trip-krainetrip-ukraine-dark
Snorgeldamisvarustus

Tere,

ostsin eelmine aasta Egiptusest snorgelamismaskid, kuid nagu Egiptuse kaup ikka, läks üks neist katki. See aasta vaja uuesti maske, kuid mis arvate kas oleks targem Eestist osta või siiski Egiptusest? Kui keegi teab äkki, kust saaks Eestis neid maske osta, oleks tänulik.

osta saab neid Eestis, spordipoodidest kus on ujumistarbed, aga seda ma küll ei oska õelda kust oleks kasulikum osta, kas eestist või sealt. ise ostsin eestist.

kui asi tõsiselt meeldib ja kavatsed snorkeldamisega ka edaspidi tegeleda, siis soovitaks juba korralikku varustust - ise ostsin ntx Sebaki sukeldumisklubist (Vilmsi 32)...sealsed inimesed vähemalt teavad mis ja kellele ja valik on ka lai - alates suht odavast amatöörivarustusest ja lõpetades kalli profistuffiga...spordipoodides võid kahjuks kogeda personali ebakompetensust kui tahad, aga 1-kordset kasutust, siis osta loomulikult Egiptusest...ega neil asjadel seal midagi eriti viga pole - lihtsalt polegi mõeldud sada korda kasutamiseks

Hea varustuse saamiseks eipea tingimata Sukeldumisklubisse minema. Mina sain väga korraliku varustuse Matkaspordist. Tõsi küll, mask ja toru kokku kusagil 1200 eeku, kuid hind õigustas end täielikult. Väga korralik varustus.

kiidan ka sebakut, väga professionaalne lausa hoolitsev teenindus. olen nüüd oma maskiga kordi egiptis ja mujalgi käinud. sebakul on vilmsis ikka päris pood, mitte sukeldusmisklubi, kaardimaksed ja puha.

Maski valides ei peaks vaatama mitte hinda vaid sobivust. Paned omale ette (Ilma rihmata) ja kui niisama ära ei kuku, siis peaks ookoo olema. Sebakis on valik väga suur kuid soovitan vaadata ka Pirita Paadipoest. Toovad Aqualungi ja Tecnisubi staffi. Ise sukeldun juba aasta otsa Coltri Subi ja Aqualungi maskidega. Maksid teised 400 EEK per tükk ja probleemi pole:)

Rimides 299 eek mask + toru, jummala norm

Ise pole ala spetsialist, kuid olen kuulnud, et ikka eestimaalt ostetud snorgeldamisvarustus peaks kvaliteetsem olema. Hinnavahet ei oska öelda.

Eestist on kindlasti kallim osta ja kindlasti saab ka parema kvaliteedi, kuid jah. Ma ei tea, kas ikka Citykast osta. Kardan, et sama **** mis kohapealtki osta.

Mul on Egiptusest ostetud 35 naelane mask ja õhutoru. Kasutan juba neljandat kuud. Ujun 3-4 korda nädalas 2,5 - 5 km distantse, lisaks mitmetunnised uitamised riffidel. Seni pole mask veel väsimuse märke avaldanud.

Kusjuures, Rimi omasid on võimalik poes ka järele proovida, pakend on avatav - sulgetav nii, et kaubanduslik väljanägemine ei kannata!. Ei kuku näo küljest kuhugi! Välimus on küll jäle kirev, nagu laadalt ostetu, kuid küll kaladele meeldib!

Ostsin kolm aastat tagasi Sharmist lapsele kaasa maski ja toru. Oli ikka odav küll ning pole nendega siiani miskit juhtunud täitsa tarbitavad ka meie vetes.

Snorgeldamine ja varustus

Ehk rahutused lõppevad ja ikkagi võimalus Sharm el Sheikh-s hotellis SHORES AMPHORAS puhata. Oskab keegi ütelda palju maksab kohapeal varustuse (mask,toru,lestad) laenutus? Või on kasulikum osta Eestist ja kaasa võtta

Käisin Shores Amphorases, sügavasse vette snorgeldama/sukelduma/ujuma ei tohtinud minna.

Ostsin Hurgadas 4 aastat tagasi 70 pountsi eest maski ja toru..ja siisamaani kasutan, Pole häda miskit.

Meie ostsime nüüd jaanuaris Hurghadas käies maski ja toru 27 kohaliku rahaga. Poes oli võimalik pakendeid lahti teha ja proovida, et mask ikka sobiks. Olen korra varem laenutanud, aga "oma mask on ikka oma mask". Mees oli alguses skeptiline, aga arvas, et umbes 100 krooni kahe peale kulutada ei ole väga suur summa, kui ikkagi jama peaks olema. Aga pärast oli tema suurem snorgeldaja kui ma ise :D

Snorgeldamise mask

Kas on odavam osta eestist v sharmist :)

Seal odavamad ikka kui Eestis. Ise ostsin ja täitsa norm mask ja toru. Ise kauplesin Vana Sharmi turul 50 kohalikuga endale. Täiesti kvaliteetsed ja head.