Soov minna Dubaisse

Minek oleks koos perega. Kuna kaasas oleks ka imik, siis otsiksin võimalust All inclusive. Kuidas oleks soodsam reis kokku panna. Kas ise leida lend ja hotell? Mis kanaleid kasutada oleks parim? Olen päris algaja ses valdkonnas. Aitäh, kes viitsivad aidata.

Võimalusi ju 3:
1.Lähed reise korraldava teenusepakkuja juurde
2.Helistad reise korraldavale teenusepakkujale
3.Teed kõik toimingud internetis

Aitäh vastamast, aga kuidas sinu vastus mind aitab? Loodan saada veidi asjalikumaid vastuseid siit. Aga eelmine sobib hästi Delfi kommentaariumisse.

All inclusive otsing eeldabki teatavat organiseerimise saamatust, seega Aivari soovitused on igati asjakohased, kontakteeru mõne reisibürooga mõnel soovitatud moel ja jäta edasine asjatundjatele. Küsimuse formaat eeldab, et isetegemisel kogemus puudub, imikuga ei ole mõtet katsetama ka hakata. 

Igale küsimusele samaväärne vastus. Kui vastuse arvasid Delfisse sobivat, miks küsimuse siia tegid? 

Ega ära mingil juhul maini millal sa minna tahad ja milline on eelarve ja kui pikalt. Dubai teemasi peaks isegi siin tripis piisavalt olema, oled need läbi lugenud?

Lende võid otsida google flightsiga ja siis momondost vaadata, kellelt saab parima hinnaga, majutus on kõige lihtsam vaadata bookingust. 
Kui isegi neid elementaarseid asju ei tea/suuda leida, siis on ikka raske ise reisi kokku panna.
PS Dubai AI ei ole mingil juhul odav, aga kui rahas pole küsimus, siis tõesti võta büroost pakkumine ja korra.

Ise käisin eelmisel aastavahetusel. Vaatasin nii pakette kui lennupiletite+majutuste hindu, ja lõpuks panin ise reisi kokku nii, et maksumus tuli sama mis paketil (lend+hotell hommikusöögiga), aga majutus oli mul tunduvalt parem, avarad rõduga korterid nimelt tavalise hotellitoa asemel. Samas ei olnud mul majutuse hinna sees üldse mingeid sööke, need tuli juurde osta. All inclusive on Dubais kallis, aga nagu öeldi siin juba, teil on mugavam tõesti pakett võtta ja siis ei pea ise üldse midagi muretsema.

https://www.tripadvisor.com/HotelsList-Dubai-All-Inclusive-Hotels-zfp813135.html

Tripadvisoris on kategooriad kõige jaoks, nemad üldse 6 all inclusive hotelli panevad Dubaisse. Üks neist kindlasti sobib, pane aga enda kuupäevad seal otsingusse ja broneeri.

Aitäh Jochen ja improved! Teisi vastuseid on päris piinlik lugeda, milline õelus. Arvasin, et Trip.ee ei ole selline koht. Raske on kujutada ette, et on ka teistsuguseid reisijaid. Miks valin all inclusive? Mitte seetõttu, et ei suuda reisi kokku panna, vaid 6 kuuse imikuga ja teise lapsega on seda tüüpi reis tunduvalt lihtsam. 

Rohkem vastuseid siin ei oota! Tõesti kurb!

Trip perekoolistub, tõesti kurb. Kuusebeebid võisid sinna jääda.

Hey, all inclusive on ikka tunduvalt kulukam, aga eks igauks teab, mis teeb. Ma nimelt soovitaks sellist varianti, kui soov kokku hoida, vaiksele lapsele pole palju vaja, seega rohkem enda toidu peale moelda. Dubais on vaga head supermarketid, teeb silmad ette ja lausa kadedaks! Beebile saab seal vabalt midagi soetada, pureed jms, ning endale saab ka valmistoitu, ei pea alati restorani minema! Voi siis moni paev kaid poes ostmas, siis restoranis soomas, voi siis poekaigu ajal saab seal samas keskuses soodud. Ma panustaks pigem hotelli asukohale, hea kui see poekeskuse lahedal! Samas taksod pole eriti kallid. Uks variant on veel Atlantis The Palm Imperial Club, kus on hommiku ja ohtusook, ning vahepeal ka nii 15.00 tea-time snakkidega, lisaks Lost Cambers ja aquapark hinnas, uuri seda booking.com-ist

Huvitav, kas kodus on ka all inclusive? Ma ei kujuta ette mis juhtub kui astud võõramaa pinna lennukist välja, telefon kätte ja trippi uus teema: kuidas saada lennujaamast hotelli.

see on ikka päris hea, annad konkreetsed soovitused, kust piletid osta ja kust ööbimine broneerida ning tänutäheks õeldakse, et su nõuanded on õelus. 


Lisaks tundub mulle "Miks valin all inclusive? Mitte seetõttu, et ei suuda reisi kokku panna, vaid 6 kuuse imikuga ja teise lapsega on seda tüüpi reis tunduvalt lihtsam. "
et teemaalgataja ja ülejäänud maailm mõtlevad AI all tiba erinevaid asju?

Mina soovitan valida kindlasti Dubai emiraat, kui Dubaisse minna (pakutakse ka näit. Sharjah jne.). Tegelikult need teised jäävad ikkagi kaugele Dubaist (kuigi hotellid odavamad), kui on soov ikkagi Dubaid külastada. Kui aga soov AÜE külastada, siis pole vahet, kuhu minna.

Kui mina reisi ostuks valmistun, siis teen järgmised sammud (kas valida reisibüroo pakett või ise osta):

1. Vaatan, millised on lennupiletite hinnad perioodil, kui tahan minna
2. Vaatan, mis on hotelli hind+transfer
3. Võtan paketi maksumuse ja võrdlen hindu 

Mõnikord on võitu kõvasti, kui ise osta, mõnikord vähe. Mõnikord tuleb ise organiseerides kallim (kõik sõltub sihtkohast).
Dubais (mitte muus emiraadis, seal on odavam) kõik hinnas hotell on nädal miinimum 4000 eur pere ja ülespoole. Neid hotelle on suhteliselt vähe. Enamasti on hotellid vaid hommikusöökidega.

Dubai lennupiletitel on sooduspakkumisi, jälgida neid. Ja vaadata ise Momondost erinevaid kuupäevi, mil soodsam. Hetkel vaatan, et Tallinnast Finnair alla 400. Helsingist on lennud soodsamad, Turkish Airlines 200 ringis. 

Kas sobiks ka ainult hommiku-, lõuna- ja õhtusöögiga pakett või kindlasti vaja ALL IN?
Nt Atana hotellis saaks detsembri kuus peretoa täispansion paketiga ligikaudu 1500 € (panin suvalised kuupäevad, 7 ööd, 2 täiskasvanut ja 2 last). 
Käisin ise septembri kuus ja lastega peresi oli palju. Lastebassein olemas, lastele mänguruum.
Samuti pakutakse tasuta bussiteenust(konditsioneeritud buss) erinevatesse randadesse, kaubanduskeskustesse, palmisaarele

Tripadvisor

Veidi teemast mööda kirjutan...

Supersaver.fi kaudu ostsin 4 piletid Helsinkist Dubaisse, Finnair.

Sõbranna sugu jäi kogemata muutmata, automaatselt läks kui "mies". Kas sellest tuleb suur jama??

See ei tohiks suurt jama põhjustada. Igaks juhuks võid lennufirmasse kirjutada ning paluda ära muuta (see ongi kõik, mis teha saad), aga tegelikult on tähtis, et nimi oleks õigesti kirjutatud. Dubais vaadatakse viisat andes minu meelest passist andmeid, mitte lennupiletit. Sirvisin netis vastavaid teemasid huvi pärast ja mitte kellelgi nagu pole jama tulnud sellest. Mõni kirjutab, et on mitu korda lennanud nii, et piletil sugu ei klapi. Mõni lausa praalib, et " see on mu enda asi, mis sugu ma ennast parajasti tunnen olevat". Nii et vist ei tule suurt jama jah.

happyday, meil juhtus ükskord sama lugu ja Finnairist küsides tekitasid nad sellest hullu teema, et ei saa lennukile jms. Lasin siis ära muuta, 35€ küsiti selle liigutuse eest. Pärast mõtlesin küll, et loll olin vist...

Jaanapr, kuna piletid olid ostetud supersaver.fi´st, siis Finnair ütles, et nemad parandusega ei tegele. Kirjutasin supersaverisse, facebookis ei vasta, meilile tuli kiri, et vastavad enne 10.detsembrit. Ootan ja loodan parimat...

 Meie käisime paar aastat tagasi kahe lapsega (siis 7- ja 9-aastased) Dubais ja ööbisime Atlantises Imperial Club paketiga. Seal on hinnas ülirikkalikud hommiku- ja õhtusöök ning valida saab mitme erineva restorani vahel, samuti afternoon tea. Väga mugav oli ka hotellist otse veeparki minna või peale õhtusööki Lost Chambers akvaariumites jalutada. Ainuke miinus selle hotelli juures on, et ta jääb kesklinnast ja vaatamisväärsustest päris kaugele. Hotellist läheb küll tasuta shuttle bus Mall of Emirates'i. Mina broneerisin hotelli otse nende kodulehel, oli soodsam, kui booking.com.