Soovitage reisisihtkohta

Vabandused juba ette, kuna selliseid postitusi on siin kindlasti mustmiljon, aga kuna pole igapäevane foorumikasutaja, siis ei suutnud kiiresti ja lihtsalt otsinguga tuvastada mulle vajalikku infot ja seega püstitan taaskord ühe "sellise teema".

Nimelt siis sooviks leida koha kus veeta 7 päikest ja soojust täis päeva ja lihtsalt puhata. Looduskaunid kohad, huvitavad inimesed, kultuur ja kohalik köök ei oma tähtsust.

Selline eluperiood hekel käsil, et tahaks kodus ajud riiulile panna ja tühja pilguga basseini ääres vedeleda, juua kokteili ja rääkida, rääkida, rääkida.. (selleks otstarbeks võtan sõbranna kaasa nii et lisatingimusi reisisihtkohale see viimane ei esita:)

Seega siis tuleb kindlasti paketireis ja all inclusive hotell, kus iseseiseva mõtlemise vajadus on viidud miinimumini..

Kui nüüd sellele eelnevale lisada juurde veel selline tingimus, et lennureis ei tohi olla pikk, sest reisilt tulles tahaks säilitada puhanud oleku, mitte jõuda koju lennukisõidust roidununa ja et reisile tahaks minna veebruaris-märtsis, siis milliseid sihtkohti tasuks vaadata?

Kuna juba ette tundub, et viimased kaks tingimust välistavad üksteist (lühike lennureis, sooja kohta, veebruaris-märtsis), siis hädapärast kannataks ehk ka aprillini ära..

Ja miks ma seda kõike reisibüroost ei küsi? Küll ma küsin.. aga enne küsin siit ka.. Siis olen juba targem kui jutt konkreetseks läheb..

Isegi aprillis ei ole veel Lõuna-Euroopas, kuhu on lühike lennusõit, veel väga soe. Seega tõenäoliselt tuleks kõne alla Egiptus ja Kanaari saared. Nagu Sa isegi kirjutasid, on need kaks tingimust - soe ja lähedal- teineteist välistavad. Ise olen aprilli lõpus-mai alguses käinud Kreetal ja Küprosel - merevee temperatuur ei olnud siiski nii soe nagu võiks.

Selline teema juba siin oli.
http://www.trip.ee/content/euroopa/kuhu-minna-jaanuaris-puhkama.html#new
Egiptuses hakkab veebruaris-märtsis ka juba "soojaks" minema.

Sõltub rahakoti paksusest. Kõige odavam on Egiptus. Veel vast Pärsia lahe riigid - Emiraadid, Bahrein, Omaan (viimastesse paketireisidega tiba keeruline, kuid läbi neti võimalik orgunnida).
Kui tahad midagi võimsamat, soojemat, ilusamat, siis soovitaks omadest kogemustest Mauritiust või miks-mitte Prantsuse Polüneesiat. Lennureis tuleb, muidugi, pikk.

Tegelikult on talvine valik lühema lennuga paketireisideks väike, nii uskumatu kui see ka ei tundu:
1) Tai - garanteeritud rahulolu ja ülisoe ilm, kuid lend on pikk ja kas otselende ongi? ilmselt mitte;
2) Goa - lühem lend kui Taisse, aga ilm samuti ülisoe, ilmselt ka otselende ei ole, sest reisikorraldajad teevad reisi vist vahemaandumis(t)ega;
3) Kanaarid - kui ei vea, võib juhtuda ebasoodne ilm, aga lend veel lühem kui Goasse (6h);
4) Egiptus - päeval mõnusalt soe, märtsi lõpus ilmselt juba kuum ilm, vesi ka soe, lend veel lühem.

Ma ise läheksin sellest valikust veebruaris ilmselt Kanaaridele, märtsis juba ka Egiptusesse.

Laadisin patareisid veebruaris, +30. Paketireis Londonist, kokku u.6000 eek, nadal.

Gambias ei pidanud eriti midagi vaadata olema plus kohalikud tüütud ning vaktsineerimine ka soovitav

Lennureis Londonist-6 tundi, all inclusive hotellid olemas, ilus ilm talvel, kenad rannad. On ka paar rahvusparki, kus ahvid (paavaianid, koolobused, rohe-pardikud), krokodillid ja paar antiloopi. Ise kalastasin Gambia joel ja sain 6 kala :)

Selliste tingimustega oskan ainult soovitada Egiptust. Sharm el Sheikh peaks vastama kindlalt Sinu esitatud tingimustele: on soe, all inclusive hotellid, lühike lennusõit. 5* hotelli all inclusive võib saada väga habalt 5000-6000 krooniga. Lihtsalt puhkuseks on see ideaalne variant :)

Aga ilmselt tunduvalt tsiviliseeritum maa. Sinna peaks ka otselende minema.
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed!

Vöib olla oleks parem sellistele teemapystitustele a la 'kuhu minna jaanuaris, veebruaris, märtsis' jne jne omaette rubriik?