Seinakontaktid Lõuna Aafrika Vabariigis

.

http://www.oomipood.ee/

Ise ostsin mõne kuu eest adapteri (kui seda ikka nimetatakse nii), millel on kõikvõimalikud erinevad lahendused võimalik välja timmida (Aasia, US, UK jne.). Täpset hinda ei mäleta, alla 20euri jäi või sinna kanti. L-Ameerikas testitud - töötas.

0
0
0
0

Nagu eelnevalt Thekla viitas, siis üleminekud saadaval Oomipoes.

0
0

Mina ei kasutanud mingit pingemuundurit Durbani hotellis.

0
0

LAV-is ei ole vaja pingemuundurit, kuid see oli esimene riik, kus mul reisimise jaoks ostetud üleminekud kasutuks osutusid. Korralikes hotellides on üldiselt ka eurooplastele sobivad augud, aga mujal läheb üsna reeglina vaja kolme pulgaga (millest üks on pikem) pistikut. Õnneks on see vähemalt suuremates linnades kenasti saadaval.

0
0

Lähed suvalisse elektripoodi, ütled -ma otsin...- nemad ütlevad ahah ja ulatavad adapteri. Mul on tavaliselt üllatuste vältimiseks kaasas väike kruvikas ja kisun pistikupesad lahti, a see tüütab

0
0

Reis tehtud ja soovi korral annan poole hinnaga ära (ostsin Oomipoest 16 € -ga) https://www.oomipood.ee/product/skr1500202_travel_adapter_combo_world_to_south_africa_earthed_skross?q=lõuna%20aafrika%20adapter Korralikes hotellides olid sobivad kontaktid olemas ja adapterit polnud vaja.

0
0

Astu LAVis suvalisse supermarketisse sisse, mine elektritarvete letti ja seal olemas, maksab meie rahas äkki 2-3€

0
0

Küprosel on ka 3  otsaga pistikud ja üleminekuid saab osta seal pea igaltpoolt .Hinnad algasid 1.95 eur.

0
1

Ostsin LAVi jõudes kohe lennujaamast. Aga müüdi ka kohapeal igas poes 10x odavamalt. 

0
0

Vaatasin huvi pärast, kas on netis ka hinnad olemas ja Pick n Pay kodukal täiesti online shoping olemas ja ega ma palju puusse ei hinnaga, hind siis R30 st c 2€ pistik.Nagu keegi siin eelpool ka mainis, siis enamus kohtadest kus ma LAVis viibinud olen on olemas mingit laadi euro otsad, ilmselt ka sellest, et mingit moodi on nendeni jõudnud ka euro ühendused.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased