Senegali reisiinfot

Silma jäid väga soodsad lennupiletid Kesk-Euroopast Senegali (nt lihavõtete paiku, mis Euroopas tipphooaeg, saaks Senegali 250 euroga). Kaalun reisimist. Tundub, et vaadata on seal küll ja veel. Reisiaeg oleks kahjuks üsna piiratud - puhkust küll jagub, aga siiski on see piiratud arv päevi :) Seega igale pole kindlasti ei jõua ja tuleb keskenduda ainult üksikutele paikadele.

Oleksin tänulik, kui Senegali külastanud tripikad jagaks infot, mis paigad kõige huvitavamad tundusid. Meile meeldib eelkõige ajalugu ja erinevad kivihunnikud, ajaloolised mälestised, ilusad looduspaigad. Linnamelust, šoppamisest ja rannast ei hooli - kuigi muidugi korraks tahaks ikka varvast ookeani kasta.

Lisaks, mis oleks hea liikumisviis Senegalis? Saan aru, et vahemaad on küllalt pikad ja läbimiseks kulub rohkem aega. Kas mõistlik oleks auto rentimine koos juhiga või saab ka ühistranspordiga hakkama? (jäi silma, et liiguvad 7-kohalised marsad).

Igasuguse info eest tänulik!

Said just ostetud lennupiletid Gambiasse ja hea meelega vaataks pôhjalikumalt ka naaberriigi ûle. Paraku polegi Tripis infot Senegali kohta, va siis môned käigud Gambiast... vôi ei osanud ma otsida? :)Kindlasti on keegi seal ka veidi pikemalt ringi vaadanud :). Kuna mul on ûhest Aafrika moslemiriigist VÄÄGA halvad kogemused-mälestused, siis enne teise sellisesse tormamist ikka veidi uuriks maad. Ehk siis - andke palun teada kas ja kuidas tasuks sinna minna, kuivôrd turvaline vôi siis mitte, kuidas piiriûletused, raha jmt kasulikku. Mina tänan!

0
0

Ma olen kaalunud Dakari külastamist Capo Verdelt. Kas kõlab mõistlikult?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased