San Diego ümbrus

Sooviks häid vihjeid huvitavate vaatamisväärsuste kohta San Diego ümbruses, u 500km raadiuses. Või mida huvitavat seal üldse teha juulikuus, kui konverentsist jääb paar päeva vaba aega.

Rentisin auto ja käisin Las Vegases, Hooveri tammil ja Grand Canyonis. Seda kõike 40 tunniga ja super kiireks ei läinudki. Soovitan minna ka Mehhikosse(minek väga lihtne, tulek veidi ajakulukam) või vähemalt piirile, kus on suured "factory outletid".

0
0

Loodusehuvilisele soovitan omapäraste pinnavormidega Joshua Tree ja Anza-Borrego rahvusparke. Seda siiski mitte südasuvel! Veinihuviline võiks külastada Temecula orgu - kena loodus, ilusad linnakesed, hea vein. Mina isiklikult Mehhiko piiriäärseid "outlete" ei soovita kui just sinna kanti asja pole. Vähe kauplusi ja väga väike valik võrreldes mõne teise kohaga.

0
0

La Jolla Beach avaldas muljet oma lainete ja hüljestega, muidu ka ilus koht. Soovitan ka sisse põigata Mehhikosse ja sõita mööda rannajoont edasi. Tijuanas pole midagi teha, aga edasi tuleb imeilus looklev tee, kus ühelpool mäed ja teisel pool ookean.

0
0

Soovitan samuti marsruuti Las Vegas,Hooveri tamm,Grand Canyon. Rendiautoga Mehhikosse ilmselt ei pääse,aga kes tahab piiril erilise tähelepanu osaliseks saada ja paariks päevaks üle piiri hüpata-andku minna!San Diegos on veel kuulus koerte rand ja korralik loomaaed.

0
0

Meie käisime rendiautoga ka Mehhikos, mingit probleemi polnud.

0
0

Hollywood. Death Valley. Paar päeva on ikkagi vähe muidugi - käid loomaaias(mis polnudki nii vägev) ja ntx LAs.

0
0

Uuendan teemat, ehk soovib kegi veel midagi lisada ;)

0
0

Tere! Tekkis küsimus San Diego loomaaia kohta.Kuna see asub nii suurel maa alal,siis seal lihtsalt jalutamine ei tule vist kõne alla? Lisaks sissepääsupiletile peab siis ostma erinevad safarid,mis kokkuvõttes läheb maksma hunniku raha.Kõige odavam variant tuli vist 192$ inimese kohta? Või on ikka võimalik ainult sissepääsupiletiga(42$) kõike näha?

0
0

San Diego loomaaed pole sugugi nii suur, et mõne tunniga läbi käia ei jõuaks. Safari on hoopis teine asi ja selle kohta rääkida ei oska, sest seda ei külastanud.

0
0

Just, San Diego loomaaia peale kulub väga aeglaselt kulgedes ja kõiki loomi pildistades max pool päeva. Safari asub hoopis teises kohas (LA poole välja sõites) ja on hoopis teine asi. Safaril ei käinud, seega ei oska ka miskit öelda.

0
0

mul reedel (8.06) minek San Diegosse. 1 nädal tööga seotud konverentsi ja siis 25ndal tulen tagasi.

500km raadius on päris suur ala. ausalt öeldes kõik taandub huvideni. kui oled matka/foto huviline (nagu mina), siis vast kõige paremad kohad oleksid San Jacinto ja San Gorgonio Wilderness mägialad. Väga kenad, hästi ligipääsetavad ja üsna ligidal SD-st (paarsada km). La Jolla rannaäärne kant on ka muidugi väga ilus, aga elu on seal üsna kallis (hotellid/söök/meelelahutus), sest on enamajaolt USA rikkama kontingendi elukohaks.

võibolla olekski selline ringike: SD->San Jacinto->San Gorgonio->Sequoia Rahvuspark->Monterrey->CA Hw-1 mööda alla SD-sse tagasi. Väga pikk pole, aga samas nii nädal või veidi enamaga ilusti tehtav ilma, et peaks väga orav rattas olema. Selle ringi peal on nii ilusaid vaatamisväärsusi, kultuuripaiku, loodust (äkki jaksate näiteks monterrey lahel vaalu vaatamas käia, kui aeg selleks sobib) kui ka shopping keskusi (näiteks Cabazoni outleti keskus ja tagasiteel Calsbadis on suur outleti keskus ka).

Kuna ma väga kultuurivärke (muuseumid, arhitektuur) ei otsi, siis selles abi minust pole.

Minu ring on veidi suurem:> SD -> Palm Springs (San Jacinto tippu tahaks minnna) -> San Gorgonio -> risti üle Sequoia metsa läbi Shermani mägitee -> Seqoia rahvuspark -> Yosemite (meil on ööbimisega wilderness permit reserveeritud ja teeme 2-ööbimisega matka, et HalfDome ja Clouds Restil ära käia) -> üle Tioga mägitee tagasi -> Bodie -> Mammoth Lakes -> Las Vegas (sealt on ka tagasilend).

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased