Tallinn-New York Turkishiga, kahtlen kahe ümberistumisaja vahel.

Tere!

Vaatan Tallinn-New York pileteid Turkishiga läbi Istanbuli.

Valikus on kas 1h 25 min või 6h 45 min.

Lühem aeg tundub ahvatlemana, kuid võimalus lennust maha jääda suht suur kui esimene lend peaks hilinema.

Lennud küll samal piletil, kuid siiski ei soovi järgmist lendu Istanbulis oodata.

Kas oleks mõtekam suurema vahega lennud osta?

Tänan!

Kui sa lennust maha jääd, siis pead nii või teisiti Istanbulis järgmist lendu ootama. Ühest küljest sa ei kaota midagi, kui võtad lühema ümberistumisajaga piletid, sest kui jääd maha, siis lähed järgmise/hilisema lennuga (eeldusel, et on vabu kohti). Ja kui ei jää maha, siis saad kohe edasi lennata, nii et win-win. Samas enne USA lendu on seal pikad sabad ja eraldi küsitlused (a la kas pakkisid kohvri ise, kas oled terrorist jne - kuigi suurem osa küsimusi ja ESTA/viisa kontrollitakse ilmselt juba Tallinnas ära), nii et 1h 25m on väga napp aeg.

3
0

Mina soovitaksin valida ka pikema kahe lennu vahelise ajaga ühenduse.

0
1

Eks pikem aeg tundub turvalisem, sest 1:25 võib seal sõltuvalt olukorrast tõesti jääda napilt liiga lühikeseks.

Teisalt, Tallinnast Istanbuli kaudu New Yorki lennates tähendab 6:45 ümberistumisaeg, et reis läheb võrreldes Põhjamaade või Saksamaa või Poola kaudu lendamisega totralt pikaks.

Istanbuli lennujaam ise on ka päris tüütu ning nii pika ajaga võib seal ka tekkida lisaväljaminekuid, nii et ma enne selle pikema variandi valimist soovitaksin pigem vaadata, ega ei ole äkki mõistlikumaid marsruute.

2
0

Ümberistumisaeg on pikk ja lisaks lendad kõigepealt 3 tundi vales suunas, et siis tagasi üle Poola,Taani, Islandi lennata.

1
0

Üks leht lennumarsruutide ja -distantsidega mängimiseks: http://www.gcmap.com/mapui?P=ist-nyc

0
0

1.25-ga on selline nibin-nabin küll. Riskiks pigem tagasisuunal. Viimaste kogemuste järgi ka väravad teavitatakse suhteliselt hilja ja boarding sulgetakse suhteliselt vara, nii et suur tõenäosus sprintimiseks. Millalgi ka muudeti väljumisväravat vist korduvalt ja üldse mitte kõrvale, vaid muule korrusele/tiiba.

0
0

lühemaga võib veel pagas maha jääda, siis tegele sellega veel.

Kui läheks üksi/sõpradega valiks lühema , kui läheks perega siis pikkem vahe

0
0

Tänud!

Valisin pikema vahe.

Turkishiga lendan kuna meenus, et nende voucher hakkab kohe kohe lõppema ning New York oli soovinimekirjas. Selline kiire otsus.

5
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased