Reisijuht Peruusse

Palun soovitage, milline reisijuht oleks parim Peruu kohta! Kas ikkagi vana, "hea" LP või on midagi paremat?

Mina kasutasin Peruus aga Bradt'i ja jäin väga rahule. Tavaliselt LP-usku.

Minu arvates Lonely Planet on ikka parim. Kui soovi võin enda 2007 aasta väljalaske kaasa laenata. Las teeb ühe tripi veel, ongi veel liiga vähe kapsaks loetud.

Aitäh Joosepx! Mul on see reis hetkel veel planeerimise ja mõtte tasandil :) Reaalsemaks hakkab siis saama kui kuskilt hea hinnaga pileteid saan. Praegu mõtlen, milline marsruut jm selliseid eeltöö asju. Aga tundub, et just Peruu on see, mis mind järgmisena kutsub.:)

marks66 - kui satud ehk uuesti siia teemasse.

Hetkel on mul kasutusel Joopesx´ilt laenuks saadud Peruu LP, kuid enne reisi tahaks ka päris enda oma saada. Uus LP tuleb välja aprillis. Vaatasin ka muid alternatiive - RG´d lappasin poes ja üldse ei meeldinud, Bradti kodulehe järgi aga ei näinud ma Peruu reisijuhti? (küll oli Peruvian Wildlife ja Peru Highlights).

Millist Bradt´i Peruu´d Sa kasutasid? LP on viimasel ajal kuidagi alla käimas ja hea meelega prooviks midagi alternatiivset.

Homme hommikul minek, omal RG, paar muud ka sõpradel võrdluseks. 3 nädala pärast võin öelda mis seljakotireisil paremini "töötas" :)