Taiwan

Ehk leidub siin kedagi kes oskab täpsemalt öelda. Nimelt plaanis märtsis Taiwani minna ja tekkis selline küsimus millele päris täpselt pole selgust saanud. Nimelt kas mul peab kohe olema väljalennu pilet mis jääb 90 päeva sisse või ma võin selle seal olles ka soetada?

Pole päris kindel reisi pikkuses aga nagu ma aru sain siis viisavabalt saad olla 90 päeva aga peab olema pilet, nagu USA-s, aga seal käisin siis keegi ei kontrollinud seda, lihtsalt küsiti ja kõik. Ehk oskab keegi täpsemalt rääkida.

On olnud juhtumeid, kus on tahetud tagasipiletit näha.

0
0

Kui on viisareeglites nii kirjas, siis igaks juhuks targem soetada see pilet. Aga see ei pea olema pilet Eestisse muidugi, kõlbab ükskõik milline tasuta tühistamisega broneering või odav pilet mõnda naaberriiki. Hiljem tühistad broneeringu või jätad pileti kasutamata ning ostad uue, endale sobiva lennukipileti.

0
0

On vajalik kindlasti. Mind peedistati korralikult selle eest. Õnneks oli mul olemas screenshot, aga ka sellega ei jäädud päris rahule. Lõpuks siiski lasti riiki pärast ähvardusi ja pikka norimist.

2
0

Okei selge, siis lihtsam mingi malaisia pilet võtta 70€ eest ja rahu majas

0
0

Küsiti nii tagasipiletit, kui ka aadressi/ hotellibroneeringut. Kuna öömaja sebis kohapeal elav sõber, siis enne templit ei saanud, kui pidin sõbraga ühendust võtma ja tema käest miski aadressi välja uurima, kus peatume.

0
0

Esimene öö ja, usa puhul oli sellega nii et küsiti Tallinna lennujaamas juba

0
0

Googlest vaadata siis nagu oleks mingit viisa taolist asja vaja ja samas kirjas et viisavaba 90 päeva, suht segane

0
0

Viisat nad tõesti minu meelest ei anna(pole vaja), aga templi ikka. Nagu mujalgi(Hong Kong ja Jaapan näiteks) Ja öömaja kohta uurivad ka suure tõenäosusega.

0
0

Konkreetne norimine sõltub iga reisija välimusest. Aga tõesti seda tagasilennupiletit võidakse juba küsida sinnalennul check-inis ja keelduda sinu lennukisselaskmisest, kui sul pole seda ette näidata. Kindlasti on odavaimad lennud Taiwanist välja alla 70 euro ja vaata, et tõestatud majutus ja tagasilennupilet klapiksid. Noh et kui kavatsed seal 60 päeva hängida näiteks ja libatagasilennu võtad 30 päeva pärast, siis neid ilmselt huvitavad ka nende 30 päeva majutuse broneeringud.

0
0

Mul sama kogemus, et enne kohaliku elamis-ja tööloa saamist küsiti iga kord riiki sisenemisel tagasipiletit ja täpset aadressi, kus kavas ööbida. Kindlasti vaata, et need tingimused oleks täidetud.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased