trip-krainetrip-ukraine-dark
Sindbad Club Aqua ****

Tulles vastu tuhandetele soovidele! Sindbadist siis üldiselt … Ise olin Sindbad Club Aquas. Mereäärne on Beachi hotell. Club ja Resort jäävad teiselepoole teed. Hotellil koos 2 teise hotelliga suur territoorium ringijalutada, basseinid jne., veepark ka hinnas.Üldine mulje üldkasutatavatest ruumidest täitsa meeldiv, toad vahest natuke tagasihoidlikumad. All- toitlustus toimib, s.t. kohalikud kanged joogid- dzinnid, viski, konjak, viin- vala sisse palju jõuad (iseteenindus). Sama lugu veini ja õllega. Kuna Sindbad koosneb 3-st hotellist, siis võid peaaegu kõikides restoranides söömas käia, vaheldust natuke rohkem, tõsi menüü suht sarnane. Söögid täitsa head ja valikut ka omajagu. Rand 500m, normaalne liivarand, kalu-koralle ei ole. Rannas ka baar -kui all-pakett, siis alkohol-jäätised n.ö. tasuta olemas. Hotell asub nn äri-jalutustänava ääres, s.t. kauplused kohe sealsamas (s.h. ka fix. hindadega). Sakkalasse taksoga maksimum 10 naela, jala minnes 5 km jalutada. Tubadest, ise olin odavamas- promo variandis. Lihtne-tagasihoidlik sisu, ei midagi luksuslikku, ruumi küllaga, suht puhas, seif vastuvõtus (tasuta), teest piisavalt eemal s.t.linnakära sisse ei kosta. Tubadevahelised seinad kostavad suht läbi. Vannituba natuke rohkem nagu väsinud ja kehvake- arvestades, et hotell ise suht uuepoolne. Muu osa hotellist on soliidsem. Vesi -soe ja külm, olid koguaeg olemas.Teenindus meeldiv, jootrahaga pinda ei käida.Ah jaa, tubades sääsed, tulevad vist ventilatsiooniavadest, seega tõrjevahendid kaasa! Muid sitikaid või jamasid ei olnud. Kui keegi standard-toas olnud, võiks ka kommida?! Et kas ja palju parem? Kui kellelgi küsimusi võin vastata!

Tere. Sõidame 27.01.2012 Hurghadasse ja samasse hotelli. Meeldiv oli Teie artiklit lugeda, sest nii head infot ei ole kuskilt kuulnud ega lugenud. Kuidas seal ilmad olid? Kas peale putukatõrjevahendite peaks kaasa võtma ka soojemat riietust. Õhtud on vist jahedad. Tänan iga soovituse eest. Oleme 4 pensionäri ja nagu ikka vanaemad-vanaisad ju pabistavad.

Jope, paks kampsun või fliis õhtul selga!

Igati meeldiv hotell. Personal ei olnud pealetükkiv, suhtuti meeldivalt. Meie käisime küll kõigis restoranides söömas, kokku oli neid vast 9 kolme hotelli peale. Mingeid piiranguid selles osas polnud. Õhtusööki saime oma hotelli pearestoranis veel kell 22.30, siis hakati juba koristama. Baarid muidugi kauem lahti, kui kaua- täpselt ei te, 24.00 ni kindlasti. Rahavahetuse võimalus hotelli fuajees täiesti olemas, samas hotelli lähedal ka mõned pangad ühel ja teisel pool teed. Ilmad olid ok ( vähemalt jaanuari alguses), hommik vähe tuulisem, aga päeval väga mõnus. Õhtud jahedamad. Suur bassein soojendusega, väga mõnus oli. Julgen seda hotelli soovitada, veetsime seal mõnusa puhkuse.

Meile jättis ka kokkuvõttes positiivse mulje, tellisime standardtoa, aga saime lausa peretoa, küll mitte basseinide poole vaid tänava poole. See oli algul häiriv vaadata ehitusjärgus majasid, ühe külje pealt nägi merd ka. Esimene mulje oli kuidagi pettumust tekitav, toad olid suht kulunud, vannitoas ei töötand dušš õieti, see viga parandati. Kuid me ei läinud ju sinna tuppa elama, vaid päikest võtma, ujuma ja võimalikult palju õues olema. Toitlustus oli väga hea, restorane oli palju ja lõppkokkuvõttes oli kõige parem meie enda El Din, kus sai lausa krabisid, grillitud kala, sushit ja mida kõike head veel. Personal väga ok. Lastega perele hea, sest kõrval on suur veepark, lisaks territooriumil suur mängutoa laadne osa, kus sai torudes ronida, liugu lasta ja rannas ka suur mänguväljak. Kõik hinnas oli 12ni, siis pidid ostma, ka vett.

Sääski?Kas vett pudelitega tuppa pandi?

Sääski mõned üksikud, ühel ööl toas üks pinises:) Vett toas ei olnud, võib osta ühe pudeli ja siis seda restoranis täitmas käia.

Ma olen natuke segaduses. Kas te räägite Sinbad club Aqua Hotelist või Resortist?

Kas oskab keegi veeparkide päevapiletite hindadest kirjutada? Läheks lihtsalt lõõgastuks 1 päev kuskil. Mida soovitate.

On keegi sealt veel viimasel ajal tulnud? Oskab veel jagada muljeid? Näen, et seal on liivarand, kas saite ka koralle näha kuskil või oli kalu?

Ühesõnaga tundub täitsa ok hotell esialgu. Närveerimiseks pole ilmselt eriti põhjust. Endal sinna minek järgmine nädal. Toa saab ju ära vahetada, kui ei sobi. Pole mõtet puhkust rikkuda.

Me ise ka minemas, seepärast uuringi, et kas on ka värskeid muljeid. Tuba saab loomulikult vahetada ja asukoht tundub ka ok. Eriti huvitab, kuna tundub, et on liivarand, et kas lähedal ka kuskil koralle ja kalu näha saab või peab spesial "päev merel" ostma. Aga eks siis kohapeal saab uurida ka. :)

Ma olen nii palju arusaanud ja uurinud, et on liivarand, aga koralle seal ei pidanud olema. Eks siis näeb oma silmaga kohapeal. Endal plaanis päev merel võtta. Aga koralle saab teistesse randadesse vaatama minna :)

Hotell on suur ja pooltühi. Ise saime toa viimasele korrusele, ilusa mere- ja basseinivaatega. Toad natuke kulunud, eriti vannituba, nii jubedat duššikabiini pole enne näinud, aga ajas asja ära, nii et viriseda pole eriti mõtet. Toit on normaalne, aga mitte midagi erilist, olen Egiptuses ka paremat toitu saanud. Pakuti liha, riisi, friikartuleid, palju kukleid jne. Magustoidud olid täpselt samad nagu enamus teistes hotellides. Hommikusöögi juures mulle meeldis see, et pakuti falafele, need jäid ka terve reisi jooksul minu lemmikuteks. Erilisemaks teeb selle hotelli toitlustuse see, et pakuti näiteks sushit. Samuti sai telgis õhtuti süüa wokiroogi, mille sisu sa ise antud valikust kokku saad panna, täitsa hea oli. Alkoholi saab ise pudelitest endale valada nii palju kui hing ihkab. Jäätist saab ka süüa nii palju, kui tahtmist on, aga mulle isiklikult see jäätis eriti ei meeldinud, kõlbas süüa küll, aga maitse polnud suurem asi. Rand on lähedal ja päris ilus, rannas kasvavad palmid ning ruumi on palju, kuid ise eelistasin basseini ääres olla, oli vähem tuult ning sai basseini hüpata (enamus hotellides on see keelatud olnud, kuid seal täitsa lubatud). Hotelli ees tenniseväljakute juures saab hommikupoolsel ajal ka pelikane vaatama minna, seal on kaks pelikani, kes võivad ringi jalutada. Kui pole pelikane enne lähedalt näinud, siis on kindlasti väärt vaatamist, väga lahedad on. Õhtupoole pannakse nad kuskile taha nurka väiksesse aedikusse ära.

Käisime Sindbadis 17-24 veebruar. Hotelli kohta on ainult kiidusõnu öelda. Toad olid ilusad, kuigi vannituba päris kulunud. Võtsime veel promo toa, aga saime ilusama toa kui mõni kes maksis rohkem standard toa eest. Võimalik kasutada nii veeparki kui ilusat suurt Sindbad Aqua Beach hotelli randa. Ka söömas saab käia kõigi kolme hotelli restoranides. Toidud maitsvad ja mitmekülgsed. Soovitan hotelli eriti lastega reisijatele, pisikestel on seal palju teha!

Sai siis Sinbadis käidud 21.-28. veebruar. Hotell oli minu arvates super. Avalikud ruumid, fuajee, restoranid jne ümbrus väga ilus ja haritud. Saime toa 6. korrusele (viimasele) ja vaatega veepargi poole. Tuba oli ilus, rõdu oli ka. Vannitoa kohta nii palju, et dussikabiin ja see süsteem oli seal nadi, aga see oluliselt ei häirinud, sest pesta ju ikka sai. Tegevust ja restorane oli hotelli territooriumil rohkem kui küll, juua sai palju tahtsid ja toidud olid maitsvad. Kõige rohkem meeldis Itaalia restoran, kus käisime pitsat söömas. Veepark oli super, tegevust nii suurtele kui väikestele. Rand oli tõesti lahe, ruumi palju. Mere reise, sukeldumist jne saab kõik kohe sealt kätte. Praegu oli ainult merevesi väga jahe, kuid sai seal siiski paar korda käia kastmas. Ainukesed negatiivsed kogemused olid nö maroko sauna ja ühe hotelli territooriumil tegutseva poe kohta. Saunal iseenesest poleks hullu olnud midagi, kui mudamaskis olleks oleksid ruumid soojemad olnud ja hiljem maha pestes ka sooja vett kraanist saadud. Sellele järgnenud aurusaun ja naha koorimine ning massaaz olid selle eest väga head. Siiski soovitan võtta ainult massaazi sealt (kutid käivad rannas pakkumas) Väga hea oli ka see, et vahetult hotelli läheduses oli mitu fikseeritud hindadega poodi, kes kaubelda ei viitsi, sai sealt ka norm hinnaga oma nänni kätte. Jäi ka meil tänu nendele poodidele rohkem rannas veetmiseks aega. Kuna olin esimest korda Hurghadas, siis kogemus taksojuhtidega oli hoopis teine kui Sharmis (tunduvalt nahhaalsemad). Kuid tagasi hotelli juurde. Liftidega oli neil seal meie ajal väike probleem. Hotellis siis kolm lifti ja nendest keskmises istusime mõned korrad kinni. Tubades vaheldus ka soe ja külm vesi dussi all olles, aga midagi hullu selles samas ei olnud. Vool käis ära ainult korra ja seda ka lühikest aega. Üldkokkuvõttes julgen hotelli soovitada ja julgelt päikest nautima minna. Lisa küsimuste korral võib saata sõnumi :)

Mul ka käidud nüüd. Andsime kohe minnes passi vahele tipi ja olenemata promo toast saime väga kenad rõduga toad viiendale korrusele vaatega basseinile. Toad Egiptuse kohta täitsa normaalsed, kõik vajalik olemas ja töötas. Puhas oli ka, isegi kui iga päev tipi ei jätnud käis kenasti toateenindus ja kõika asjad olid olemas (ei kadunud rätikuid ega muid asju). Oli küll kuulda, et osadel ei vedanud ja said toad vaatega linnale, ehk täpselt sinna poole, kus südaööni möllas õhtuprogrammi show...Seal siis küll üldse rahulikult magada ei saanud. Plusse on palju, söök mitmekülgne, tegevusi küll, soojendustega basseine leidsime ka, saab torudest lasta, kõik hinnas töötab kõikides meie poolt katsetatud baarides-söögikohtades, personal ei ole pealetükkiv ega tüütu, fix hindadega poed kohe hotelli juures (tänavale minnes üle tee on üks ja teised kaks on hotellist välja ja kohe paremale (Hurghada Star oli vist nimi) Mõned miinused: seinad kostavad kohutavalt läbi, ehk kui saad toa fuajeele lähemale, siis nad armastavad 24 h meeleolumuusikat mängida, aga kuuendal ööl ma olin juba harjunud :) Tänaval liikudes olid kohalikud väga tüütud ja nahhaalsed. Ja hotellis on väga palju lastega peresid. Et kes tahab rahulikumat puhkust või rahu lastest, siis soovitan võtta teise hotelli. Aga muidu soovitan soojalt, väga-väga normaalne ja tore koht!!!

Käisime Sindbadis 17–24 veebruar.Seda hotelli soovitan soojalt eriti lastega reisijatele.Meil oli kaasas ka 5 aastane laps.Laps läheks kohe tagasi,kui ainult saaks.

janka123: Kui minu teha oleks, siis läheks ka kohe tagasi :)

Kas torud ja midagi sellist on ainult Sindbad Aqua Pargis ?