Tai internet

Jagage palun kogemusi Tai telefoni interneti kohta. Kas oleks mõistlik osta kohalik kõnekaart, milline ja palju maksab? Wifi vist hotellides ja kohvikutes saadav. Väga mugav oleks Bangkokis liikudes kasutada google mapsi, et mitte eksida ja maja ette sõitmiseks taksot võtta.

Mina kasutan @TrueWifi sisselogides kasuta:
Username: bkbbkaom
Password: 10201020

Olen sellega Bangkokis hakkama saanud.
Nii tänavatel, kaubanduskeskustes kui ka lennujaamas !

Olen Tais just. Võtsin lennujaamast travel/tourist simi. 299 oli vist ja 1,5gb mahtu. Homme uurin, kuidas raha juurde laadida, et rohkem mahtu saada. Soovitan sulle ka trumove teenust. Kirjutangi praegu koh taolt sama teenuse otsas

Kui sa kauem oled, siia võta teine pakett, kus seda 7 päeva asja ei ole.

Hotspot i teha ei saa tais sim datat kasutades. Vietnamis saab nt.

Suured tänud!
Kas see TrueWifi levib üle kogu linna? Kui see töötab, siis ju superlux.
Olen kuulnud, et suht ohtlik neid kõnekaarte laadida ja turvalisem pigem uus kaart osta. On juhtumeid, kus hiljem ulme suured arved tulnud.

Lennujaamas saad tasuta turisti True kaarti.Sinna laed 500 bahti ja saad 14 päeva olla 4g netis.Ei saanud sellest aru On juhtumeid, kus hiljem ulme suured arved tulnud.On olemas of line äppid mis töötavad ilma võrguta näiteks MAPS. ME

Ma kasutan ka maps.me'd ja väga mugav on. Oluline on ainult vastava riigi kaart kuskil netis olles alla laadida.

milleks raha raisata prepaid SIM kaardi peale, kui tasuta saab: mina kasutan HERE maps mobla kaardirakendust, kus tõmbad Tai kaardi alla ja kasuta siis offline"is!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

Aga internet võiks ikka olla, et kasvõi tripadvisorit või agodat kasutada.

Jällegi: Tripadvisoris tõmbad offline kaardi alla ja kasuta ilma andmesideta!
Agodat pole uurinud, aga miks sul on vaja keset võõrast linna hakata öömaja otsima? seda tee enne reisi või eelmises öömajas, kus wifi...

Kes siin ennist ütles, et hotspoti ei saa Tais kasutada siis ma ei saa nõus olla. Happy kaardiga toimis hotspot kenasti minu telefonist teise telefoni ning interneti kiirus ka korralik 4G.

Ohh. Töötab töötab see hotspot. Vaadnud isegi delfist mingit kossu ülekannet. Kasutasin selleks telefoni sim kaardi Dtac operaatorllt ja pilti vaatasin läbi läpaka. Toimis normaalselt, väiksed hakkimised aga siiski vaadatav. Toimus see üritus mitte pealinnas.

Ma hästi ei kujuta ette ka, kuidas saaks seda hot spoti lubamist-mittelubamist sim kaartil teha?

Tänud All82, antud user/parool toimis täna Bangkokis ideaalselt!

Olen kokku puutunud kaartidega millega hotspoti teha ei saa nii Tais kui Kambodzas, nii et tasuks üle küsida alati. Ühenduse saab laptoppi läbi selliste kaartide ainult üle bluetoothi, aga see on märgatavalt ebamugavam.

Väike update
Username: bkbbkarm
Password: 10301030

Suur tänu update eest.
2 päeva üritasin tulutult eelmise kasutaja ja parooliga sisse pääseda.
Abi saabus õigel ajal.