Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

1
...
67
8

Suured tänud @lotaa!

0
0

Keegi, kes hetkel Phuketis, kuidas olukord on? On asutused seal avatud(söögikohad, pubid) ning ka öiseid piiranguid?

0
0

alari. Kas kindel ,et ma test  and go paketiga sisenedes ja negatiivse pcr testi tulmuse saanuna pean ikka nädala kuskil blue zones passima?

0
0

Tulime pühapäeval Phuketist. Söögikohad ja pubid on lahti kella 23ni, ööklubid suletud. Enamik turistikaid lahti, kuid mõnede eranditega - kinni olid näiteks The Gibbon Rehabilitation Project ja Phuket Simon Cabaret, mõned kohad lisaks. Turiste on üsna vähe, nii et hea rahulik ringi vaadata, kuid iga päevaga tuli neid järjest juurde. Maski tuli kanda ka tänaval ja üldiselt jälgiti seda nõuet korralikult.

0
0

Keegi vist tõstatas selle teema aga kui lennata Bangkoki ja sealt kohe edasi koh Samuile, kas on see üldse lubatud või peab Bangkokis testi tulemust ootama, et siis jälle tagasi lennujaama minna ja koh Samuile lennata…

0
0

Kunagi kindlasti polnud mingit transiit koridori suvarnabhumis potensiaalsetele viiruse kandjatele. Ilmselt oli mugavam välja pakkuda see sand box pakett . Mis puhul alati oli kohustus kohe hotelli joosta ja oma testi tulemust oodata. Ma kahtlen et sedasi, et mingid ymberistujad saaksid edasi lennata on vôimalik ka praegu. Kes teab kunas keegi maandub ka edasi suvatseb sôita? Siis passib mingis ruumis tuhat tegelast kelle kohta info puudub, kas viirusega vôi mitte.

 Ehk Ma arvan, Kas sand box programm vôi test and go.

0
0

Minek Phuketile jaanuari alguses 58 päevaks.Kas teha viisa Helsingis või pikendada kohapeal Ja kui viisa siis kas Thai passi peab enne viisat hankima

0
0

Kas "Test and go" paketiga võib lennata otse Krabile?

0
0

Samui koha pealt, vist on ikka läbi suvarnabhumi siiski võimalik lennata test and go paketiga sinna kohale aga uuri täpselt järgi kuidas need lennukis piletid peavad olema sel juhul. Krabi kohta ei tea.

0
0

Ise küsisin Tai saatkonnalt Soomest siis öeldi et Test and Go-ga peab esimese öö veetma Bangkokis SHA+ jne hotellis.

0
0

Ma soovitan vaadata paari videot, mis üks reisija on postitanud. Seal räägib ta pettustest ja ohtudest, mis Taisse reisjaid ees võib oodata. 

1. https://www.youtube.com/watch?v=2vJP9wd3lFU&ab_channel=RidewithGabi

2. https://www.youtube.com/watch?v=OKCsvW4OYvc&ab_channel=RidewithGabi

Tasub jälgida ka tema teisi postitusi, nendest võib kasu olla.

1
0
1
...
67
8
Lennupakkumised
Reisikaaslased