Tai viisa pikemaks kui 30 päeva

Kel kogemusi viisa tegemisega, palun abi! Kas on mõtet sõita ekstra Helsingi ja teha viisa ära või teha seda kohapeal? Loen ka nõudmisi viisa tegemiseks, peaks esitama pangakonto väljavõtte. Kas kohapeal tehes pean ka näitama? Kokku olen Tais 40 päeva ja reisin alla 2 aastase lapsega. Ette tänades :)

Oleneb reisi eesmärgist?Turistina saatkond sulle sellist viisat küll ei anna.

0
0

Reisi eesmärk on puhkus. Siis on ainuke variant teha kohapeal või?

0
0

Oleneb, kus viibid seal ja kui palju viitsid sebida.Nii lühikese reisi puhul soovitatakse Helsingiga jamamise asemel pikendada piiril saadud 30-päevane viisa kohapeal.Üks võimalus on esimese 30 päeva jooksul lennata paariks päevaks  mõnda naaberriiki, tagasi tulles saad piiril uue 30-päevase.Teine võimalus on siis minna kohapeal immigratsioonibüroosse (kui selline kuskil lähedal on), võtab aega mõne tunni ja maksab vist 1900 bahti inimene, et pikendada veel 30 päevaks. Ega põhjus kedagi ei huvita ja midagi tõestama ei pea, lihtsalt reeglina on seal palju inimesi ja tuleb järjekorras passida mõned tunnid. Pole kuulnud, et väljavõte kedagi huvitaks.Puhtteoreetiline probleem võib tekkida Tallinna lennujaamas, kus check-ini töötaja on kohustatud küsima tagasilennupiletit, mis oleks 30 päeva sees. Teoorias peaks "pikendan kohapeal" olema piisav vastus, aga sõltub töötaja koolituse tasemest. Kui seal jaurata ei viitsi, võib igaks juhuks teha reisibüroo kaudu libabroneeringu, mis hiljem tühistada. (Üks tuttav sattus Tallinnas sellise ebapädeva inimese otsa, tegi kohapeal mobiilis Norwegiani broneeringu Bangkok-Stockholm ja tühistas selle kohe pärast check-inis näitamist. Norwegian lubab 4 tunni jooksul tasuta tühistada mistahes broneeringu.) Aga see on väga puhtteoreetiline takistus.Kolmas võimalus siis sebida kõik need pangaväljavõtted ja passipildid ja dokumendid ja 50-60 euro eest ametlik pikk turistiviisa võtta.

3
0

Just endal sama mure, aga vaja veel  pikemaks ajaks - ise Helsingisse viisa järele minna pole vaja. On bürood, kes selle sinu eest teevad väiksema lisatasu eest kui 2xpäevakruiisi pilet pluss kaks kaotatud (töö)päeva.40 päeva puhul saab kasvõi kõige esimesel päeval selle pikendamise ette võtta Bangkokis - kohe pikendamine kaelast ära ja muret edaspidi vähem.

0
0

Ilma viisata Tais 1 kuu, pikendada koha peal saab 1 kuu ja riigist lahkudes ja kohe tagasi näit. Malaisia saab veel 1 kuu. Kokku 3 kuud!

0
0

HTY

0
0

Tere ise minemas 26.01 - 28.03.2023a. piirilt peaks olema 45 p. viisa vaba ,aga kas peaksin siis 45 p. riikist välja lendama või saab maad mööda ka või tuleks Pattayal imikratsooni osakonda minna siesma?Äitäh

1
4

Igal teisel tänavanurgal müüakse mitmesuguseid ekskursioone, vaata Kambodza 2 päeva. Näed Kambodzat ja tagasi tulles saad veel 45 päeva Taid. Järele proovitud

1
1

Velle

Kuhu sa siis lõpuks lendad? 18.01 23. maksid India aastase viisa eest 158.eur. 25.01-mõneks kuuks Goa, 26.01-28.03. Tai. Kas ise ka aru saad, kuhu minek?

7
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased