Seks kohalikega reisil

Kas ja kui tihti on ette tulnud reisil seksimist kohalikega ?

Pole paraku üldse vastavat tegevust seni harrastanud. Kuigi pakkumisi on tõepoolest ette tulnud, enam-jaolt siiski olukordades, kus reisisime ainult naistest koosneva seltskonnaga. Kõige pakkumisterohkem oli kindlasti Diani beach Keenias. Rentisime väikese villa ookeani ääres ja iga päev, terve päev liikus rannas hulganisti "sõpruse" pakkujaid. Õnneks ei olnud ookean sel ajal eriti ujutav ja nii me veetsime enamuse oma ajast basseini ääres, sest rannas jalutades sai põnevaid pakkumisi vaata et iga 5 meetri tagant. Kuivõrd kohalikel rannapoistel oli aga keelatud villa territooriumile tulla ja seda tagasi 24h rannas valvanud turvamees, sai iga kord terrassile tulles vaadelda põnevat näitemängu. Küll tehti all rannas meie tähelepanu võitmiseks kätekõverdusi, hundirattaid, saltosid ja mida kõike muud.

Indias sõbrannaga kahekesi reisides saime siira imestuse osaliseks. Meie rikšajuht ei suutnud uskuda, et olles 2 nädalat reisil ilma meeskaaslasteta suudame tema pakkumisele "ei" öelda. Et noh kuidas nii, kuidas üldse saab nii olla, et 2 nädalat ja ilma, et kas midagi on ikka väga valesti?

Reisin varsti nädalaks Eestisse, võib juhtuda, et tuleb ette mõni randevuu kohalikuga- või see ei loe?:)

Tip, India traditsioonilise arusaama järgi on naise teatavasti kiimane olend, keda juhivad instinktid ja sugutung. Järelevalveta naine tormab esimese ettejuhtuva mehega nahistama, isegi kui too on ürgvana või vigane. Peremeheta naine on üldiselt ka kõigile saadaval. Rikšajuht ilmselt mõistatas, kas olete äkki salamehed :)

...kas kohalikud on need kes parasjagu kohal on? :D?

On küll ette tulnud :), aga...mis see küsimuse mõte on?

Või on mõni järjekordne "kirjanik" kes kogub süžeed :D. Saame kõik raamatu sisse ;)

On olnud juhtumeid nii kohalikega ja mitte ainult ehk siis sisserännanutega)))) ei välista ka tänast õhtut või òöd )))

Ikka tuleb, see tegevus kuulub ju suisa reisimise juurde - saab lähema kontakti kohalikega, õpib tundma nende kultuuri, kombeid ja tavasid jms. Mul naine küll nii ei arva, aga eks see olegi väga individuaalne. Mõnele meeldib jälle veidi distantsi hoida ja mitte väga kohalikku massi sulanduda.

PitsaKutt,kui sa ei saagi siit foorumist rahuldavat vastust,ära põe. Peaasi, et käed terved. Nagu ütles filmis "Briljantkäsi" üks hea näitleja-"BEREGI RUKU,SENJA".

Hoia kõva,pitsakutt,küll õnn naeratab sullegi.

Aga, pitsakutt on vist reisile läinud :D...uudishimu tapab