Rendikorter Tenerifel

Plaanime perega veebruaris-märtsis Tenerifele tulekut. Alles hakkasin infot koguma, nii et plaanidega ei ole veel kuigi kaugel. Praegu olen selle suure küsimuse ette jõudnud, et mis oleks kindlam valik, kas paketireisi odavapoolsem hotell (neid vaid käputäis on, mida meie korraldajad pakuvad ja TripAdvisoris väga ei kiideta ühtki) või rentida otse omanikult korter?

Kas näiteks homelidays.com on usaldusväärne koht? Et korterite tingimused vastavad tõesti öeldule ja külastajate hinnangud on tõesed, mitte väljamõeldis?

Olen kord ühel reisil rendikorteriga täiesti alt läinud (moslemist omanik elas ise ka sees ja rentis vaid tuba välja, kirjade järgi oleks pidanud olema kogu korter), nii et riski peale ei taha minna, kuna reisib ka meie 1,5 aastane laps.

Aitäh soovitajatele!

Olen korra rentinud homlelidaysi vahendusel ja korter oli nii nagu kommentaarides kirjas. Tõlkisin endale veel google abil itaalia, prantuse ja saksa keelseid kommentaare ning sain sealt ka mingi ülevaate. Näiteks oli kuulutus, et üürida kahe tualetiga korter aga kommentaare lugedes selgus, et omanikul on samas majas mitu üürikorterit ja ainult üks neist on kahe tualetiga. Broneerimisel täpsustasin üle kõik mis mind huvitas ja sain õige kroteri. Ise eelistaks korterit hotellile, kuna siiani on üürikorter soodsam tulnud, kui hotell.

0
0

Kuna siin tundub olevat lahkeid inimesi, kes saart hästi tunnevad, küsin veel mõned küsimused. Vaatan juba mitmendat päeva rendikortereid ja pilt on silme eest kirju, häid pakkumisi tundub palju, aga milline see neist see kõige sobivam on meile..

Esiteks, millist kuurorti te Playa des Americas & co jadast soovitate 1,5aastase lapsega noorele paarile? Kas on erinevust, kas elada P-d-As, Los Cristianoses, Costa Adejes? Seni mulle tundub, et ei ole vahet, aga eks need, kes on kohapeal olnud, oskavad öelda. Pidutseda ei taha, võimalikult rahulikku piirkonda otsime.

Millist piirkonda elamiseks konkreetsemalt soovitate? Tahaks võimalikult lähedal keskusele ja rannale (laps ei viitsi pikalt matkata), aga nii et lärm ei segaks. Uurin küll google maps street view'ga tänavaid, aga adekvaatset pilti ei saa, kus võiks rahulik olla ja kus lärmakas. Ma ei tea, kas on üldse mingit üldist soovitust, mida siin saab nii anda, konkreetseid pakkumisi kõrvutamata. Kas näiteks ööklubid on konkreetses piirkonnas või igal pool laiali?

Millist randa saare lõunaosa puhkusepiirkondades peate kõige paremaks?

Kas veebruaris-märtis on basseinides üldiselt juba vesi soe ja soojendusega bassein ei ole vajalik? Või annaks soojendusega bassein suure eelise?

Aa, ja see küsimus ka (ei puuduta nüüd enam eluaset): kui suur vahe on veebruari lõpu ja märtsi lõpu kliimal? Olen tabeleid vaadanud, näitab paarikraadist vahet, aga mis on kohalike soovitus, kas vahe on märgatav märtsi lõpu kasuks?

Palju küsimusi sai, olen väga tänulik, kui keegi võtab vaevaks vastata :)

0
0

Suur tänu vastuse eest! Lihtsalt melu meid ei segakski, päris tore oleks jalutada ja inimesi vaadata, nagunii enamuse ajast tahame ringi sõita ja oleme kuurortist eemal. Aga just purjus pidutsejaid ja lärmi ei tahaks, eriti öösel. Ja pelgalt kaardi järgi ei saa aru, kus on rahulikum kant ja kus baarid ja klubid. Korterite pakkumisi vaadates jäi silma sellise asukohaga koht: http://www.homelidays.co.uk/playa-de-las-americas/studio-193739en1.htm#AnchorMap Kommentaatorid kiidavad väga ja väidavad, et rahulik ja vaikne (tõlkisin google translate'iga isegi arusaamatud keeled ära), aga kaardilt tundub täielik keskus. Kas arvate, et seal on liiga pöörane?

Hakkan nüüd Costa Adeje apartmente ka piiluma, lihtsalt PdA on palju rohkem pakkumisi.

0
0

Meie puhkasime ühtede eestlaste firma kaudu renditavas korteris ja kõik oli super - asukoht, hind ja muu teenindus Nende koduleht on tenerifesiesta.com

0
0

Öelge palun, kes viitsib, millises ruudus selle kaardi peal need kõige lärmakamad klubid on? http://www.tenerifetravel.com/maps/southtenerife_large.html

Tean, et D6 on Veronicas, mis öösel lärmab, aga mis veel?

Ma olen nagu kits kahe heinakuhja vahel. Ühelt poolt tahaks Costa Adejesse, sest seal tundub hea rahulik. Teisalt olen lugenud, et Playa las Vistas on kõige parem rand, eriti lapsega, ja tahaks ka sinna lähedusse. Mida eelistada?

Ma ajan juba ennast ka naerma, sest tegelikult on öömaja meie jaoks reisi kõige vähemtähtsam osa, tahaks mööda saart tiirutada hoopis. Samas aga kui väikse lapsega ikka magada ei saa või muudmoodi nõme on, ei tule ka täit naudingut päevastest tegevustest.

0
0

Tahad, ma ajan asja veel segasemaks? Tulin nädal tagasi oma teiselt Tenerife reisilt. Alati reisime koos lastega, seekord 8, 3 ja 1,5 a. Kui tahta, et väike laps ka vette saaks, tasuks meie arvates mõelda basseinivariandile. Erakorteriga muidugi mitte eriti tõenäoline variant. Ranna miinus on suur ookeanilaine, mis pooleteisest tihti vette ei luba. Sageli süles või käeotsas, muidu lööb laine ta pikali ja võib valusalt soolast vett silma lüüa. Siis kisa taevani. Samas liivas mängimise võimalus jääb ikka (liivase ranna puhul). Rohelise lipuga sai lasta lapsel lainete piiril istudes mängida. Kollase lipu päevadel juhtusime randa õnneks siis, kui poiss kärus magas. Vette poleks teda siis küll lubanud. Võimalik, et eri randu läbi käies leiab ka varjatumaid, kus meie kogemus ei kehti. Üks, mida kindlalt soovitan enne reisi hankida, on selga katva tagaosaga nokamüts. Varjab päikese eest näo ja silmad (laps vaatab ju mängides sageli allapoole), samuti õlad ja suurema osa seljast.

0
0

Rentisin ka korteri Tenerifele. Plaan kohapeal viibida 20.12-01.01.2013. Viibime seal kolmekesi M36, N36 ja pisipoja 3a. Kui keegi eestlastest on samal ajal Playa De Las Americas ja hakkab igav,võib meiega õhendust võtta. Võime ka koos jõule ja aastavahetust vastu võtta.

0
0

Peame ka väikest plaani märtsis Tenerifele minna. Kui keegi sooviks kaasüürilist, võime suhelda. Meid on siis kolm - N, M ja 1,5a laps. Võtaks äkki siis midagi suuremat ja uhkemat :)

0
0

To Laks Kuidas seal aastavahetusel ilm on? Kas soe? Tänan!

0
0

Tenerife lõunaranniku rendikorterite küsimustes võite alati kirjutada [email protected] - kaasmaalastele teen soodustusi!

0
0

Ilma on sel aastal Tenerifel tavalisest soojem, mis talvesse puutub, siis vahe suvega , on enamuses ainult öiste temperatuuride osas. Samas, parima talvise kliimaga paigaks saarel , loetakse sugugi mitte Playa las Americase piirkonda, hoopis Los Gigantes on paik, kus maailmatu kôrged kaljuseinad, mis ookeaniäärt valvamas, külmad tuuled ja osad pilvedki kinni peavad. Kuna teemaks siin, olid konkreetselt rendikorterid, siis, muidugi, perega puhkajale, kes ehk ei igatse öiseid lôbustusi ja hullumeelset tempot, sobib Tenerife läänerannik ideaalselt ning, olgu ka öeldud, et korterite rendihinnad on ikkagi märgatavalt odavamad, samas, vaade ookeanile enamuses olemas, basseinid, kôik muu, mis mugava puhkuse juurde käib.

Keda hakkasid nüüd huvitama hinnad ja täpsem info korterite kohta Puerto Santiagos ja Los Giganteses, klôpsaku lingile http://gidtenerife.ru/ ja sealt leiab juba ilusaid pilte ning lisainfi.

Kirjutada vôib nii inglise kui ka eesti keeles, suusônalist infi saab otse Playa Arena vastast infoputkast - esmaspäevast reedeni lausa eesti keeles!

ôigeid valikuid ja mônusat puhkust soovides:

0
0

Vahepeal on korterite osas, asi edasi edenenud, on olemas ka eestikeelne koduleht, kogu meie poolt, Tenerife láänerannikul pakutava kohta, vaadake ja vótke ühendust, veel on talveks midagi ikka saada ka:

https://puhkustenerife.com/

Toredaid valikuid ja head puhkust soovides:

0
0

26.01-02.02 oleks pakkuda kolmetoalisest korterist ühte tuba Tenerife Playa de las Americase keskuses, suur rõdu, köök, elutuba. Osa reisiseltskonnast ei saa tulla seega jääb üks tuba vabaks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased