Viimased kommentaarid

aga kas keegi on Flight Value Voucherit saanud/osanud uuesti bookimisel kasutada?

Roomas olid osade apteekide ees väikesed valged telgid, kus sai antigeeni testi teha. (Frankfurt airport nõudis). Elav järjekord, või õigemini, järjekorda praktiliselt polnudki. 20EUR, pulk ninna, 5min ja sertifikaat käes.  Muretsemist oli rohkem kui asi väärt.

Ostsin LAVi jõudes kohe lennujaamast. Aga müüdi ka kohapeal igas poes 10x odavamalt. 

Põnev. Kuidas kulgeb? Olen samas reisist unistanud/siiani vaikselt mõtlen. Seda venemaa ja hiina osa ei tahaks väga talve peale jätta, muul ajal pole jälle aasias parim. Oktoobris minek tundub  selles valguses mõistlik.  Miks läbi vladivastoki, mitte mongoolia?

Soovitan neid:

Eastin Hotel Makkasan Bangkok Bangkok Palace

Hea lennujaamast rongiga minna. asuvad tsentrumis

Bilkay

Ranna lähedal. Hind okei.

PhiPhil tasub veidi kauem olla. Seal on kohati ka reaalselt sinine vesi vesi ja kuigi turistide massiiv on kõik ära killinud. Tasub minna, üles viewpoini, võtta trip merele/sukelduma/teisele saarele. Ja õhtul peole ka!

Krabil pole 4 ööd midagi teha. Üks päev käid vb kayakiga Railayl ja ongi kõik. Krabi enda rand on kole. Linnas pole ka suurt vaadata.

Lanta: Seaperl on koht, mida soovitan! Bungalod kohe ranna ääres (20-70m) ja mõnus söögikoht ka otse rannal. Isegi kõrghooajal(veebruar) saime ilma ette bronnimata omale bungalow. Hind on fain. Selle koha peal on rand mõõna suhtes ka fain. Saab ka õhtu poole ujuda jms. Lased sadamast tuktuki vennal ära visata, kui laevapiletite hinnas seda transfeeri pole. Tagasi minnes on küll. et korjatakse majutusest peale. Lantal võta roller ja sõida saare lõuna ossa (rahvuspark/keti otsas elevandid ja "kosk")