trip-krainetrip-ukraine-dark
Qatari soodusmüügi piletiost

Kas kellelgi on õnnestunud Qatari soodusmüügile piletid osta? Proovisin veeb-märts Indoneesiat läbi Tripmonsteri, kuid pärast krediitkaardimakse sooritamist ütleb, et tehing ebaõnnestunud. On kellelgi kogemusi?

http://trip.ee/content/qatar-airways/qatar-airwaysi-l%C3%A4bi-aegade-suurim-soodusm%C3%BC%C3%BCk.html

Tripmonsteriga probleem jah siinsete kaartidega. Proovi mõnda teist pakkujat, nt Gotogate. Hinnavahe praktiliselt ju puudub..

Proovisin Gotogate pakkuja kaudu, kuid ei õnnestunud ka. Kas keegi leidis mingi pakkuja hea hinnaga, aga kus aktsepteeritakse eesti krediitkaarte?

Kas Qatari kodukalt ei saa osta?

Qatari lehel on piletid kallimad. Kas kellelgi on õnnestunud ka midagi osta? Ise prooviks ja õhtul balile midagi leida. Tundub, et kõik sooduka lehed on norra keeles.

Qatari kodulehel olid hinnad tuntavalt kallimad võrreldes nendega, mis siin praegu välja pakutud. Aga kui maksta ei saa, pole suurt kasu neist. Sama teema oli Dubai odavate piletitega, läbi soomekeelse Travellinki meie Swedpanga krediit läbi ei lähe. Kahju.

Valisin momondost ebookers.no ja sain väga edukalt piletid Oslo >Ho hi minh / Bangkok > Oslo. Norra keelse lehe saab tõlkida Google Translate abiga. Kogu lõbu kokku vaid 333€.

flightfinder-i kaudu saab osta kui maksta paypal-iga, natuke kallim kui tripmonster aga soodne ikkagi (ise ostsin Stockholm-Bangkok-Stockholm)

Proovin täna rootsi ja soome krediitkaarti, ehk õnnestub siis nendega. Proovisin ka Gotogate ja FlightFinderit ja nendes igatahes meie kaardid ka ei tööta.

Sügisel ostsin läbi Gotogate ning SEBi visa kaardiga sai ost tehtud.

Minul on olemas Norra krediitkaart, valdan ka norra keelt. Tartus saan Tripmonster'i kaudu ostmist konkreetsetel soovijatel isiklikult aidata, aga mujal Eestis teatavat riski võtta ei tahaks.

Saatsin teile e-kirja missomaa.

Gotogate ja travelpartner ka ei tööta eesti kaartidega ost

Sain bookitud Supersavertravel´iga. Eesti kaart.

Stock-Phuket-Stock

Travelstart - SEB Visa virtuaalkaardiga ei saanud, aga välismaa Mastercard krediitkaardiga sain (6x economy).

Tickets.ee - SEB Visa virtuaalkaardiga sain maksta (2x business).

Kas Doha lennujaamas need lendude vahelised ajad 1h 15min ja 1h 25min on reaalselt võimalikud? Lennukist väljumine ja passikontroll 2x võtab ju piisavalt aega, et ei pruugi järgmisele lennule jõuda...või kuidas kogemused on?

kylla - mul olid Dohas lendude vahed 1.20 ja 1.30, mõlemal juhul jõudis ilusti järgmisele lennule (lisaks jõudsin ka suitsuruumi üles otsida ja seal veidi aega veeta).

Saime Bali piletite eest Flightfinder'is paypal'iga maksta. Toimis.

Missomaa,saatsin samuti kirja :)

Just sai ostetud septembriks 4 piletit Sydneysse Supersaver.no kaudu. SEB Mastercard toimis.

Kirjutasin TripMonsterisse ja nad ise ka kinnitasid, et neil toimivad vaid Skandinaavia kaardid. Soome kaart töötas ilusti.