Rooma lennujaamast kesklinna

Tere!

Lennuk Tallinnast Rooma CIA lennujaama jõuab kohale u kell 23. Kas kellelgi on kogemust kuidas saada, sel ajal kesklinna. Kas on nii hilja ka mõni ühistranspordi võimalus või ainult takso?

1
2

Viimane Terravisioni buss Ciampinost kesklinna läheb kl 23:40, sellele peaks jõudma küll: https://www.terravision.eu/.

Ja kui sellele ei jõua, siis takso pole ka üle mõistuse kallis, 31€: https://www.adr.it/web/aeroporti-di-roma-en/pax-cia-taxi

2
0

Tegelikult võib see takso olla kallim, kui lennukipilet (Ryanairi puhul)

1
0

Ja kas oled kindel, et Ryanaii lennuk ikka jõuab 23.oo kohale? Kui viimane buss 23.40, siis küll kahtlane. Pole kunagi Ryaniga Roomasse õigel ajal jõudnud...

Aga loodetavasti on ka teistsuguseid arvamusi !

0
0

Lennujaama lähedal alla 1 km ja alla 100€ on ka hommikusöögiga hotelle.

0
0

Mina jõudsin sellele 23.40 bussile väga hästi. Lennuk maandub 22.55 ja 40 min hilinemine oleks ikka päris erandlik. Ryanair on minu Itaalia lendudel vaid korra 15 min hilinenud, viimati jõudis päevane lend lausa 20 min varem.

Päris välistatud pole muidugi miski, aga õnneks pole see ka mingi pärapõrgu, vaid suurlinn, st takso ikka liigub.

0
0

Mina paar kuud tagasi läksin selle lennuga ja lennu hilinemise tõttu ei jõudnud bussile. Lennujaamast taksoga kesklinna oli 60€ kaubelda ei saanud, ütles et öösel on teine tariif. Proovisime ennem bolti vms taksot tellida aga kolm juhti canceldasid ja me ei viitsinud öösel rohkem jamada

0
0

Seal valitseb taksomaffia . Alla 50€ linna ei saa öisel ajal.

Otsi kedagi kes tahaks sõitu jagada.

2
0

Mina olen Ciampinosse tellinud ItTaxi äpiga takso, auto jäi ca 30-50 meetrit eemale bussipeatusesse või mis iganes seal on, juht andis teada, et tuleks sinna tulla. Ma ei mäleta, mis seal ümber veel oli, aga ehk tasub ka Bolti ja teisi äppe tellida mõne naabermaja aadressil, mitte päris lennujaama.

0
0

Kui Roomas oleks Bolt, oleks väga-väga hästi.

0
0

Mina alati kasutan Roomas carsharing teenused (sarnane meie bolr drivega)

Viimane kord läks mulle maksma sõit linnas Ciampinosse 22EUR.

https://www.share-now.com/AT/en/registration/personal-data/?pc=MGM-V4ER-X5N8-YBH7-F8MB

selle koodiga saate veel 10EUR kasutamiseks

3
0

Ma jõuan Rooma 23.25 seega uuriksin, et kas see ka muidu täitsa toimib?

Kas selline asi eksisteerib ka? :) https://tambus.openmove.com/?routeId=1

0
0

Üks võimalus on lihtalt taksopeatuses vaadata ringi ja küsida teise paari käest, kas jagame taksot, kulud pooleks :)
Mul vedas aga nii, et kuna ma ei olnud nõus täissummat maksma, siis taksojuht ise leidis teise kliendi - üksiku naisterahva, kes ei soovinud ka üksi sõita, seega saime kõik koos turvalisemalt linna.

1
0

Seda, kas mingi transport Roomas reaalselt toimib, saab ka oma kodust mugavalt kontrollida. Avad Google Mapsi, trükid sinna marsruudi alguse ja sihtkoha ning soovitud kellaaja- ja näitab. Katsetasin seda ise ennem Rooma reisi nüüd paar nädalat tagasi ja samuti reisi ajal iga päev mitmeid kordi- toimis väga hästi.

Viimaste aastate reiside puhul on mul Google Mapsiga ainus negatiivne kogemus Malta saarelt, kus äpp näitas ka selliseid bussiliine, mis olid teetööde tõttu minu lähimast peatusest tegelikult ümbersuunatud.

2
0

Ka Google Maps ei anna Roomas 100% garantiid. Mul on kogemus 2019. aasta kevadest, kus varahommikul oli vaja Termini raudteejaamast FCO lennujaama minna, aga rong nii vara veel ei käinud. Ostsin veebis bussile pileti, aga mida ei tulnud oli buss. Helistasin infotelefonile, tulemuseta, mingit infot ka peatuses ei olnud, veebilehel samuti mitte. Lõpuks tuli takso võtta. Hiljem selgus et bussijuhtide äkkstreik oli, vastav info jõudis nende veebilehele aga alles pärastlõunaks... ehk siis Maps on hea ja mugav, aga ole valmis ootamatusteks

1
0

Termini raudteejaama juurest ÕIGE lennujaamabussi peatuse leidmine on ikka ka paras kunst...

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased