Reisijuht Peruusse

Palun soovitage, milline reisijuht oleks parim Peruu kohta! Kas ikkagi vana, "hea" LP või on midagi paremat?

Mina kasutasin Peruus aga Bradt'i ja jäin väga rahule. Tavaliselt LP-usku.

0
0

Minu arvates Lonely Planet on ikka parim. Kui soovi võin enda 2007 aasta väljalaske kaasa laenata. Las teeb ühe tripi veel, ongi veel liiga vähe kapsaks loetud.

0
0

Aitäh Joosepx! Mul on see reis hetkel veel planeerimise ja mõtte tasandil :) Reaalsemaks hakkab siis saama kui kuskilt hea hinnaga pileteid saan. Praegu mõtlen, milline marsruut jm selliseid eeltöö asju. Aga tundub, et just Peruu on see, mis mind järgmisena kutsub.:)

0
0

marks66 - kui satud ehk uuesti siia teemasse.

Hetkel on mul kasutusel Joopesx´ilt laenuks saadud Peruu LP, kuid enne reisi tahaks ka päris enda oma saada. Uus LP tuleb välja aprillis. Vaatasin ka muid alternatiive - RG´d lappasin poes ja üldse ei meeldinud, Bradti kodulehe järgi aga ei näinud ma Peruu reisijuhti? (küll oli Peruvian Wildlife ja Peru Highlights).

Millist Bradt´i Peruu´d Sa kasutasid? LP on viimasel ajal kuidagi alla käimas ja hea meelega prooviks midagi alternatiivset.

0
0

Tip: Peru Highlights

0
0

Homme hommikul minek, omal RG, paar muud ka sõpradel võrdluseks. 3 nädala pärast võin öelda mis seljakotireisil paremini "töötas" :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased