Ryanairi check-in

Tegin edasi-tagasi reisile Riia- Bristol - Riia scheck-in ainult ühele otsale. Riia- Bristol ja nüüd ta ei lase teisele teha enam. Kas kellelgi on kogemusi, kas pean nüüd uuesti Check-in-i Bristolist tagasi tulles uuesti maksma? Kohe ei printinud ka pardakaarti välja ja nüüd ei lase ka enam. Kas selle eest pean ka nüüd juurde maksma? Pagasile pole ka kohti. Kas nüüd tuleb reisile vastavalt40 +10 +30+40 naela juurde? Marka

Hiljem ka uurime Ryanairist, aga praegu küsiks siit. Võib olla oli kellegil selline olukord. Kuna ise ei oska inglise keelt, siis tegi minu eest Check-in online sõbranna oma kodus. Kui tulid minu maili peale Boardingpass siis nägin, et lapse sünnipäev oli vale. Laps sündis 4 kuupäeval, aga kirjas on 24, muu kõik õige. Kas saab seda kuidagi iseseisvalt ja tasuta muuta? Kui ei saa muuta on see suureks probleemiks lennukile pääsmiseks?

Veelkord Ryanair

Plaanis 29.aprill lennata esimest korda Ryanairiga Barccelonasse. Lugesin küll siin mitmeid teemasid,kuid täpset vastust pole saanud: Kuidas käib check-in Ryanairiga? Kas seda peab tegema onlines ja kui palju see maksab? Kas see on tõsi, et lennuk võib kuni 2 tundi varem õhku tõusta? Nii et kui kaua aega varem peab olema lennujaamas? Ja kas on veel midagi, mida peaks teadma Ryanairiga reisides? Oleksin vastuste eest väga tänulik :)

Korduvalt läbi käidud teemad ja kõigele leiab vastuse nii siit kui ka RA enda lehelt. Check in soovitavalt internetis. Saad teha 15 päeva kuni 4 h enne lendu. Selle tulemusena saad pileti, mille välja trükid ja kaasa võtad. Lennujaamas lähed otse turvakontrolli. Maksab see reeglina 6 €, mida näed sisaldumas pileti hinnas.

Üldiselt piisab, kui tunni enne kohal oled. Valdaval juhul avatakse värav pool h enne lendu ja tund enne lendu antakse teada värava number, et sa teaksid, kuhu ennast järjekorda sättida.

Teadma peaks pagasi kohta – tasuta saab kaasa võtta 10 kg kaaluva käsipagasi, millel on ka suurusepiirangud.

PS, ryanair otselende Tallinnast Barcelonase ei tee, tuleb arvestada ka transfeeriga Girona-Barcelona-Girona. Kasuta otsingut – RA kõik veidrused on siin korduvalt läbi käidud.

Check in Ryanairiga Bremenisse

Tahaksin osta internetist 4-päevast edasi-tagasi reisi Bremenisse, enam-vähem kõik on arusaadav, sh et tagasireisi chek in-i saab teha 14 päeva kuni 4 tundi enne reisi. Kuid kas ühe otsa lend peab olema tehtud või saab juba kodus enne reisi algust ka tagasi chek in-i välja printida? Eelmine reis oli Easyjetiga, seal oli kodulehel kõik palju paremini lahti kirjutatud. Ette tänades abi eest, üks eakas vanaema

Mõlemad check-in-id võid korraga ära teha.

Ryanair'i online check- in

Selline võib- olla rumal küsimus, aga lendasin viimati üle poole aasta tagasi ja nüüd läheb jälle lendamiseks. Küsimus siis neile, kes hiljuti online check- in'i teinud. Mind ajas veidi segadusse, et praegu pakub leht ainukese reisidokumendina passi, varem olid rippmenüüs esindatud nii ID- kaart kui pass. Loomulikult valisin alati ID- kaardi, sest seda on hea mugav rahakoti vahel kaasas kanda. Ryanair'i koduakalt teema kohta lugedes sain teada, et nad aktsepteerivad reisidokumendina nii passi kui ID- kaarti. Mul on nüüd segadus, et kas ‘pass’ on seal lihtsalt isikuttõendava dokumendi tähenduses ja sobib ka ID- kaart või peab see tõesti olema just pass?

Ka plaanis kohe-kohe ryanairiga lennata ja tekkisid veel mõned küsimused:

  • kas pehme (seljakott) võib ületada käsipagasi mõõtusid ühelt küljelt - kui ta tervikuna on võimalik sinna kasti ära pressida?

  • kas tln lennujaama peaks ka 2h varem minema ryanairiga lendamise puhul või oleks näiteks 1,5 täitsa piisav aeg?

  • kas lennukis pistikupesasid on?

Kui Ryanis riigiks Eesti valid, siis tekib ka ID-kaardi variant juurde.

Minul on olnud pehme kott suurem, kui lubatud. Pole probleemi tekkinud, peaasi, et mahub raamidesse st kott ei olnud täis topitud asju.

Kui sa esimeste hulgas ei taha lennukisse pääseda siis on ka 1,5 piisav aeg. Tasub muidugi visata pilk peale lennuplaanile, kui samal ajal läheb mitu lendu siis võib turvakontrollis aega minna rohkem kui tavaliselt.

Check-in

Nimelt sõidan pakettreisile. Lennufirmaks on Ryanair. Kodulehel on kirjas, et check-in lõpeb 4 h enne väljumist. Mis see tähendab? Et kas ma pean 4h enne reisi olema lennujaamas ja ära tegema check-ini? Või check-in teeb hoopis minu reisikorraldaja??

edah 23. veebr. 2012 21:37

Vastuse peaksid saama reisikorraldajalt, aga lihtsalt huvi pärast, milline reisikorraldaja müüb pakettreise, kus lennufirmaks on Ryan?

Mina täpselt ei tea, kuidas pakettreisiga on, aga vähemalt 4 tundi enne lennu väljumist peaks olema check-in tehtud netis. Lennujaamas chekkimine on Ryanairil väga tasuline.

Ryanil ei ole midagi viga :) Võibolla olen mina mõistest pakettreis valesti aru saanud, sellepärast tekkis küsimus.

No sellesmõttes on tegu ikkagi individuaalreisiga. Aga sellesmõttes pakettreis, et hinna sees lennud, hotell jne :) Või mis sa arvasid selle kohta?

Ma mõtlesin, et pakettreis on see, mille reisibüroo kokku paneb. Kui organiseerid oma reisi ise, siis on kindel, et lennule registreerimine tuleb teha netis, ja need paberid prindid välja ja need ongi sinu pardakaartid ja nendega saad ka oma pagasi ära anda. Kui pole enne chekitud netis, siis lennujaamas maksad kõvasti juurde. Ja kui on nt ümberistumisi, maksad iga lennukile m,ineku eest.

Ok, leidsin vastuse oma küsimusele mis tekkis siit: http://www.hkhk.edu.ee/reisikorraldus/pakettreis.html Igatahes head reisi!

Reisi hinna sees ongi kõik juba. Ei pea eraldi lennujaamades juurde maksma. Aga see vist tähendabki seda, et reisibüroo teeb ise kõik, et ei pea ise enam enne reisi check-in teema?

Aga miks Sa ei küsi seda reisibüroo enda käest?

Mõtlesin, et küsin ennem siit, ei taha väga totakat muljet jätta endast, kuna täitsa esimest korda lähen sellisele reisile :)