Sky Travel & Türgi

Tulime just Türgist, reisi ostsime Sky Travelist ja ükski selle firma poolt antud lubadus ei pidanud paika!

  • Pidi olema Eesti keelne giid aga ei olnud.
  • Pidi olema mini-buss transfeer aga ei olnud.
  • Pidi olema 5* aga tegelikult oli see hotell 3* vääriline (5* võis see hotell olla 15 a tagasi)
  • Terve ühe päeva ootasime me hotelli fuajees reisifirma esindajat kes lollitas meid nagu plikakesi, lubades iga kõne ajal et jõuab poole tunni pärast aga jõudis tegelikult alles õhtuks.
  • Olukorra lahendamiseks nad ühtegi kompromissi välja ei pakkunud.

Kõik lahenes siis kui nõudsime peapomo saabumist (DETUR)tänu kellele saime uude hotelli (tõsi, maksime ka juurde)ja peale seda algas puhkus mida olime oodanud!

Olen palju erinevate firmadega reisinud, küll ostnud otse 5* hotelli küll olnud ka loteriimajutusega reisil aga sellist ebanormaalset käitumist reisifirma poolt pole ma varem kohanud!

Meie reisiseltskond igal juhul soovitab mõelda, enne kui selle firma lubadusi usub ja 5*- loterii on üks suur turistilõks!!!

Ilusat puhkust kõigile:)

1
2

Tere! Mis piirkonnaga ka tegu oli, kas Bodrum? Ja mis oli selle hotelli nimi kuhu teid viidi ja mis hotelli hiljem saite?

0
0

Kas sky tours oli korraldaja või vahendaja? Millegipärast arvan, et korraldaja võis ikka Tez Tours olla, mille reise siis Sky Tours vahendas. Parandage mind kui eksin.

0
0

Täpsuta oma informatsiooni! Mis oli hotelli nimi? Mis linnas te olite? Milline buss oli? Miskeelne oli giid?

0
0

Algselt pidime minema Alanya piirkonda, tegelikult olime Side piirkonnas - isegi mitte Side linnas. Koht ise täielik kolgas ja tühermaa.

Kui me reisi ostsime siis küsisime kas tegu on Tez Toursiga, nad vastasid, et on ise operaatorfirma. Tegelikult müüsid nad edasi Detur reisi.

Hotell kuhu meid esimesena viidi oli CLUB SIDE COAST HOTEL. Ei soovita !!!!!

Hotell kuhu meid Detur esinaja viis oli SILENCE BEACH RESORT HOTEL. Soovitan! Hotellil suur territoorium, oma lõbustuspark ja veepark jne. Väga lapsesõbralik! Ainus häiriv asi oli see et hotellis on palju venelsi.

Reisifirma soovitas kaasa vahetada kohalikku raha. Vale puha - kogu kauplemine käib tegelikult eurodes ja dollarites ja Türgi raha peale tegid kõik krimpsus nägu.

Eesti keelt ükski giid ei rääkinud, suhtlemine käis vene ja inglise keeles.

0
0

Oled kindel, et Sky tours mitte Sky travel? Ei leiagi sellist firmat.

0
0

See esindaja käitumine on kindlasti lubamatu, samas loterii mõte ongi see, et võib vedada, aga võib ka mitte. Tavaliselt on see ju ka kirjas, et kui ei vea, siis ei vea ja vahetada pole võimalik. Minibuss v mitte minibuss vast reisikvaliteeti ei mõjuta kui tegu on Skytraveliga, siis vähemalt kodulehel neil küll kirjas pole, et eestkeelset teenust pakuvad. Raha kohta on ka siin väidetud, et mõningates kohtades saab osta vaid kohaliku raha eest, see, et teie sinna ei sattunud, pole ometi reisikorraldaja viga. . . . Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

0
0

Parandasin firma nime ära, nüüd on õige !

Olen nõus, et loterii ongi loterii, kuid vaadates nende kodulehte ja uskudes nende sõnu, et nad garanteerivad, et pakutav hotell vastab 5* kvaliteedile siis leian, et see ei olnud päris aus käitumine. Kodulehel olevad hotellid on tõesti 5* väärilised aga sind viiakse kuhugi ... ei taha pahasti öelda.

Üks näide reisifirma esindaja käitumisest: Meil oli kaasas alla 2 a laps, kes magas oma lõunauinakut võõras toas, samal ajal kui meie terve päeva fuajees kottide otsas istusime ja ootasime millal nn. "pool tundi" täis saab ja reisiesindaja lõpuks saabub. Kuna tuba mis meile anti, võeti meilt lihtsalt ära, öeldes, et teil on 5 minutit aega, pange oma asjad uuesti kokku ja kolige välja. Kohe läheb selles hotellitoas elekter ära ja kanalisatsioon ka rikki. Absurdne mis???

Kui me oleksime lisaks eelnevalt maksnud summale maksnud 25 EUR nägu/1 päev juurde siis oleks hotelli poolt meile "vastu tuldud" ja hotelli toa remont oleks ära tehtud 1 tunniga :)

Teise pere laps magas 5* hotellis nari peal, mis asus hotellitoa koridoris.

Tegelikult on kahjuks meil selliseid näiteid veel rohkemgi.

0
0

"Eesti keelt ükski giid ei rääkinud, suhtlemine käis vene ja inglise keeles." Ma pole ka sel kodukal näinud ühtki vihjet, et seal peaks eestikeelne giid olema...või anti Teile eraldi lubadus? Eestikeelse giidi kohta? KEs andis? Meil polnud seda ei voucherites ega lepingus ega kuskil kirjas... Kui kuskil pakutakse eestikeelset giidi siis on see alati ka ilusti kirja pandud... Oma töötajatest kes seal on..pursivad vähemalt osad ka eesti keelt...aga ekskursioone jms..pole kuulnudki, et nad ka eestikeelseid pakuvad..aga lahe oleks kui nad pakuks jah :)

"Meil oli kaasas alla 2 a laps, kes magas oma lõunauinakut võõras toas" Hotell peab inimesi suvalistesse tubadesse majutada lubama ilma mingi tasuta? VÕÕRAS toas ütleb juba enda eest kõik....ehk taheti seal koristada...jne..kes üldse lubas suvalisse tuppa seal siis sisse kolida?

"Algselt pidime minema Alanya piirkonda, tegelikult olime Side piirkonnas" Side on pigem Alanya pool...suht keskel..mõlemast umbes 60km eemal..aga pigem ikka alanya.... Kas kuskil pakuti ka konkreetselt siis SIDE piirkonda? Vast ongi ikka kas Alanya või Antalya...

"Reisifirma soovitas kaasa vahetada kohalikku raha. " Kuuldavasti paljudes sealsetes marketites ainult türgi raha eest saabki osta...muu ei sobi...see, et sinna ei sattunud on jah omaette teema...ehk oleks pidanud ennemalt ise ka rohkem infot uurima?

"Pidi olema mini-buss transfeer aga ei olnud." Kas minibuss oli kirjas LEPINGUS? Seal peaks kirjas olema midagi sellist nagu "kliimaseadmega sõiduvahend...vms."

Kokkuvõtt6es aga Sul õigus..LOTERIIMAJUTUS on riskantne...oli on ja jääb..muidu poleks sel üldse mõtet ja nad ei korraldakski seda. Aga ehk oled varem reisinud mõnda sarnasemasse kohta? Kreeka? Kus kõik on oma 2x kallim..ja eks teenusedki ägedamad :)

0
0

Sõidan päris esimest korda Türki ja päris esimest korda kasutan selle büroo teenuseid. On kellelgi kogemusi? Kas kõik toimib- eesti keelne reisisaatja jne.? Hotell on Grand Lukullus. Sõit juba sel laupäeval- kui kellelgi kogemusi, siis loeksin meelsasti!

0
0

Kui reisilt järgmine nädal tagasi jõuad, palun anna siin kindlalt infi, kuidas reisibüroo teenused olid. tahan sama firmaga ka augusti lõpus sõita. Või kirjuta [email protected]

0
0

... ja jäin väga rahule. Meil oli loteriimajutus ja võiks öelda, et see oli minu esimene loteriivõit!!! Sattusime Kemeri linna, mereäärsesse hotelli. Reisisaatja rääkis eesti keelt, oli väga vastutulelik ja hoolitsev. Saatis kenasti hotelli ja korraldas meile ühe parima merevaatega toa. Enne tagasilendu oli 2 Sky reisisaatjat lennujaamas seni, kui kõik reisjad said probleemideta oma lennupiletid kätte. Hotelli viis kena väike mikrobuss ja tagasi lennujaama tõi väga korralik ja mõnusalt jahe suur buss. Mis peamine, kellaaegadest peeti väga täpselt kinni...nii infotund kui bussi väljumine oli täpselt lubatud ajal. Trippe me ei võtnud, seega ei oska öelda mis keeles giid räägib. Kogemus ütleb, et valida on kas vene või inglise keel, sest meie reisifirmad ostavad ju pakutavad tripid kohalikelt. Mõnel tripil võib olla kaasas reisisaatja, kes tõlgib eesti keelde. Infotunnis saab neid asju küsida. Hinnad poodides on suuremalt jaolt dollarites, kuid sealt saab ka osta liirides. Aga on ka teatud poeketid, kus hinnad liirides. Türgi rahas on osta kasulikum, eriti kui juhtub siin vahetuskurss väga soodne olema. Ja kui peaks rahast puudus tulema, siis sularahaautomaate on lausa reas. Muidugi sealt võttes on teenustasu lisaks. Väikest raha ja mitu korda ei tasu sealt võtta. Kui siis suurem patakas korraga. Natuke reisinuna ja paljude reisibüroode teenust kasutanuna võin öelda, et reisi õnnestumine sõltub ikka väga palju enda suhtumisest ja ka kodutööst. Kenad hotellipildid ei pruugi kohapeal sugugi nii värvilised näida. Reisibüroo ju vaid bronnib sulle hotelli, mille sa ise valinud oled, transpordib hotelli ja lennujaama, pakub trippe ja probleemide korral aitab neid lahendada. Meie jäime selle firma pakutuga väga rahule. Ja Kemer on tõesti armas roheline väikelinn, samas kõik nii lastele kui pidutsejatele olemas. Nautige oma reisi!

0
0

Saabusime eile Türgi reisilt, mille korraldajaks oli Sky Travel. Ütleme nii et sellist stressirohket puhkusealgust ei soovitaks kellelegi. Algas see sellega, et esmalt oli meil välja valitud 4* Akropol hotell. Järgmine päev öeldi meile et hotell ei kinnitatud ära ning jäime sellest ilma. Kuna kindlasti oli soov sõita 7ndal kuupäeval ja Türgi kuurortisse Alanyasse, siis valisime sama raha eest 3* hotelli- Selvi. Järgmine päev öeldi ka see ära. Nii palju muretsemist ja ootamist, helistamisi ja korraldamist ja kõik asjatult. Viimasel hetkel pakuti meile siis Sky Traveli poolt NÖ SAMAVÄÄRSET hotelli- Metro Suite hotell!!? Helistasin veel üle ja küsisin täpset informatsiooni hotelli kohta, kuna kodulehte ma netist ei leidnud ja ka mitte mingisugust informatsiooni. Sky Travelist öeldi et hotellis on mitmekesine söök, hotell on uuem ja puhtam kui Selvi hotell ning asub hea koha peal- umbes 2km Alanya keskusest. Inimene kellega ma telefonis rääkisin, ütles et oli seal ISE eelmine aasta käinud ja kiitis väga. Niisiis usaldasime teda ja broneerisime sama raha eest sinna hotelli kohad- KÕIK HINNAS. Lõpuks nn hotelli jõudes avastasime et see asub vähemalt 6km kaugemal kui meile räägiti. Meie tulekust ei teadnud mitte keegi mitte midagi ja öeldi et oleme õnneseened et üldse toad saime! Naeruväärne! Kui küsisime mitme tärniline on Metro Suite hotell, siis vastus oli et neil polegi tärne, see on töötajate nö pansionaat! "Mitmekesiseks" söögiks pakuti lõunaks praekartuleid, spagette ja 4 sorti salatit, mis kõik olid allapoole nulli. Ja rohkem mitte midagi. Kuigi olime maksnud kõik hinnas paketireisi eest, siis baaris ega menüüs polnud mitte ühtegi jooki. Kui küsisime, siis öeldi et võime teile tellida paar õllet kui soovite. No mis asja???? Ma ei teadnud sel hetkel kas nutta või naerda, haige lihtsalt! Helistasime Sky Traveli reisiesindajale, kes tegutses Türgis ja ütlesime et me pole nõus siia jääma, Sky Travel lihtsalt pettis meid. Soovisime et meie hotell vahetataks teise vastu ja kujutate ette, pidime maksma 200$ juurde, et saada sinna samasse SELVI HOTELLI, kus alguses pidime minema ja öeldi et tube pole. See oli selline peavalu ja pettumus. Siiani väga solvunud reisibüroo peale kes nii inimestele pähe istuvad. Me ju soovisime vaid mõnusat puhkust... Ja nii me siis läksimegi Selvi hotelli, mille eest alguses pidime maksma palju vähem. Sky Travel on täielik ****** Kel on vedanud, siis on hästi, aga igatahes MITTE KUNAGI ei kasuta meie enam seda reisibürood!

0
0

Tulin oktoobris Alanyast Sky Traveliga ja meil ei olnud mitte ühte ainsatki probleemi. Kohapeal oli tore reisiesindaja, kes jõudis kohale natuke hiljem kui oleks pidanud, aga tal oli ka hea põhjendus olemas. Vastas kõigile küsimustele ja vägagi tore.. tervitused talle! Viimasel päeval jäi ka buss pool tundi või rohkem hiljaks, aga ei nurise. Väga meeldis, kindlasti järgmine aasta sama reisifirmaga Türki.

0
0

Kuidas on viimased kogemused Sky Traveliga?

0
0

EI SOOVITA SKY TRAVELIT mitte kellelegi. Lugesin Karitsa kommentaari ja võin kinnitada, et mitte midagi ei ole muutunud. Seda hotelli mille oled välja valinud ja mille eest maksnud nende kaudu suure tõenäosusega ikka ei saa. Peale broneerimist ja raha maksmist, muudeti hotelli 4korda. Voutseri saad reeglina kätte lennujaamas, siis pole enam võimalust suurt lärmi ka tõsta. Puhkus planeeritud ja minemata ikka ei jäta. Asendushotell on aga reeglina viletsam, kui see mille valisid.(mina sain 4* kõik hinnas Alanya kesklinnas asuva hotelli asemel 3* hommiku ja õhtusöögiga ja see asus Alanyast 4km kaugusel.)Helistasin enne reisi mitmeid kordi, enne kui päev enne reisi vigane voutser järjekordse viletsama hotelliga meilile tuli. Reisilepingus on neil ka kirjas, et kui kohe peale voutseri kättesaamist pretensiooni ei esita, siis pärast pole ka enam mõtet. Peale meie oli reisil veel inimesi, kellega oli samuti tehtud.

1
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased