Raha vahetamine Taisse

Tere,

küsimus selline, kuidas on siis lõppude lõpuks otstarbekam vahetada Taisse raha kaasa. Kas kohe Eestis kohalikuks või eurodeks ja näiteks Krabi (sihtkoht) lennuväljal alles kohalikuks?

Ja teine küsimus: Kuna lähen esimest korda üldse soojale maale, siis kas peab võtma ise saunalina kaasa, et näiteks randa minna, või tohib hotellist kaasa võtta või siis hoopis arukam kohapealt osta?

Ning reis toimub 20.11 - 6.12 - millist päikesekaitsefaktoriga kreemi kaasa võtta...olen tavaline heleda nahaga eestlane?! SPF 30 okei?

Aitäh, kes viitsivad vastata :)

Mis siis THB kursiks tuleb, kui EEK->USD->THB või EEK->EUR->THB teisendada EEK->THB-le? Hetkel EEK->THB 0,345.

0
0

Raha oleks mu meelest ka mõtekas siin ikka vahetada. Miks peaksid 2 korda seda tegema? Ise olen küll siit alati kaasa võtnud. Sellega ainult see jama, et seda peab ikka koguaeg valvama. Ehkki mul seda siiani veel varastatud pole, aga kunagi ei või sellise asjaga riskida. Mis rätikusse puutub siis ise ostsin Matkaspordist Triinu blogist http://ksskss.blogspot.com/ loetud soovituse peale miski mikrofiibrist vms tehtud rätiku, mis on nii pisike, et mahub põhimõtteliselt taskusse, kuivatades samal ajal siiski samahästi kui froteerätik. Samuti kuivab ta ulmekiiresti. Kasutasin seda ise korduvalt kui ei viitsinud hotelli oma kaasa vedada ning soovitan soojalt. Päikesefaktorist niipalju, et nt jaanuaris minul küll mingit faktorit vaja ei läinud, aga muidu on see 30 vast OK.

0
0

Aitäh :)

0
0

Huvitav, et muidu igat penni lugev inimene siin teemas eriti pohhuistlik on. Eesti valuutavahetuste pakutav kurss bahtile on ikka VÄGA halb, võrreldes sellega mis suvalises Tai tänava-exchange's euro või dollari eest saab. Rumal oleks Eestis vahetada.

0
0

Meie vahetasime kohapeal, siit ostsime dollareid ja eure kaasa. Vahetasime seal raha mitu korda, vastavalt vajadusele. Lisaks kehvale kursile siin ei oska sa ju ka täpselt ette kujutada, kui palju sul neid bahte täpselt kulub. Üle jäänud dollaritega/euridega on hiljemgi midagi peale hakata, bahtidega aga vaevalt. Päike on ikka uskumatult tugev. Meie peres ei ole kellelgi päikesega muret olnud kunagi ja kusagil, aga seal põlesid mõned meist ikka totaalselt ära. 30 faktor on väga ok, võimaluse korral võiks olla kaasas veelgi kangem (ninale, kõrvadele, jalalabadele...)

0
0

Miks üldse vahetada mingit suuremat summat, kui ATM iga nurga peal.

0
0

Meiegi vahetanud kohapeal, siit kaasa Eurosid või dollareid nagu eespool Kutsagi rääkis. Kunagi ei tea palju sul Bahte kulub.

0
0

Kui võttad kaasa USD -siis peaks olema sajalised, sest nende vahetuskurss on parem kui väiksematel dollaristel. Aga ATM on ka hea lahendus.

0
0

Aga kas sularahaautomaadist välja võttes, siis ei ole mingit suurt teenustasu? Saab tavalise ühispanga kaardiga? Veel olen lugenud, et krediitkaart pidi ka üks hea asi olema, aga mul ei ole kunagi siin Eestis vaja läinud, selleks pole ka krediitkaarti, mida kaasa võtta.

Ok, nagu ma siis aru saan on otstarbekam ja kasulikum vahetada siit eure ja dollareid ning seal kohalikuks, kuid samas on lihtsam kohe siin kohalikuks vahetada.

Mul ongi just see mure, et kuidagi hirmus oleks minna kuskile riiki, kui sul pole selle riigi raha üldse olemas alguses... Aga mu hirmud on vist veidrad...

0
0

Sularaha väljavõtmise teenustasud on: 30 krooni + 2,5% summast

Kui viisat taotled piirilt, siis peab olema sul ette näidata sularaha väärtuses 10000 THB.

0
0

Viisa on olemas.

Okei kui ma oletame vahetan Eestis 1000 EEK bahtideks, siis ma saan u 3450 THB? Aga kui ma tahan võtta raha seal välja siis ma saan sama summa (3450 THB) ja maksan 1055 EEK, või seal on siis parem kurss, et saab sama raha eest rohkem bahte?

0
0

See on nii piiril viisataotlemisel.

0
0

Öige kursi saamiseks sisestage EEK Tai bahtiks ja siis tuleb kursiks 2,835

0
0

Olen ka esimest korda järgmisel nädalal minemas. Niisiis kui viisa olemas, ei küsita piiril raha näha?

0
0

Ma arvan, et mitte...

Muidu, millal lähed ja kus algpunkt (mis riigist lend algab) ja lõpppunkt? Huvi lihtsalt :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased