Soovitage väikest puhkust

Kuhu võiks teha v'äikese tripi väljamaale? Kust saaks soodsamaid lennupileteid ja ööbimist?

Käisin ise nö pikal nädalalõpul Küprosel- Ryanairiga otselend 4h.Lennupiletid ja hotelli valisin kõik Expediast, kõik oli sujuv ning küsimuste korral vastati kiirelt ning ühel korral isegi helistati :)

0
0

Mõne jaoks on Soome ja Läti ka väljamaa. Mida sa sellelt reisilt ootad ja kui väike see väike on?

2
0

Soovitaks Gruusiat, just käisime ja kahju oli, et lapsi kaasas ei olnud.  Kohapeal on kõik väga soodne, meil oli oma autojuht/giid ja kui ütlesime, et kahju, et lapsi kaasa ei võtnud, siis ta juba pakkus igasugu kohti ja tegevusi, mida nendega teha. Julgen soovitada ka veel Sitsiiliat, käisime eelmisel aastal lastega, sõitsime palju ringi. Meie jaoks on alati oluline ka kultuur, et rannas me väga ei taha passida (Cefalu oli küll väga ilus rand Sitsiilias). Gruusias ja Sitsiilias on mõlemas nii kultuuri kui ka muud. 

3
0

Itaalia Garda järv. Lend Milaanosse ja sealt paar tundi rendiautoga. Meie puhkasime Percia del Gardas. Imelised väikelinnad järve ümbruses, saab sõita üles mägedesse õhk_köisteega. Millised hingematvad vaated üleval. Verona jääb ka Gardale suht lähedale. Soovitan soojalt!

4
0

Gruusia on super, just tulime sealt, aga kohalejõudmine on väsitav: bussiga Riia, siis 3,5 tundi lend Kutaisi, ja sealt veel  paar tundi maršrukaga Batumi.., aga see oli seda väärt:)

2
0

Soodsalt saab sinna, kuhu sõidavad odavlennufirmad. Soovitan ka Küprost. Imeilus loodus, palju on vaadata, head toidud, hinnad taskukohased ja ühistransport on hästi korraldatud.Samuti oleme soodsalt käinud Itaalias. Siit kohale lennukiga, kohapeal saab igale poole rongiga (www.trenitalia.com).Linnareisidest on mulle kõige enam meeldinud Budapest. Buda poole peal on lossid ja ilusad vaated, kuid põhivõlu on Pesti poolel :) Uuesti läheks Kangelaste väljaku lähedal termaalvee spaasse, turule, kohvikutesse, Doonau kruiisile ning jalutaks bulvaritel. Sel korral tahaks näha ka kommunismi muuseumit.Kui aga sobib ka autoga minna, siis Poolas on lõputult avastada. Ilus maa, kaunis loodus, sõbralikud inimesed, head toidud ja hinnad sellised, et osa reisirahast teenib end tagasi :) Vaatamist väärt on nii Põhja-Poola künklik maastik kui ka Lõuna-Poola mäed, kaunid väikesed linnakesed ning hästi restaureeritud lossid ja kindlused.Veelgi lähemal on Palanga. Autoga vaid 8-10 h sõitu ja oledki kuurordis - jalakäiate tee ääres on lõputult karuselle, elava muusikaga kohvikuid, tänavakunstnikke, miime, õnnemänge, jäätist ja suhkruvatti. Väikese praamisõidu kaugusel saab näha delfiinide shõud ja nautida Neringa poolsaare ainulaadset loodust ning üliarmast Nida linnakest.

2
0

Mina julgen vene keelt oskavatele inimestele soovitada Jürimaad. Nooremad inimesed seal oskavad inglise keelt, ei oska enam vene keelt. Imeilus maa ja väga südamlik rahvas. Teist sellst annab otsida. Ise lähen sel sügisel taas sinna. Seekord Tihvlisi - Telavi. Iga regioon on omanäoline. Praegu peaks saama WissAiriga sooduspileteid Riia - Khuthaisi, sealt saab kenasti odavalt marsrutkaga kas Bathumi või ka Tihvlisi sõita. Jürimaalased on väga rahulik rahvas, kui sul on mitu kotti, siis saad need rahulikult marsrutkasse taha või pinkide alla panna. Keegi ei protesteeri, et miks minu istme alla (oma kogemus, kui pidin ootamatult 200 km edasi sõitma). Kui kompse on nii palju, et ei mahu marsrutka taha ja pead istekoha peale panema, siis tuleb lihtsat maksta topelt pilet, mis meie mõistes on väga odav.  Võimalik ka lennuki, bussi või taksoga edasi reisida. Enne lepid taksojuhiga hinnas kokku ja kõik sujub kenasti. Siin tripis on mitmete taksojuhtide telefoni numbrid olemas ja võin kinnitada, et need on head juhid.  Olen ise neist mitut kasutanud. Khuthais tasub viibida 2-3 ööd.

0
0

Linnareisist soovitan Budapesti.Nagu eespool mainiti.Lennuk käib Riiast.Airbaltic.Me tegime eelmine aasta pika nädalalõpu.Võtad 72 tundi transpordipileti.Kehtib igalpool välja arvatud nädalavahetus jõelaeval.Metroo,tramm ja linnaliinibuss kõik selle piletiga.Kesksuvi kohati aga liiga palav.Käisime mais,siis oli ilm ok.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased