Taisse minek november-detsember 2021

Tere,

Kas keegi plaanib minna Taisse november-detsember 2021? Ja mis reisitingimused on? Ma saan nii aru, et teatud piirangutega saab minna. Kui keegi teab midagi täpsemat või on koha peal - igasugune info on tere tulnud. Ise tahaks sügis-talv kuskil ära käia ja  Tai oleks ideaalne valik meie jaoks. 

Ilusat sügist,

Katsu sa alustada,kui error pidevalt.

1
0

Selle üle kurdetakse mitmetes foorumites. Ei osatud lehekülge teha.

pdf faili tuleb jpeg failiks, jpeg faile võib olla ainult üks. IT patsid on vist kõik puhkusel, et vigane lehekülg valmis tehti.

https://aseannow.com/topic/1237582-thailand-pass-is-up-and-running/page/6/

0
0

Meil andis samuti API serveri veateate, aga tegelikult läksid taotlused läbi. Igaks juhuks sai mitu korda saatmise nuppu vajutatud. Kaks taotlust erinevatel aegadel tehtud ning vähem kui 24h pärast olid mõlemad juba approved.

0
0
1
0

Kas kellelgi on kogemusi, mida tähendab karantiinihotellis viibimine 10 päeva (alates 01.11 on vist 14-päeva lühendatud 10-le)? Saan aru, et hotellist lahkuda ei tohi. Kas see on ainult hotellitoas viibimine või lastakse basseini äärde, jõusaali? :) Kas söök tuuakse tuppa või käiakse all restos teatud kellaajal söömas? Tänud igasuguse tagasiside eest!

0
0

Kellel huvi, siin videos käimas loterii, 2 nädalat tasuta majutust, lõpus räägib ka teistest variantidest, tasuta majutusest:

https://youtu.be/pgODKizrUao

0
0

Tervitus!

Meil on 19.11 piletid Phuketile aga ma ei suuda leida kohta, kustkohast saaks osta 1öö+swab/pcr ja transfeer. Keegi oskab aidata?

0
0

Tere,

Sha+ hotellide kodulehtedelt, Endal ka 19.11 minek ja broneerisin elamise Diamond Cliffi(diamondcliff.com).

0
0

Päris hull lugu aga ma ei suuda sellist optionit küll leida ühegi hotelli lehtelt. Äkki aitad?

0
0

Broneeri majutus, telli transfeer, maksa ära ja Sulle saadetakse QR koodiga SHABA kinnituskiri.

0
0

Päris veider see TP süsteem. Täitsin avalduse, sain kinnituse ja lubati 7 tööpäeva jooksul heakskiitu. Naine täitis endale ja lapsele ja koos kinnitusega (eraldi kiri siiski) kukkus postkasti ka QR kood kohe peale avalduse saatmist. Proovisin siis kah uuesti, ei kedagi. Naine tegi minu eest ja lupsti koos kinnitusega ka QR kood. Seega on süsteemis mingi viga ja see jagab automaatselt heakskiite. Sobivat majutust Phuketis, mis ka testi pakuks, ei leidnud. Uurisin enda valitud hotellist, et mis värk, nemad ütlesid, et registreerigu ma testiks eraldi. Seda ma ei jõudnud teha, TP süsteemi läks vaid hotellibroneering praegu. Testi ja trasnfeeri majutusse tellin eraldi. Väga ligadi-logadi on see avanemine praegu Tais.

0
0

Fb on eraldi lehekülg loodud juba selleks.Enamus kes on kinnituse saanud on kasutatud Gmaili kontot .

0
0

Tuleb  ikka  panna  igalepoole  gmail  postiaadress  ,  siis  töötab

0
0

Mis kindlustust kasutasid une?

0
0

Tegelt  vaevalt  seda  seal  keegi  kontrollib,  aga  mul  LHV  kuldkaarti  oma,  see  alates  1 nov  nüüd  ka  Covidiga. Vastus  tuli  nii  kiiresti  et  vaevalt  keegi  kontrollis  midagi,  võimalik  et  vaatavad  muidugi  hiljem  üle  ja  tühistavad.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased