Soodne soojamaareis - aga kuhu?

Tere, Plaan on oktoobris minna puhkama (2 täiskasvanut) - sihtkoht pole niivõrd oluline, kuivõrd pole eriti kuskil käinud ja iga koht oleks avastamist väärt ja omaette kogemus. Eesmärk on tegelikult lihtsalt Eestist ära saada, varbad kuuma rannaliiva lükata ja lihtsalt olla. Muidugi võiks olla kohapeal ka mingeid vaatamisväärsusi jne aga märksõnadeks oleks siis lõõgastav päike, meri ja mis peamine - soodne hind (paketihind võiks jääda nii 8000.- piiridesse, hea kui oleks nt hommiku-õhtusöögiga). Kas kellelgi on kogemusi, kuhu võiks minna ja kuhu vaatamata oma soodsale hinnale ei tasuks minna (Türgi on soodne aga see vist paljudele ei meeldi)? Päikest!

Soovitaks näiteks Rhodost, kui sellise hinnaga paketi kätte saab. Endale meeldis ja samuti ka paljudele tuttavatele. Rannas saab olla, saar on kergesti vallutatav (ei ole tohutuid vahemaid vaja läbida), vaatamisväärsusi leidub jne. Oktoobri alguses vist veel korraldatakse sinna ...

Türgi on soodne ja seal meeldib väga eestlastele. Oktoobris on seal veel ilm küllalt soe, parem ongi sügisel minna, juunis-juulis on seal tappev kuumus. Ja rannad on Türgis mõnusad, saate varbad rannaliiva ja vette pista ja ka vaatamisväärsusi leiab, võtke mõni ekskursioon tänavalt või sõitke rendiautoga ringi.

Olin 3 nädalat tagasi Alanyas. Väga kena linn, soe merevesi ja venelased ka ei häirinud.

Ikka Türgi-Alanya,kuid oktoobri lõpus seal juba vesi külm,meri ehk on veel soe.Kõige kihvtim koht maailmas!(kellele ei meeldi?,kes käinud,olen küll vaid head kuulnud)Vähemalt korralik teenindus ja superilus...

Mida sa inimene patrad? Mida seal Alanyas kihvti(jube sõna) on? Käi maailmas ringi, ja siis avalda arvamust. Alanya on täiesti tavaline, ma isegi ütleks küla, selliseid on maailmas tuhandeid. Ei ole vaja teemaalgatajat segadusse viia. Ja oktoobri lõpud on ka erinevad, nii et võib vabalt veel sealt ka sooja leida. Ise soovitaks kindlapeale minekut, ehk siis kanaare(madeira ja lanzarote vist selle raha eest ei saa) ja kui väga nn räpasus tükki küljest ära ei võta, siis maroko või tuneesia. Tuneesia köök oli küll väga maitsev. Ja kui paar tonni otsa panna, siis võib ka viimasehetke pakkumisi taisse leida.

Tänud kõigile senistele soovitajatele, kindlasti kuulan huviga ka teiste kogemusi!

Soovitan Bulgaariasse minna! Sunny Beach... Fiji-travel pakub suhteliselt soodsaid reise!

Päikest! Sus

Oktoobris olen Kreetal käinud ja rahule jäänud, üks päev oli vihmane, aga see sellel aastaajal tüüpiline. tasuks ilmaennustusi jälgida, tegemist ju viimase hetke reisiga, aga kindlam siiski Egiptus või Kanaarid.

Soovitan Tuneesiat, vähemalt oktoobri esimesel poolel oli küll mõnusalt soe. Kes sinna praegu reise teeb-ei tea, käisin ,,kadunukese`` Wris Toursiga ja jäin väga rahule. Eriti huvitav oli kahepäevane reis sisemaale, Sahaara servale ja Atlase mäestiku jalamile ja maa-aluste elamute külastamine berberite külas Matmatas, ööbimine oaasis keset kõrbe, sõit üle soolajärve. Kaupmehed ei olnud eriti pealetükkivad, hotell Riadh Palms Sousse`is oma suure aia, basseinide ja liivarannaga oli igati meeldiv.