Sooviks nõu reisi valikul

Tere! kui kellegil on aega võiks anda väheke reisi sihtkoha valikul nõu, sooviksime reisida nüüd kuskil kuu lõpus ja aega oleks reisil olla nädal.Suuremjaolt oleks vaid üks soov, et oleks päikest, erilised rannas vedelejad ei ole, aga soov nautida päikest ja tutvuda kohaliku eluga. Tenerifel kah käidud ,kuhu võiks veel minna? raha oleks kulutada umbes 1500.- sõidu peale Üritasin lugeda ka siit neid vanemaid foorume ,aga soov oleks vähe värskemat infot hankida. Suur tänu ette kui keegi võtab vaevaks vastata.

1
23

Vahemeri on sel ajal veel külm ja ujuda ei saa, kuid - Sitsiilia, Lõuna-Itaalia, Algarve (Portugal), Madeira, ka Türgi, Kreeta, Kreeka. Leiab nii valmisreise kui ka saab endale ise reisi kokku panna võttes lennupiletid ning rentides elamise http://www.homelidays.co.uk/ ja auto.

0
0

Hetkel on siin Lõuna-Hispaanias nagu Eestis juunis-juulis. Mere ääres paras, aga sisemaal (Sevilla, Cordoba) +29 varjus. Meri, jah, on jahe- u. +16-17 (sõltub tuule suunast), eile rannas olles oli näha palju suplejaid, ise olin põlvist saati meres. Aga ilm võib muutuda, ütleb ju hispaania rahvatarkus, et "kui märts on nagu mai, siis mai on nagu märts":) hann1, kui kuu lõpus tahate näiteks Hispaania kanti tulla, siis tuleb arvestada 2 asjaga:

  1. 29ndal üldstreik;
    1. aprillist algab "Semana Santa", mida sõidetakse üle maailma kaema ja see omakorda tähendab majutuse, jm. hindade lakke tõusmist.
0
0

1500 eur ainult lend? Kahe peale? Või mõtlesid koos hotelliga?

0
0

Aitähh vastamast, 1500.- oleks ikka koos hotelliga 2 peale.

0
0

Malta (Y)

0
0

Vaatasin siin mingit ilmateadet ja maltal 15 kraadi ,hing niikui ihkaks vähe enamat ....

0
0

Kas te mõtlete reisi omal käel või paketireisi siit otse Tallinnast?

0
0

Paketireis ilmselt , ei ole lihtsalt aega selle reisi planeerimisega tegeleda ,üritaks võtta mingit viimase hetke pakkumist.

0
0

Paketireise ei tehta vist veel märtsi lõpul Vahemere-äärsetesse sihtkohtadesse. Ja kuna soovid nautida päikest, siis selleks võib pisut jahe ka olla. Ma läheks teie asemel Iisraeli - vaata Novatoursi kodulehelt, täitsa head variandid märtsi lõpuks. Päike ja soe garanteeritud :)

0
0

Kui sa ei soovi ega jaksa/oska panna kokku endale oma reisi, siis paketireisi sihtkoha valimiseks kasuta respekteeritud reisibüroo konsultantide abi. Nende kaudu saad sobiva ka kohe endale soetada.

0
0

Kahjuks pean kõik saama tehtud kuidagi neti teel , sest olen vähe eestist eemal ja saabuks alles siis kui lennuk läheb või siis istuda üldse soomest lennukile. Sellepärast vähe nõu küsisingi ,muidu oleks jah kuskile reisifirma uksest sisse marssind, aga aitähh kes viitsisd vastata.

0
0

Selles hinnaklassis paketireiside sihtkohtade valik sel ajal Tallinnast on väike - Egiptus, Iisreal, Kanaari saared. Oleks kohe alguse end täpsemalt väljendanud, siis oleks saanud vastavaid soovitusi.

Vaata siis Soome reisikorraldajaid http://www.aurinko.ee/reisid-helsingist

0
0

Soome reisikorraldajatelt peaks viimase hetke soodukaid saama ka tunduvalt odavamalt ja laiemas valikus kui Eestist.

0
0

to: marks66

Vaatan,et olete palju maailmas ringi reisinud ja tekkis küsimus,miks just seal piirkonnas elate?

0
0

Maltaga on nii, et hetkel 17-18 ja usun, et kuu lõpuks oluliselt midagi ei muutu. Vihmad on lahkunud vähemalt ja päevad on päikeselised. Üldiselt on aprilli algusega siin suvi tulnud.

0
0
1
23
Lennupakkumised
Reisikaaslased