tulevad, olenevalt lõppsihtkohast). Nad ei avakski uut liini, kui programm seda kasumlikuks ei ennustaks. TLL puhul vaevalt riik v lennujaam neid subsideerivad (kuigi pikalt vähemalt), seega ma ei usu, et selle liini avamine oleks eriline prioriteet praeguse lennukipargi ja poliitilise kriisi juures Kataris. Aga kunagi, nt 2020 võib teoks saadagi, soodused tulevad pigem 2020-2021 seega. Lisaks ei tule Kathmandu kunagi eriti soodsalt, sest see on hästi täituv-tasuv liin (valitsusasutused, piiramatu eelarvega NGOd jne.) ja lende sinna on nagunii vähe. Pigem tulevad soodushinnad low yieldi sihtkohtadesse, nt. Bangkoki.

Möödunud aasta kevadel lendasin Quatari soodukaga   liinil Tallinn- Stockholm- Doha - Kathmandu edasi-tagasi kokku hinnaga 510 eur.  Minu arvates oli see hea hind Kathmandusse lennuks.