Reis Mauritiusele kohe peale covid läbipõdemist

Tere! Oleme hetkel mehega covidis, karantiin saab 23.01 läbi. 02.02 on meil lend Mauritiusele. Üsna tõenäoline, et 72h enne lendu test on positiivne. Terviseamet ütles, et pole mõtet testi teha ja võtaksime läbipõdemise tõendid kaasa, aga Mauritius soovib saabumisel negatiivset testi. On keegi samas olukorras olnud? Mida nüüd teha?

1
23

Ei olegi vist midagi teha, osa riike aktsepeetrib vaid negatiivset testi. USAle sobib nt ka läbipõdemise tõend, aga on palju riike, kes nõuavad ikka negatiivset PCRi. Ilmselt peate kahjuls hakkama kindlustega nüüd tegelema ja raha tagasi küsima. Aga muidugi võib juhtuda, et test siiski jõuab veel negatiivseks minna. Sageli on test positiivne ainult aktiivsete sümptomite ajal, ehkki jah, mónel juhul isegi mitu kuud.

0
0

Ma ikka ootaks ära ja teeks testi enne minekut. Neid juhuseid on küll, kus on negatiivseks läinud kiirelt. Aga Mauritius kahjuks läbipõdemist millekski ei pea, jah.

0
0

Ikka pead testi tegema. Kui karantiin lõpeb, on veel reisini 10 päeva. Kui positiivset tõendit ei võta, siis mille alusel sulle makstakse välja reisitõrke kindlustus.

Eeldusel muidugi, et kindlustus on ikka tehtud.

2
0

Kindlustus ikka olemas.

Tuleb siis loota lihtsalt viimase hetkeni, et tuleb negatiivne test.

Hotell soovitas lennufirmast uurida, aga Lufthansa lehel nii kaheti mõistetav info. Uurin neilt veel üle.

0
0

Mulle öeldi ka perearsti nõuandeliinilt, et mu test on veel mitu kuud positiivne ja testida polegi üldse mõtet. Ometi sain 17 päeva peale positiivset testi negatiivse pcr testi. Võib olla oleks ka varem saanud, aga Itaalias, kus karantiinis olin, testitakse ainult 10. ja 17. päeval. 10. päeva test oli veel positiivne. Seal samas karantiinihotellis oli ka palju neid, kes said juba 10 päeva peale esimest positiivset testi negatiivse testi, seega on see inimesiti erinev.

1
0

Minul poolteist kuud peale haigestumist oli test negatiivne. Synlab aga väitis hoopis, et peale tervenemist on pigem erand positiivse testi andmine. Proovi apteegis müüdavat kiirtesti ka.

1
0

Ega meil muud valikut polegi, kui teha test ja loota negatiivset.

Kindlustusele ka vaja näidata, kui peaks tulema positiivne ja ei saa minna.

0
0

Helista saatkonda ja küsi sealt :)

Sealt saad parema ja ehk kõige "adekvaatsema" info. Kuna hetkel on igal pool suht erinev info riiki saabumise ja lahkumise kohta :D

0
0

Ega muud polegi kui tuleb oodata ja viimasel hetkel saab teada kas tuleb negatiivne test või hoopis positiivne.

Aga palju olulisem on teada kas Mauritius teeb ka saabujatele juhuslike teste või kas enne tagasilendu on samuti vaja teha test, et lennule pääseda. Tihtipeale peale läbipõdemist võib PCR test pendeldada mõnda aega negatiivseks-positiivseks edasi tagasi. Kui kohapeal on testimise vajadus, siis tuleb olla valmis riskiks, et võidaks karantiini panna kui test peaks tol hetkel positiivne olema.

0
0

Meil sama teema - karantiin sai eile läbi, testile lähme järgmisel pühapäeval, lend Mauritiusele 25.01. Võin pärast kirjutada mida testid näitasid.

Lendame Turkishiga ja nad lubavad kuupäevi muuta - seega vajadusel lükkame reisi edasi.

0
0

To Cassey

Ootan huviga, kuidas teil läheb?

Kui saate lennule, siis mis kohapeal testid näitavad?

0
0

Mingist värskest teadusuuringust jäi täna silma, et omikroni puhul ei pidavat enam jääkpositiivset PCRi esinema.

0
0

Võin ka anda infot kui minema pääseme. Minek 23.01 läbi Frankfurdi. Tean, et üks punt läheb veel ja oleme suhelnud. Kui keegi veel, siis võiks märku anda. Saame äkki vähemalt minekul omavahel veel asju arutada.

1
0

Suhtlesin sellel teemal Mauritiuse saatkonnaga. Aktsepteeritakse ainult negatiivset PCR testi. Meil läks õnneks ja test oligi negatiivne. Peale maandumist tehakse test hotellis või eramajutuse puhul kohe lennujaamas.

0
0

To Akron

Tänan info eest. Jääme negatiivset testi lootma.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased