Rhodosel autorent

Lendame perega 24.mai Rhodosele. Soovin teada,kas auto peaks varakult netis ette broneerima,või saab kindlasti autot ka kohapeal võtta.Netis nägin enamustel deposiiditasu.Kas see on igal rendifirmal? Meie asukohaks seal on Lardos.

Tere,

Ei ole vaja midagi seal broneerida, autorendikaid on palju, käisin ise aprilli lõpus ja saadavus oli täitsa vaba, võta mida tahad. Olles pea kõik kreeka suuremad saared läbi käinud, pole keegi kunagi deposiiti küsinud, kui just ei võta Herz, Sixt või mõnest sellisest autorendist. Enda kindlustamiseks kui võõral maal pole sõidus nii kindel on võimalik 5-6 eur päev lisaks võtta 0 omavastustus.

1
0

Olime Rhodosel 2015 suvel, hotellis oli mitu kataloogi erinevatelt rendifirmadelt, valisime kataloogist auto ja näitasime administraatorile, too helistas sinna, mône aja pärast oli rendifirma esindaja hotellis, maksime rendihinna talle ja järgmine hommik oli auto hotelli ees ja kui rendiaeg läbi sai, jätsime auto hotelli ette ja võtmed administraatorile, väga mugav, linna peal oli samuti rendikohti palju, mingit tagatist ei pidanud maksma.

0
0

Aitäh Teile! Kui võimalik,pange siia lisaks soovitusi,millised kohad kindlasti Rhodosel ära nägema peaks. Oleme lastega(3 ja 8 a)

0
0

Meile meeldis kõige rohkem Lindos, Kamirose antiiklinn oli ka päris äge.

0
0

Mina rentisin hooaja lõpus (septembri lõpp) auto ette puhtalt sellepärast, et mul olid ainult lennupiletid ja autot oli kohe kiirelt lennujaamas vaja. Lennukas oli valikut küll ja küll. Kui enamasti rahvusvahelised rendifirmad oma autode läbisõite liiga suureks ei lase, siis saime 2 autot, millel läbisõit 40K ja peale. Aga ei olnud häda kedagi, liikusid kenasti edasi küll. Kui kavas mööda saart ringi tiirutada, siis minu arust selline väike- või keskklassi auto on paras. Ja kui pere peal, siis päris mikromootoriga isendit pole mõtet võtta. Sellega on tunne, et tõusudel tahab mootor tuppa tulla. Hooajal väga vihma vast ei juhtu sadama, aga muidu soovitaks rehvid rendi alguses üle vaadata. Ma avastasin alles mägedes vihmaga, et auto tikub maru lihtsalt kurvides libisema. Kehvad rehvid põhjuseks.

Sõitmisel oli abiks tavalise paberkaart ja aeg-ajalt offline Sygic äpp ning online Waze. Samas suuremad kohad leiab kenasti üles ka teeviitade järgi. Auto sai renditud www.autoeurope.com vahendusel.

0
0

Lindos - màe kùlgepidi ùles kulgev imekena linnake. Liblikate org - looduspark matkaradadega - seal tòepoolest ongi tuhanded liblikad su ùmber. Falirakis vàga vinge veepark.

0
0

Meie ka 24.05 perega Rhodosele :) Tahame ka auto rentida, kuid vaatame seda kohapealt, midagi ikka vast leiab. Mis hotellis peatute muidu?

0
0

Mul ka sama teema, et olen ostnud lennu Rhodosele ja broneerinud rendimaja lennujaamast üsna kaugele. Kas julgeb minna ilma eelbroneeringuta rendiautot lennujaamast otsima? (maandume hommikul kell 10 ja lastega) olen siiani pidanud kohalikke rendikaid kahtlaseks ja üldjuhul suurfirmadest eelbronniga võtnud, et pärast mingit mõlgijama vms ei oleks. praegu lubab 7päeva keksklassi pereautot ca 350-450 eur.. tundub üsna kallis.. tänan info või rendifirma soovituse eest ette!

0
0

Kusjuures kui just hilja ei jõua, siis alati olemas ka kohapeal ja need palju soodsamad. Tahtsime kodus bronnis ja hind jäi kallis, 10 päeva ligi 350€ + kindlustus. Kohapeal aga 180€.

0
0

Mai lõpus autodest puudust  pole ja Rhodosel saad ka 0 omavastutust võtta.  Kellele ema, kellele tütar..... Minu ainuke pettumus kõigist Kreekas käidud kordadest oli Liblikate org. Need lubatud ööliblikad Euplagia quadripunctaria rhodosensis nägid välja nagu määrdunud kapsaliblikad ja nende elupaik oli nagu meie paarikilomeetrine lepavõsa.Lõunamaades kus kevadest sügiseni vihma ei saja on juunis-juulis mäest alla voolav ojakene haruldus aga meiesugusel matsirahval polnud seal küll midagi vaadata, ainult piletiraha maksta.

0
0

Kuidas on Rhodose saarel 4G netiga ? st kas liigelda saab Google online mapsiga või peab GPS kaasa vedama?  tänan.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased