Sadamast Helsingi lennujaama

Vaja jõuda kolmapäeval kella kuueks hiljemalt Vantaa lennujaama. Kas keegi soovitaks parima võimaluse? Laev on veel valimata, kuid milline on kiireim võimalus jõuda sadamast lennujaama?

1
2

Mina läksin lennujaamast kesklinna rongiga ja rongijaamast jalutasin sadamasse (suvel), aga peaks trammiga ka saama. Minule tundus see kõige parem variant ja ilmselt toimib mõlemal suunal sama hästi.

0
0

Sadamast saab trammiga Helsingi pearaudteejaama ja sealt saab, kas bussi või rongiga Vantaa lennujaama. Lisainfot leiab siit: http://www.finavia.fi/en/helsinki-airport/to-and-from/train-buses-and-taxis/

0
0

Ajaliselt peaks kõige paremini sobima Tallinki laev mis jõuab Helsingisse 15.30. Siis tramm+ rong, kokku peaks see võtma aega c 1 tund. Kiirem ja kindlam( ja kallim)on muidugi takso variant. Ise pean olema ka lennujaamas kell 18 aga ostsin laevapiletid laevale mis jõuab Helsingisse 12.30. Igaksjuhuks.

0
0

Kas ma saan kahe tunni piletiga sõita nii trammis kui rongis? Kus ma selle pileti osta saan? Küsimus veel, kas Vantaa lennujaamas on võimalik saapad pakihoidu jätta, et mitte neid kohvris kaasas vedada kaks nädalat?

0
0

Pead ostma seutulippu( 2 tundi oli 7. 70€, peaks saama osta piletiautomaadist kui ka trammist, täpselt ei tea) sellega saad sõita nii trammis kui rongis. Pakihoid on lennujaamas 5€ 24 tundi. Kaheks nädalaks päris kirves hind...

1
0

Vikingi sadamst nr 4 tramm, Tallinki sadamast nr 9 trammiga Rautatieasemale. Seutulippu saad osta piletikioskist trammipeatuses üldiselt. Kui raudteejaama kauaks passima jääda ei kavatse siis saad selle seutulippuga sõita lennujaama välja. Infot saad küsida ka rongijaamast kohapealt, milliselt rajalt rong väljub kui ise nt aru ei saa. Rongid sõidavad väga tiheda graafiku alusel.

1
0

Tänud kõigile, guugeldasin ja rongiaegu ja väljasõidu teed vast leidsin. Loodan, et leiame ka rongi. Pakihoid on ikka tõesti kirves. Jama sellega.

0
0

P ja i rong läheb raudtee jaamast otse lennujaama, rong mis sõidab läbi tikkurila on kiirem umbes 28 min läbi huopalahti minev umbes 5 min aeglasem, kui väga julge oled võid jänest ka sõita väga rongis kontrolli pole, pileti müüja ei tule iga ühe juurde nagu eestis piletit müüma,.muidu seutu lippu 5,50

2
3

Tere.

Saan aru et transpordikulu sadamast lennujaama kokku 7,70 või siis ikka 5,50?

0
0

Veidi offtopic aga marurahuliku soovitus sõita jänest on omaette tase. Säästa paar eurot Helsinki linnatranspordis kui oled varasemalt ostnud (mitu)sada euri maksnud lennukipileti ja lähed lennujaama -- aga eks igaüks mõtle omaenese (rikutuse) tasemel....

6
0

"marko64"

Veidi hilinenud vastus :) Aga ehk kulub kellelegi ära.

Helsinkist Vantaa lennujaama pääsemiseks (ja ka vastupidi) on vaja osta "seutulippu". Kehtib Helsinkis nii trammis, bussis kui ka Vantaa rongis (I ja P).

Seutulippu kehtivusaeg on 80 minutit (teatud busse kasutades on kehtivusaeg 20 minutit pikem - 201, 506, 552, 553, 553K, 554, 561, 603, 701, 702 ja 704).

Piletile on trükitud selle kehtivuse lõpu kellaaeg. Kuni selle hetkeni võid veel siseneda järgmisesse ühissõidukisse ja sõita kuni sihtpunktini ka siis kui pileti kehtivus lõpeb enne kohale jõudmist. "Lipuilla voi niiden voimassaoloaikana vaihtaa liikennevälineestä toiseen. Liikennevälineeseen saa nousta voimassaoloaikana ja jatkaa perille asti, vaikka lippuun merkitty voimassaoloaika päättyisi matkan aikana. Lipun voimassaoloajan ei siis tarvitse jatkua matkan loppuun asti vaan riittää, että lippu on voimassa kyytiin noustessa."

"Seutulippu" hinnad (01.01.2018 hinnakirja järgi):

4.20 EUR (HSL Mobileticket äpist ostetuna) *

5.00 EUR (Piletiautomaadist ostetuna) **

5.00 EUR (HSL piletimüügipunktist või R-Kioskist ostetuna) ***

5.50 EUR (Ühissõidukist ostetuna)

  • Äpis saad valida pileti algusajaks kas "Koheselt" või ka sinule sobiva hilisema algusaja.

** Piletiautomaadist soetatud pilet kehtib mujalt ostetud piletitega võrreldes 10 minutit kauem. Kehtivuse lõpu aeg on märgitud piletil.

*** HSL piletimüügipunktist või R-Kioskist ostetud pilet aktiveerub alles peale ühissõidukis aktiveerimist/valideerimist. On tungivalt soovitav seda mitte unustada teha kohe sõidukisse sisenemisel, muidu ei ole pilet kehtiv.

Nüüd peaks küll puust ja üsna punane olema :D Ise kasutan äppi. Kiire, lihtne, mugav ja ka odavam.

2
0

E.T. aitäh põhjaliku ülevaate ees. endal ka varsti minek laevaga ja siis lend Vantaast. tõmbasin selle äppi a paar küsimust tekkis. kas selle äppiga saan ainult endale pileti osta või on seal mingi grupipileti variant ka (meid kokku 5 täiskasvanut) või kas saan oma telefoniga kõigile oma reisikaaslastele siis kuidagi eraldi ostes ka piletid osta? esmasel vaatusel tundub nagu saaksin aint endale pileti osta,

0
0

Mul endal ei ole vaja olnud korraga mitut piletit osta aga paistab, et äpis tõesti seda võimalust ei ole. Kas laseb osta järjest mitme maksega ka mitu piletit, mille kehtivusajad kattuvad? Tunnistan, et pole proovinud. Teine võimalus, et kogu grupp tõmbab tasuta HSL äpi ja igaüks ise maksab oma kaardiga. Midagi keerulist selles ju vist ei ole.

0
0

äpp ise lihtne ja loogiline jah aga lihtsalt kõigil vist pole krediitkaarti minu teada ja kuna ma olen meie grupi nö "reisikorraldaja" siis kõigil oleks lihtsam kui ma ka selle asja saaksin ära korraldatud. a no küll saame hakkama :)

0
0

Mine vanade saabastega ja viska minema... :) Tagasi tossudes elab üle või minegi kohe kergemate jalanõudega...õues eniveis eriti ei passi kuskil ju..

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased