Rongipiletid Moskvasse

Teab keegi, kust leida infot Tallinn-Moskva rongide kohta, s.o. sõiduajad ja piletihinnad (kuna olen Tartust, siis Balti jaama kassasse ärge mind saatke kohe). Kas viisa on vajalik selleks, et sõita rongiga Moskvasse ja sealt kohe lennukile minna? Ehk mingisugune transiitviisa olemas.

Tänud ette.

0
0

Jah, viisat on vaja, ilmselt on kõige mõistlikum teha transiitviisa, küsi reisibüroodest.

0
0

Miks Tallinnasse ( 180 km) , kui ise elad Tartus. Vaata Tartu-Pihkva busse või lase ennast ise Koidula piiripunkti autoga toimetada. Pihkvas ostad pileti õhtusele väljuvale Moskva rongile ja sõidad kupees, platskaardis või istevagunis. Kupee tuleb kolm korda odavam, kui Tallinnast. Istevagunis sõidad poolmuidu. Olen niimoodi käinud mitmeid kordi ja lähen ka edaspidi.

0
0

Aitäh viimasele vastajale, see on tõesti hea mõte.

0
0

Tartlasele soovitan sõita kl 10.50 bussiga Pihkvasse, sealt läheb kell umbes kl. 18 rong Moskvasse (firmarong Pskov) ja on hommikul Moskvas. Tagasi tulla saab sama moodi, ainult siis on Pihkvas Tallinna bussile ümberistumiseks aega 40 minutit ja pilet tuleb osta bussijaama kassast. Rongi- ja bussijaam on Pihkvas kõrvuti vahe umbes 200 m, Üldiselt jõuab ilusasti, ei ole kallis ja pileteid on alati saadaval erinevatesse luksusastmetesse. Rongi koosseisus on ka restoranvagun,. Rong on puhas ja teenindus meeldiv. Kasutan seda korduvalt. Viimati käisin jaanuaris. Tagasi Tartus oled ka kell. 10.50 . Kui on täpsemat huvi võin ka hinnad ja sõiduplaanid saata

0
0

oleks ka huvi hindade kohta

0
0

Teadjad võiksid siinkohal tõesti ära mainida, palju neil Pihkva kaudu mines kulud on. Käisin ise juuni algul Tallinn-Moskva rongiga ja ostsin edasi-tagasi piletid kohe Balti jaama kassast ära. Minek istevagunis oli 531 krooni ja tulek neljases kupees 898 krooni (istevagunit polnudki selles koosseisus). Neljane kupee tähendas küll seda, et vähemalt nädala keskel müüdi igasse 2 piletit, ehk siis rong oli pooltühi.

0
0

Küsi 1182-st rongiinfo tel nr. See on tasuline, aga info põhjalik.

0
0

Viimasest postitusest on juba 3 aastat möödas. Olen ise Tartus ja vaja jõuda 2010 aasta kevadel õhtuse Moskva-Vladivostok lennuki peale. Millised oleks hetkel võimalikud variandid ja kas kellegil on ka kogemusi(2009 aastat pean rohkem silmas)?

0
0

Üks mu Tartus elav tuttav käis tänavu mais Moskvas rongiga. Ta läks Pihkva kaudu ja pilet oli suht koht odav olnud...1500 või vähem isegi platskaardi vagunis. Mingit konkreetset linki ma sulle kahjuks anda ei oska, aga vähemalt teadmisega, et Pihkvast rongid Moskvasse lähevad, saad uurimist edasi jätkata. Mõni Tartu reisibüroo ehk oskab aidata.

0
0

Pihkva kaudu läks õhtul mitu rongi. Üks kallim, teine odavam (ei sõitnud kõigil päevadel). Pihkvast ostes pilet odavam, Eestist ette ostes kallim. Eestist ostetud platskaart pea samas hinnas sealt ostetud kupeega.

0
0

Rongide info ja osaline piletite müük siin http://www.poezda.net/en/index

0
0

www.rzd.ru - ametlik kodulehekülg. Sõiduplaanid, hinnad ja pileti ostu võimalused (väidetavalt pidavat toimima ka välismaise krediitkaardiga). Soovituslik vene keele oskus, kuigi osa infost saab ka inglise keeles kätte.

0
0

Rongipiletid Moskvasse - tutu.travel

1
1

Kui päris aus olla, siis ma ei tea, miks pea 10 aastat vana teemat välja kaevata, aga vaatasin huvi pärast järgi ja platskaardi pilet Pihkvast Moskvasse oli ca 35€ ning istudes ca 17€. Ei ole täheldanud, et lennupiletid sellest odavamad oleksid.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased